אם שופטת- פרק 112

Mastoolit

New member
כבר 3 פרקים ברצף כרמלה מסיימת../images/Emo109.gif

את הפרק
איזה הטבות פתאום. אחרי ששמונים שנה שכחו ממנה וטרחו להראות אותה לחצי שניה (וגם זה בחסד) בפרק, נותנים לה עכשיו 3 פרקים שלמים. סחטיין. ואם כבר בכרמלה עסקינן- מוכרחה לתת לה לפחות
הפרק. איזה מהפך של הדמות!!!!
הורג אותי כל הדוקטורים האלה, מספרים לבנאדם את הידיעה הכי מפתיעה בחיים שלו, הבנאדם עומד לחטוף התקף לב ולמות להם מתחת לרגליים, והם אומרים לו "תנסה להרגע." "לך לנוח." למה נראה להם שהוא יצליח להגיע בכלל עד הבית??
אבל יאמר לזכותה שהיא לא בכתה כ"כ הרבה. ברכותיי. טוב הקטע עם אלבה היה ענק ברמות! אהבתי!!!
אלבה הזו נכנסת הביתה, בדרמטיות עם התיק החום והמטומטם שלה, הכלב בא לרחרח אותה (אהמ רבקה אהמ). ואזזזזז נוחתת לה כרעם ביום בהיר, כרמליטה המקומטת. (די נו לא יפה לצחוק ;[) ומתחילה לצרוח ולצעוק ולצווח ולהחריש לנו את האוזניים שאנחליטו הוא הבן שלה!! ומילא זה. פתאום (!!!) מה אנחנו רואים?!?! שמריה השופטת המדופלמת שלנו עוסקת במקצועות אויר.
כמה כסף היא מכניסה מהשיעורי סטירות האלה!! כמו שאומרים- האפרוח מלמד את התרנגולת. מה כרמלה מבוגרת ממריה על בטוח ובכל זאת מגיע לכמעט הביצועים שלה. ריסקפט רבותיי! ולגרעין- אחרי כל הברבור. ח"ח לכרמלה על הסטירה. היה ענק איך היא שברה לאלבה את היד אח"כ!! סופסוף משהו מועיל יוצא ממנה!@
באמת כרמלה, אומנם לקח לך 112, אבל נסלח לך רק כי ביצעת זאת יפה! הכי הרג אותי שאלבה חשבה שהיא תצליח להוכיח לכרמלה כמה היא רעה
הבת אדם אכן לא שפויה. היא לכל הרוחות מחליפה תינוקות (!!) מאוהבת באחין שלה (!!) שולחת אותו לכלא (!!) יצור רע ומבחיל, אז שיו כרמלה נפגשה עם דמטריו, סו וואט. נו באמת.
ומוכרחה להגיד שממש אהבתי את הקטע בסוף עם אנחל.למרות שאני עדיין חושבת ששוק והלם די קשה לו להציג (זה היה מפחיד שהעיינים שלו יצאו לו מהחורים) אבל שהוא בכה לה שהיא תבוא זה היה ממש יפה!

זידהלה4

New member
אותי...

עיצבן הקטע עם אנחל.... חתיכת דביל שלא יודע לשחק בגרוש.... יותר מדי צ'יזי בשבילי... סורי

liber0

New member
נכון אבל גם

כרמלה הזאת לא יודעת לשחק כל -כך....כאילו היא בסדר,אבל הקטע שהוא קרא לה "אמא אמא בואי.." ואז היא הסתובבה היה קטע אידיוטי, כאילו הוא היה יפה אבל שניהם הרסו אותו!! היא בכלל לא התרגשה...!!!!!!1
והוא קרא לה אמא בפעם הראשונה!!!!

Mastoolit

New member
וואי גם אני חשבתי ככה!!../images/Emo109.gif

כאילו הסצינה הייתה ממש יפה, גם איך שבנו אותה, אבל זהו גם לי הייתה תחושת החמצה כזו שהיא לא הפיקו מסצינה את מה שהיא הייתה אמורה להיות..ואני חשבתי שכרמלה שחקנית מנוסה או משהו.. וש\דווקא די שעשע אותי שהיא דיברה לו בחידות. לפחות הייתה עושה חידה קשה שהיה לוקח לו לפתור כמה זמן חח. "אם תרגיש בקשר דם תראה מי זאת" "א..א..את...אתתתתתתת" "כן אנחל ג'וו איחו מיוווו"

