אם שופטת- פרק 112

Mastoolit

New member
../images/Emo63.gifאם שופטת- פרק 112../images/Emo63.gif../images/Emo109.gif

צפייה מהנה לכולם

oneheart1

New member
../images/Emo7.gif

איזה מרגש היה הקטע עם כרמלה ואנחל
אהבתי איך שהיא הראתה לאלבה ה
,חבל שהיא לא נתנה לה סטירה, אני שונאת אותה! שמישהו ייתן לה
. אנה רוסה מתחתנת
מזל טוב! דניאלה-גם את מבינה כמו אסטבן מה זה לשבת בכלא ונטה אנוס,מריה מהנהנת... 'כן כן'
דימה-אין גבול לחוצפה שלך הא? אתה שמח שהעד נעלם,מה אתה משחק אותה? אתה צריך להיות עם אלבה שניכם כלבים! פביולה-אחותי חשבה שאת גוססת ח"ו,מה קורה? הבנו שאיבדת את הילד וכו' אבל נשמה את יכולה עוד להשתנות ולהביא ברוניטו קטן או פביוליטה קטנה... אסטבן-אני כבר מביאה לך סודוקו שתפתור להנאתך...אולי פנאי פלוס? דאלה, העיקר שלא יהיה לך משעמם...ע"ע חואן
אטריה והקטור-קראיי אתם ממש קרובים אבל פספסתם. חבל!

זידהלה4

New member
ברוניטו קטן../images/Emo6.gif

רק המחשב עושה לי צמרמורת ופרכוסים בכל הגוף.... גוועלדדדדדדדדדדד חחחחחחחחחחח אני אביא לו ערמה של סודוקו.... כזו שתספיק לו לונטהההההההה אניוסססססס

Mastoolit

New member
באמת מזל"ט לה../images/Emo65.gif../images/Emo109.gif

חחח אני לא הבנתי מה הם עושים שם. קראיי האנשים אפילו לא התחבקו לעולם והיא כבר מתחתנ איתו?! למה מה קרה?!@?!
זה היה גדול. אח"כ שהיא סיפרה לדניאלה היא הייתה ממש חמודה!! טוב אמרתי שאני אוהבת אותה כבר?! דמטריו הזה באמת כלב. אני לא מבינה. הוא עומד לו ככה קפוא כאילו שום דבר זז "כן הא העד נעלם יופי אז אין לנו איך להוציא את אסטבן מהכלא שישו ושמחו אני עו"ד מצויין."
אוי עם פביולה זה היה מרגש
בכלל היא וברונו חתיכת שקחנים..זו הייתה סצינה חזקה. אני בעיקר הצטמררתי מהפלאשבק
חחח באמת גם אני חשבתי שחבל שעשו שדווקא התינוק שלהם מת ויצא מעוות, הם שני אנשים כאלה יפים יוכל לצאת להם תינוק כזה חמוד!!
חח אסטבן אשכרה משועמם
לפחות היו מביאים לו עוד אסיר לתא!!

perfecta

New member
חח../images/Emo64.gif

דווקא אני לא ממש בעד....לתקוע איזה ערס פושע עם גבר חף מפשע באותו תא בבית סוהר, זה לא מוי כיף
. אני לא אומרת שזה לא יהיה משעשע, אבל לא מגיע לאסטבן לסבול ככה
.

Mastoolit

New member
אבל תראי מריה ויויאן../images/Emo3.gif../images/Emo109.gif

מי יודע מה הם יתקעו לו שם
חח למרות שזה היה יכול להיות משעשע
טוב לא נראה לי שמריה תאהב את הכיוון מחשבה הזה..

זידהלה4

New member
איי איי איי....

