קצת חומר, בבקשה

פומפיה

New member
../images/Emo63.gif קצת חומר, בבקשה ../images/Emo40.gif

בקשות לקבלת חומר ועזרה מקצועית. נא לשרשר לכאן הודעות רלבנטיות, על מנת שכולם יוכלו לשאול (ולקבל תשובות).

yuli25

New member
עזרה בבקשה

שלום לכולם אני סטודנט למנהל עסקים ולומד בקורס של ניהול פיננסי. אני אמור לחשב את מחיר החוב של חברה מסוימת מהבורסה בת"א. האם מישהו יודע כיצד עושים זאת? שאלה נוספת כיצד ניתן למצוא בטא של מניה הנסחרת בבורסה של ת"א (הכוונה היא האם זה מפורסם ללא צורך החישוב). תודה יולי

אנתרופולוגיה אנרכיסטית

אין כזה דבר עדיין. לפי מה שהבנתי, אנתרפולוגים רבים חששו לגעת בתחום כזה ולחקור אפשרויות אנרכיסטיות מנקודת מבט אנתרופולוגית, אבל מצאתי ספר שמדבר בדיוק על זה ועל דוגמאות ועל האפשרויות של חברה בעלת עקרונות אנרכיסטים. תהיתי אם מישהו מהפקולטה לאנרתפולוגיה (או כל סטודנט אחר) קרא את הספר, ויכול לספר לי עליו, או שיש לו חומר אחר בתחום שקשור לאנתרופלוגיה אנרכיסטית. לשם הבהרה, כשאני אומר אנרכיסטית, אני לא מתכוון לבני נוער עם נטיה לונדליזם ואלימות, אלא לפילוספיה החברתית המורכבת בעלת ההיסטוריה ארוכת השנים. תודה

s h i s h a

New member
ביבליוגרפיה...

לכל מומחי הביבליוגרפיה למיניהם:
הסתבכתי קצת בכתיבת פריט מסויים לביבליוגרפיה. מדובר בפרק שלקחתי מספר בעל כרכים. מכיוון שלא ידעתי כיצד לציין זאת, רשמתי אותו כמו שרושמים מאמר מתוך כתב עת. אני אודה למי שיתקן אותי... פסטרנק, ר'(2002).יחסי הגומלין בין בית-הספר לקהילה.פרקים בסוציולוגיה של החינוך,ב'. 293-298. ועוד שאלה קטנה: איפה אני יכולה למצוא חומר הקשור לחינוך לא פורמאלי? תודה רבה למי שיוכל לעזור

תיקון קליל

פסטרנק ר. (2002). יחסי הגולמים בין ביה"ס לקהילה. בתוך (כהן וכהן: עורכים) פרקים בסוציולוגיה של החינוך, כרך ב' עמ' 298-, הוצאה+מיקום.

siegmann

New member
נוסחאות ב WORD

אהלן חבר'ה יש למישהו ושג בעזרת איזו תוכנה אני יכול לכתוב נוסחאות במתמטיקה וכימיה ב WORD?

יש את ה"מייקרוסופט אקוויישן אדיטור"

[תחת "הוספה"-->"אובייקט"] לא הבנתי את הקשר לפה,אבל שיהיה

Imperia

New member
../images/Emo45.gif

MathType זה "האח הגדול" של ה- equation editor, שהחסרון שלו הוא שהוא בתשלום (בעקרון...) בניגוד ל- equation editor שמגיע אוטומטית עם ה- word. הוא עושה עבודה ממש לא רעה, ואחרי שמתרגלים לקיצורים שלו אפשר להקליד נוסחאות די מהר. יש לו מגוון רחב של סימנים ועד היום היו ממש מעט דברים שהיו חסרים לי.

תותית16

New member
שלום לכולם../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

אחותי היקרה במהלך ביצוע עבודותיה הסמינריוניות נזקקת לעזרה. היא מחפשת מאמרים בנוגע ל:"איך תעסוקה משפיעה על הסתגלותם של העולים?" האם תוכלו לעזור לי לעזור לה איכשהו?קישור למאמרים בנושא או מקום שיכול להיות בו ? תודה רבה ושבת שלום לכולם:)

תלוי מאיזה כיוון היא רוצה לתקוף את

השאלה. בכל מקרה, כדאי להסתכל על המחקרים של יורם וייס וצבי אקשטיין שחקרו את השתלבות עולי ברית המועצות בישראל בשנות ה-90

תותית16

New member
האם תוכל לכוון אותי איפה אוכל למצוא

את המחקרים הנ"ל? תודה מראש ושבת שלום":)

תותית16

New member
אמממ וברחבי האנטרנט אין אף מקור מיד

מידע מתאים?! בבקשה עיזרו לי זה דחוף

למעלה