רישום וקבלה - שש שנתי

שושו122

New member
קורות חיים בבאר שבע

היי כולם, קיבלתי זימון לראיון בבאר שבע אבל הבעיה היא שלא צילמתי את הקורות חיים ואני יודעת שצריך להביא אותם איתנו. ניסיתי לבקש מהם שישלחו לי אבל הם לא מוכנים ופשוט אמרו לי לכתוב מחדש. אני לא זוכרת בדיוק מה כתבתי בכל התשובות, נראה לכם שזה יהיה בעייתי?
 

דרלינג8

New member
קיבלתי זימון למו"ר - איך אני יודעת ממי זה?

הסכם של בטכניון הינו 92.84, ובתל אביב 709. בתל אביב נרשמתי גם ללימודי רפואת שיניים - יכול להיות שזימנו אותי משם? איך יודעים? אני לא יודעת אם זו אינדיקציה למשהו - אבל שלב מילוי השאלונים נקבע לי באוניברסיטת תל אביב. איך אני יודעת מי זימן אותי? תודה רבה.
 

HatulTaalul

New member
ביום המס"ר יגידו לך, וגם - את יכולה להתקשר

ולשאול במדורי הרישום של האוניברסיטאות. סביר להניח שלא יחלקו את האינפורמציה בקלות, נסי ללחוץ (בגבולות הנימוס). ועוד דבר - למען הסדר בפורום, נהוג לשרשר את ההודעות. את ההודעה הזו רצוי היה לשרשר ל"רישום וקבלה 6-שנתי" (אם זה לא קופץ, את יכולה לפתוח שרשור חדש). עלי היו כועסים הרבה בתחילת דרכי בפורום כי פשוט לא הבנתי את זה... :) האינפורמציה מופיעה בתקנון הפורום. מלא הצלחה!!
 

yonatanma

New member
ניסיון לתשובה..

לפי מה שהבנתי מקצת שיטוטים בארכיון הפורום, משתמשים בצילום של קורות החיים שאת מביאה במקרה שמה ששלחת להם אבד. לא נראה לי שיש סבירות גבוהה שזה יקרה אבל ליתר ביטחון הם מבקשים מהמועמד להביא עותק מהן. מקווה שעזרתי..
 

yonatanma

New member
תוספת קטנה..

לדעתי את יכולה להטות את זה לטובתך. משמע, אם הם מאבדים את הטופס את יכולה לכתוב דברים שחשבת לכתוב ולא כתבת בקורות חיים בסוף..
 
../images/Emo63.gifרישום וקבלה - שש שנתי../images/Emo66.gif

הודעות לגבי קבלה לתארים ראשונים ולמסלול השש שנתי ברפואה (רגיל וצמרת) - תנאי קבלה, סיכויי קבלה, בגרויות, מכינות, רקע אקדמי, פסיכומטרי, סכם, סף קבלה, עתודה רפואית, שאלות כלליות על מבחני המיון השונים (מו"ר, מרק"מ, ראיונות) וכו' נא לכתוב בתגובה להודעה זו. שימו לב
- ישנן תשובות מפורטות על הליך הקבלה לרפואה בשאלות הנפוצות (בסרגל הכחול למעלה), כדאי להתחיל שם. אם השרשור הזה נעשה גדול או שכבר לא קופץ, פתחו בעצמכם שרשור חדש כזה וכתבו את ההודעה שלכם בתגובה אליו.
 

lior712

New member
כל החברה שקיבלו זימון לראיון באר שבע

אם אפשר לשאול מה הסכם שלכם? יש לי סכם 770, ועוד לא קיבלתי מכתב.. זה מספיק בשביל לקבל?
 

eli1986

New member
מספיק בהחלט..

תיכנס לדף האישי, באמצע העמוד, ליד ציוני הפסיכומטרי שלך, יש לינק "ראיון קבלה", שם אמורים להיות כל הפרטים על הראיון. בהצלחה
 

danielevy

New member
נצל"ש - לגבי הקורות חיים לראיון

כמה זה הכרחי להביא אותם איתי? כי אין לי עותק של מה ששלחתי. אני מניח שאני יכול להכין עותק נוסף...
 

אמיר100191

New member
סיכויי קבלה לצמרת

שלום , לי יש ממוצע בגרות 11.63 לפי האוניברסיטה העברית , ופסיכומטרי 708 אני גם ראוי לקידום , מה הסיכוי שלי להזמנה למרק"ם ...?? אני מעוניין במסלול הרפואה המבצעית "צמרת" תודה.
 

hellsing1991

New member
תבדוק במחשבון של האוני' מה היה קורה שנה שעברה

השנה עוד אין סף סופי. בדקתי,ע"פי שנה שעברה אתה עובר,מאמין שגם השנה.
 

db861

New member
ראיונות שניים בבאר שבע

היי, מישהו יודע מתי מתחילים הראיונות השניים בבאר שבע? אם לא השנה אז בדר"כ...
 

HatulTaalul

New member
5/7

מישהי שאלה על זה בפורום לפני יומיים. אני שמחה שאני יכולה לענות, אבל דע שאם לא הייתה לי תשובה מניחה את הדעת, היה מומלץ לחפש בארכיון. בהצלחה רבה!
 

sakranit1989

New member
לא ממש קשור לרישום

ובכל זאת, אשמח לקבל הודעה פרטית מאנשים שיש להם סיכומים על סין לבגרות בהיסטוריה המון תודה
 
למעלה