אין... התוכנית הזו כבר לא חינוכית לילדים מתחת לגיל 10... מה זה המכות האלה?!?!!? ואח"כ מתפלאים שהנוער מושחת... נו נו נו...
סתם סתם סתם.... מי שמכיר אותי יודע שהמכות זה החלק הכי אהוב עליי אחרי מריה - כל היותר הרי זה משובח
כ-ר-מ-ל-י-ט-ה-!!!!!
וואו אחד גדול!!! איזו מלכה!
... אני מסתכנת להגיד שאפילו מריה לא הרשימה אותי כ"כ בויכוחים שלה עם כרמלה כי אליה אני רגילה ואצל כרמלה זה היה פשוט.... וואו! מאיפה זה בא?! מתי נעלמו ההססנויות המעצבנות שלה, הקיצורים המציקים לכל שם, ותוספת ה"יטו" שכל אחד מקבל לא משנה אם זה קשור או לא(תסלחו לי אבל לקרוא לגבר בן 50 אסטבנסיטו זה פשוט מפגר
) ויצאה האישה המגניבה הזו שלא מפחדת לקרוע לאלבה את הצורה פיזית ומילולית(בעיקר פיזית.... בהחלט סטירה משובחת!!! למדו ממריה
)... אין! לא היה משהו שהיא לא אמרה לה שלא היה במקום.... אני מקווה מאד שהיא תעמוד בהבטחה שלה ותפסיק להיות כזו אהבלה נגררת... אהבתי אותה מ-א-ד היום! ובנוגע לאותו עניין...איך אני שמחה שהיא סיפרה לו! טוב שהיא לא התייעצה עם חצי עולם אבל עדיין... אין מה להגיד. לא צריך לתת לאנחל זמן מסך.... הילד פשוט לא יודע לשחק!!!! איזה פלבולי עיניים מלחיצים!!! מה הלך איתו!?! וכל מיני התנשפויות מפחידות כאלו שאני רצה לחפש לו משאף.... פשוט דביל
.... בכלל, כל הסצינה הייתה מאד דבילית...סוג של מרקו פוגש את אמא.... דבילי לחלוטין
הילדודס אוהבים את מריה... יאאא נחמד לה....איך הצחיק אותי איך שהיא התיישבה היום... כזה על הרגל... שלוכית כמו שאבי אומרת
אוהו מהיר הרופא של אנה רוסיטה....מכירים בקושי שבועיים וכבר חתונה!?! טובבבב.... מזל טוב... מה אני אגיד?

Mastoolit

New member
שלוכית?! ../images/Emo6.gif../images/Emo109.gif

שמעו הגדלתי את אוצר המילים שלי ממכן. גוועלד. גי'גלבה. שלוכית. היתה עוד מילה ששכחתי איך אומרים אותה אבל הפירוש שלה זה זונה בן
. XDD. חחחחחחחח לא לגיל 10?! LOL ההגבלה אבל רק עד 8. אל תתווכחי איתם
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טוב בקטע הזה מסכימה איתך בשיא הרצינות!! המשחק (או שזה בכלל לא משחק
) של מריה בקטע הצעקות והצרחות והמכות הוא ענק. היא אשכרה מרסקת להם את הפנים!!!
ושמעים את זה!!! וכרמלה באמת ראויה לצל"ש. אשכרה חצי שנה ישבה לה בשקט ומילמלה מילים (שימו לב שאפילו לא נתנו לה להגיד את השם המלא- מריה, דניאלה.. היא תמיד מדברת בקיצורים- מרי, דני..פשוט חוסר שוויון
), ופתאום היא שולפת לנו מהכובכ איזו כרמלה אחרת חחח. אני בכלל חשבתי שאלבה עוד תבוא לאנחל ותגיד לו משהו לפני שכרמלה תספיק |: כן, גם אני אמרתי שזה מפחיד איך שאנחל משחק את ההלם והשוק. אני חוטפת צמרמורת..אלוהים העיניים שלו נשלפות מהפרצוף |: והוא מחפש שם משהו :S ומריה התיישבה כשלוכית מלא פעמים מאז שהיא הגיעה לארובה
מעניין אם זה מתוכנן להעניק לה מראה של COOOOOLIT. אחלה סיכום!
נהנתי לקרוא!

זידהלה4

New member
שלוכית זה של אבי../images/Emo6.gif

ושכחת את אוי ויי זמירררררררררררררררר וסגיייייי

perfecta

New member
היי מיטל את אדומה../images/Emo2.gif../images/Emo64.gif

וואי כיפלך 'תחדשי
.

Mastoolit

New member