ועוד שרשור פרטים

אודין

New member
../images/Emo63.gif ועוד שרשור פרטים../images/Emo70.gif

הרביעי במספרו
בנושא השראה: מאיפה?- ספרים, חלומות, מוזיקה... איך, לעזאזל, מגיעה אליכן מוזה?- מוזיקת רקע? שעה מסויימת? קריאה? וכל מה שבא בנושא...

כפי, שאם אני לא טועה

כבר ציינתי בפורום, חור שחור באמצע החלל שמדי פעם יוצאים ממנו רעיונות ומגיעים אל ילדים. אני תמיד מקבלת ממנו. מישהו אחר מקבל? בכל אופן, אני אנסה להיזכר מאיפה אבל לא נראה לי שאני אדע.
§ קלואי §
|קלואי|

PopPy

New member
המממ...../images/Emo85.gif

ספרים- בהחלט, אחרי שאני קוראת את ה"פ מחדש לדוגמא יש לי הרבה רעיונות לפיקים, אחרי שאני קוראת פיקים מטורפים לפעמים יש לי רעיונות, ואחרי שאני רואה רק בישראל יש לי הרבה רעיונות. את הדברים האישיים שאני כותבת אני כותבת בד"כ כשאני מדוכאת, כך ש.. אה.. דכאון נחשב השראה

אסתר1984

New member
המממממממ........

השראה? קשה לי לזכור שקרה לי דבר כזה אי פעם. אם זה קורה, זה סתם קמצוץ של רעיון שצריך לחכות שבוע (במקרה הטוב) כדי שהוא יתחיל להבשיל במוח. אם למישהו יש פטנט מיוחד לקבלת השראה- אני אשמח לשמוע. דווקא אחרי שאני קוראת ספרים אין לי השראה, כי אני יותר מדי מושפעת ממה שקראתי, ואני מרגישה את זה במה שכתבתי ומרגישה לא מקורית. בפעמים היחידות שזה קרה, זה היה ברגע של ריכוז במשהו אחר (כמו תרגיל במתמטיקה, למשל...) ואז אתה מבטיח לעצמך שתזכור את זה- ושוכח. יום מצויין לכולם!
אסתר

BlackRose

New member
לא כדאי שאני אכתוב הרבה

כי אני בדיכאון-שיעמום טוטאלי אני רק אכתוב שאת הסיפור האחרון שכתבתי אז כפי שאני זוכרת אני חלמתי עליו ואת השאר הוספתי אחכ´...

NeTa G4

New member
השראה|.|...

אני מקבלת השראה מדברים שכותבים לי כאילו משפטים של שיחות, משפטים של סיפורים משפטים שאני חושבת אליהם.. למשל אני מדמיינת משפט של תיאור וזה פשוט זורם משם....

למעלה