תרומות למסירה

ניאלה

New member
צבע לצביעת קירות

נשמח לתת צבע שנותר לנו לצביעת קירות: כ-10 ליטר צבע ורוד - סופרקריל כ-8 ליטר צבע אפרסק בהיר - סופרקריל כ-2 ליטר סיד כ-2 קילו שפכטל אמריקאי הצבע נמצא באזור רחובות.

tut175

New member
מחפשת לתרום לעמותה של ילדים

שלום, אחיין שלי חוגג השבוע יומולדת 3. ברוך ה' באמת שלילד הזה לא חסר כלום (וזה ממש אבל ממש בלשון המעטה) במקום לקנות לו עוד מתנה שתלהיב אותו לשתיים ורבע דקות אני רוצה לתרום בשמו לעמותה כלשהי. ברור שיש אינסוף מקומות לתרום אליהם אבל חשוב לי שזה יהיה משהו שאיכשהו קשור אליו- שקשור לילדים (עדיף בערך בגילו) ואם אפשר משהו בת"א, סתם כי אני מחפשת שזה יגיע למישהו עם איזה מכנה משותף איצו, אבל לא בהכרח. יש רעיונות? (כמובן שהתרומה היא צנועה יחסית, בסכום של מתנת יומולדת אבל עדיין חשוב לי שזה לא יהיה סתם...) תודה

נועית10

New member
../images/Emo91.gifלהלן כמה הצעות להעברת התרומה

אם את רוצה שזה יהיה ממש מיוחד אני ממליצה לך ללכת עם הילד לבקר במקום שבו אתם תורמים ולחלק ביחד ממתקים או הפתעות קטנות לילדים. להלן כמה הצעות: בבת ים- יש את הבית החם של מאיר- מיועד לילדים מסוציו אקנומי נמוך שמגיעים אליו לאכול פעם ביום וזקוקים להמון תשומת לב, תוכלי ליצור עם מאיר קשר בטלפון 054-5461941 בתל השומר יש את הגנים ההתפתחותיים של ילדים לגיל הרך.- מצרפת קישור להודעתה של בוטן תוכלי לשלוח לה מסר. אפשר לתרום לארגון - חיבוק ראשון המיועד לטיפול בתינוקות נטושים או תינוקות לאמהות חד הוריות- מצרפת קישור לאתר שלהם. אפשרות נוספת זה להעביר לגן ילדים- אשכול גנים המיועד לילדים עם פיגור שכלי בגלאי 3-6 רח' פנחס רוזן 69, תל אביב יפו מחוז: תל אביב רשות מקומית: תל אביב טלפון: 03-6492009

שוקולתה

New member
למסירה ספרים למוסד' או בית ספר

לעמותה מעורבבים הספרים . סיפרי אנציקלופדיה /קסוטו/ מילונים /ועוד סרים לתיכון או חטיבת ביניים מי שמעונין פרטים במסר רק שיגשו ויקחו וידאגו לשינוע

מחפשת מקום בכ"ס לתרום דיסקים

יש בראשותי ארגז ובו כמאה דיסקים ואני רוצה לתרום אותו לאיזה מועדון / מעון או משהו דומה בכפר סבא. אשמח לדעת אם יש מידע על מקום כזה ואיפה הוא ממוקם.

מה אני עדיין אדומה...או לחילופין

למקום אחר אבל לצערי לא אוכל להסיע לשם מפאת חוסר זמן.

סושימית

New member
מעוניינת לתרום מזרן למיטה זוגית

מתוצרת סימונס (!). 190X150 . מצב טוב+ מי שמעוניין, שיפנה אליי ויספר לי אם זה לצרכים אישיים (אפשרי) או מוסדיים. המזרן ממוקם בצפון הארץ.

rafidit

New member
לנזקקים תנור אפיה משולב עם גז אזור השפלה

תנור אפיה עם גז של חברת בלרס התנור במצב מצוין הגז זקוק לתיקון קל למסירה לנזקקים באזור השפלה

kontente

New member
למסירה מסך מחשב בן שנה לערך ומס' קלטות

ודיאו לילדים כגון מיץ פטל ושירי ילדים אני מאיזור המרכז.

ella59

New member
למסירה..מיטת נוער+שולחן לסלון

למסירה מיטת נוער של עמינח במצב טוב כולל שולחן לסלון.. המסירה ברעננה.. לפרטים נוספים 054-5446280 נא לא לשלוח אלי מסרים את המסירה קיבלתי מהגרוש שלי לפירסום כאן באתר.. תודה אלה

למסירה מכונת כביסה ותנור אפיה

יש לקחת את הדברים עד יום שישי. מנסה ליצור קשר עם המשאית שאוספת דברי חשמל, אבל תפוס מזה כשעה.

ספרים,רהיטים, משחקים למסירה-תרומה

שלום, מקווה שיהיה כאן מישהו שיוכל לעזור לי להביא תועלת ועזרה עם המוצרים שיש בידי במלאי: ספרי ילדים מיטת נוער מעץ אורן מלא נפתחת כולל מזרונים שולחן מכתבה כולל ספריה כוננית משחקי קופסא בגדים מצעים נעלים אשמח אם תוכלו לכוון אותי למישהו יבוא ויקח את הדברים ויעבירם לאלו הזקוקים להם. אנא צרו קשר במסרים תודה

למעלה