תרומות למסירה

תרוימת מכונת כביסה ומייבש

יש לי למסירה מכונת כביסה מצויינת שזקוקה לתיקון קל (קל מאוד) ומייבש כביסה טוב מאוד גם כן. התנאי: לקחת את זה מהר... מי שמעוניין שישלח אלי מייל [email protected]

LazyGecko

New member
לאן תורמים מחשב מאק ישן ?

שלום יש להורי מחשב מאק ישן, ושני מסכים. הכל עדיין עובד, אנחנו רוצים לתרום את זה. מישהו מכיר עמותה שבאה לקחת ציודים כאלו ? איזור הרצליה תודה שחר

../images/Emo206.gifלמסירה לחד-הורית../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif

יש לי ככה- סלון 3,1,1 . מיטת פוטון אורטופדי+בסיס. צעצועים רבים לילדים עד גיל 5. כסא אוכל לתינוק. גם בגדים לאם ולילד.... הכל חייב לצאת מהבית שלי היום או מחר!!!! החפצים אינם חדשים ואין לי רכב איזור המגורים שלי הוא צומת עלית אנא התקשרו עוד היום 0547896668 אולי אוכל לאפסן את החפצים במקלט, אבל ועד הבית די מתנגד אז עדיף כמה שיותר מהר אור ואהבה שנטי

Tula1

New member
למסירה מטבח

כן, כן, מטבח. אנחנו עוברים דירה ומתחילים שיפוץ מחר, ולכן המטבח הקיים בדירה שאליה עוברים יפורק. הוא בצבע חום , מצבו ממש טוב והוא די גדול כך שאפשר להפיק ממנו מטבח חמוד מאד. ללא תנור, ללא כיריים, אולי ללא כיור (לא בטוח) אין לי תמונה כרגע, אשתדל לשים בערב. כל הקודם זוכה חבל לנו מאד לזרוק אותו אבל אנחנו עושים מטבח חדש אנחנו ברחובות.

sarin42

New member
מטבח

מעניינת היכן גרים 0544-232635 שרי אם אקטואלי עדיין תודה

הרבה מאד ספרים למסירה - מרוקנים ספרייה גדולה

לדעתי זה יעזור לכל מי שידו אינו משגת להחזיק מחשב למען הסיכומים ברשת וכו' האנציקלופדיה העברית ל"ב כרכים+3 כרכים נוספים לייף 50 כרכים אנציקלופדיה רפואית בהוצאת רביבים אנציקלופדיה להתנהגות האדם בהוצאת רביבים אנציקלופדיה גאוגרפית בהוצאת מסדה שער למדע בהוצאת מסדה אבל הספרים מעט מיושנים, בני 10-20 שנים לדעתי. הספרים צריכים להתפנות בהקדם האפשרי, באיזור המרכז.

בנוגע לספריה...

האם יש אפשרות לחקבל מדפי ספרים מהספריה? אני אחראית על ספרייה של תנועת שינוי חברתי במגדל העמק אנחנו מקבלים הרבה ספרים בתרומה - אבל אזל לנו המקום להציבם על המדפים... שחף

ella59

New member
שלחתי מסר..שבת שלום

מעוניינת בטלויזיה כתרומה לביה"ס הוברמן בפ"ת גנבו להם את הטלויזיה מחדר מדעים וחברה מועד הביה"ס ביקשה את עזרתי במציאת טלויזיה כתרומה .. אני מפ"ת ושלחתי מסר עם הנייד שלי תודה מראש אלה

ella59

New member
שלחתי מסר ולא קיבלתי תשובה

בעבר כבר קיבלתי טלויזיה כתרומה לבית הספר אבל לא היה חיבור לוידאו והם זקוקים להקרנת קלטות את הטלויזיה מסרתי לשוקולתה בשביל משפחה בטיפולה לכן מחפשת שוב טלויזיה כתרומה לביה"ס הוברמן לקראת תחילת הלימודים אשמח לקבל מסר אם עדיין אקטואלי תודה מראש ומהיכן האיסוף אלה

שושנה43

New member
מיטת נוער

מעונינת לתרום מיטת נוער מעץ מלא (ללא מזרון) באיזור השרון.

למסירה "למען הקהילה" בלבד

בחיפה, ציוד לתינוק (בגדים, מגני ראש, כלי מיטה, עגלה, סל קל, כיסה אוכל ועוד)- סה"כ כמה עשרות שקיות. עקב מעבר דירה יש לאסוף בתוך 10 ימים לכל היותר. אמתין לתגובה במסר. תודה, אורן

למעלה