Mastoolit

New member
מריה ו..מריה.../images/Emo90.gif../images/Emo109.gif

אוקיי. יש פה סכיזופרניה מדהימה. כל הסצינה הזו התפוצצתי מצחוק!! שני היוצלחים שלנו קלטו אחרי 112 פרקים שמריה הכירה את אמא שלהם, נייס, כבר התקדמות. אז הם דוהרים לעברה. ומריה בהכרלה על האנציקלופדיות יכולה לפתוח שם ספרייה בכיף (סתם מעניין אותי איזה ספרים אלה בדיוק
). מתשייבת לה על המיטה עם הרגל המכופפת (ושלא תחשבו שלא שמנו לב שמאז שהגיעה לארובה כל פעם שהיא מתיישבת על המיטה היא מתיישבת על אותה רגל שלה. !!!). ואז הם מבקשים שהיא תספר על אמא שלהם. אבל מה סוד הקסם?!?! שהיא בעצם אמא שלהם
הפלא ופלא. והאישה צריכה לספר..הממ על עצמה!! אני בכלל חשבתי שזה יילך משהו בסגנון "כן, הכרתי אותי, הכרתי את הבגדים שלה, את הנעליים שלה, את המחרוזות שלה..אני אפילו יודעת איזה תחתנונים היא לבשה באותו היום." הם פשוט גורמים לה פיצול אישיות ברמות מטורפות!!!! וכאילו, בסה"כ הסצינה הייתה די יפה, אני ממש אוהבת את הקטעים האלה בטלנובלות שמישהו מדבר על מה בשביל מישהו אחר אבל מדבר מהלב שלו. והאמת אני ממש אוהבת עכשיו סצינות עפ אסטרייה והקטור...כאילו סופסוף הם התחילו להיות נורמליים ופשוט אפשר לא להתעצבן שרואים אותם! ויויאן הייתה חמודה בהתחלה עם מריה חחח אבל דיייי. מריה די. באמת היה קצת שקט מהבכי על הילדים ואלוהים. זה כבר נכנס לי למוח..חח "גראסייס דיוס מיו גראסייס" והיא עושה את זה ממושךךךךך

צכה להשלים תשני פרקים../images/Emo184.gif

אחרונים- של רביעי בגלל שאני לא זוכרת כמעט כלום ושמעתי שהייתה כאפה!!!! ושל אתמול כי הייתי בחתונה
אז במוצאי שבת אני אשלם ואבוא להגיב

יש לי תאוריה../images/Emo184.gif

בקשר למה שהולך לקרות- נכון שכרמלה אמרה שאסטבן לא הרוצח? איך היא יודעת? זוכרים שהיא אמרה לפני מלא זמן שפטריסיה ביקשה ממנה שתלווה לה תמצלמת וידאו שלה ביום של הרצח? אז לדעתי נמצאה הקלטת שפטריסיה צילמה ויש בה כנראה את זהות הרוצח או לפחות משו שירמז על זהותו... וכיוון שהBELL BOY מת, יהי זכרו ברוך
אין להם איך להציל את אסטביבי מעונש מוות.. לכן ביום האחרון שהם עדיין יכולים להצלי אותו, 5 דקות לפני שהוא מובא לגרדום (מזכיר לי שיעור ספורת
), פתאום כרמלה מגיחה DE LA NADA וצועקת: קז'טה נוווווווווווווווווווווווווווווווו
ומראה לכולם תקלטת!! ואז כולם הולכים הביתה מאושרים

Mastoolit

New member
טקס פולחן.../images/Emo109.gif

נסגוד לה כמו שהם סגדו לתמונה. רק נשתדל למצוא צייר קצת פחות עקום

Mastoolit

New member
אבל למה ב-5 שניות לפני?!../images/Emo109.gif

למרוט לנו את העצבים עד הסוף
אני עומדת לקבל התקף לב בסצינות כאלה, ואז הם מביאים את הישועה מאיזה חור בחדר שם, ואני כבר לא יודעת מה לעשות- לבכות, לצחוק, להתעלף, לצחוק על עצמי שכמעט חטפתי התקף לב למרות שזה שקוף שבטלנובלות תמיד מצליחים את הגיבורים..
השאלה איפה הקלטת בכלל..אם כזו
וזו אחלה תיאוריה ד"א..

Mastoolit

New member
ראיון עם סרחיו מאייר.../images/Emo109.gif

קרלוס שלנו.
16.gif> מוכרחה להודות שהוא חמוד פה
(ועד כמה שהצלחתי להבין ספרדית, אין פה שום ספוילרים אפשריים לגבי מדרסטרה). 1 2

Mastoolit

New member
../images/Emo16.gif* ../images/Emo109.gif

ד"א יש גם סרטון קצר של זה שמשחק את סרוונדו, הבעיה שהוא מדבר שם על מדרסטרה ואני לא בטוחה אם הוא אומר ספוילרס או לא..

למעלה