זקוקים לתרומות

מיטל ג7

New member
בקשת עזרה למשפחה

שלום אני כותבת לכם בשם חברתי הטובה ביותר אני לצערי לא יכולה לעזור לה אך אני עושה את כל המאמצים לעזור לה בדרך אחרת חברתי נשואה ואם לשתי בנות הגדולה בת 6 והקטנה 3 כרגע היא בהריון מתקדם ואמורה ללדת בחודש הבא היא ובעלה עובדים כרגע והסכום שנכנס לבית הוא 6500 ש"ח בחודש אך לפני כשנה פוטרה מעבודתה ואז התחילו הבעיות הם נקלעו למצב שבו הם נכנסו לחובות וכרגע הכסף שהם מרוויחים מספיק רק לכלכלת הבית ביום יום כרגע הם זקוקים להלוואה כספית ע"ס 10.000 ש"ח שאותה הם יחזירו עד התשלום האחרון אני מבקשת את עזרתכם אם אתם יכולים לעזור להם לצאת מהבלגן ולהתחיל לחיות אם אתם יכולים לעזור אני מאוד אשמח וגם תעשו משפחה במשבר למשפחה מאושרת מאוד יש לציין שלפני שפנינו לכאן ניסיתי אני באופן אישי למצוא עזרה בכל מקום אפשרי ולצערי אף אחד לא עזר בבקשה אתם התקווה האחרונה הדבר הבא הוא ממש יאוש אין סופי בבקשה תעזרו

מיטל ג7

New member
בקשה לעזרה

בבקשה תנסו לעזור מאוד חשוב ויתר מזה מאוד מאוד דחוף תודה

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifלגבי סיוע למשפחה

שלום פורום למען הקהילה אינו מסייע כלכלית,אנחנו לא עמותה אלא קובץ של אנשים פרטיים המתנדבים לסייע לאוכלוסיה. חפשי בגוגל פרטים של עמותות: עמותת פעמונים עמותת ידיד תנסי לפנות אליהם לסיוע כלכלי. דבר נוסף במידה והם זקוקים למזון, בגדים או ריהוט אפשר לפתוח הודעה בפורום נתינה מהלב המסייע למשפחות ובודדים. פורום למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות. תודה

תתרולי

New member
תרומת ספרי ילדים לגן

שלום לכולם! אם אתם/ן יודעים/ות על מישהו שרוצה לתרום ספרים לגן עיריה של ילדים בני 3-4, או רוצים לתרום בעצמכם, אני אשמח לקבל את הספרים ולהעביר לגן. אנא פנו אלי במסרים. תודה רבה!

איילה 25

New member
עזרה עם מוצרי חשמל

היי נועית, מה שלומך? אני זקוקה נואשות למוצרי חשמל- כמו מקרר , ומכונת כביסה שאין בידי לרכוש אותם, האם יש מישהו שיכול לעזור לי בכך? אני גם ללא רכב, לכן יהיה לי קשה לבצע הובלה עצמאית , אני גרה בנתניה. האם שי מישהו שיכול לעזור? איילה

מועדונית זקוקה לתרומה

שלום! אני מרכזת מועדונית באיזור הצפון, אנחנו מרחיבים השנה את הפעילות שלנו ומוסיפים קבוצת פעילות נוספת ולכן ברגע האחרון זקוקים לריהוט נוסף ולבגדים (קיץ+חורף) לילדים בכיתות א-ד מבחינת ריהוט אנו זקוקים לארונית לפינת יצירה ולמגרות\תאים לילדים ולארון מדפים או ארון תיבות נוסף לפינת המשחקים - אם יש לכם משהו דומה שנוכל לצבוע ולהסב אותו לאחד מאלה נשמח לתרומתכם. בנוסף אני מציעה את עצמי לסדנאות יצירה במוסדות אחרים בכיף אם מישהו רוצה הוא\היא מוזמנים ליצור קשר

שלום,

אני מחפשת נגן במצב טוב (3 או 4, אני לא מתמצאת בהם כל כך), אודה לכם לכל עזרה אפשרית. (הנגן לא בשבילי, אלא למישהי שלא מתפקדת כמעט ושוהה מזה מספר שנים בספייס של בית קטן) זה פורום נפלא. ותודה לכם. פשוט תודה על הקיום.

נועית10

New member
לגבי נגן mp3-4 את מוזמנת לפרסם גם בפורום השני

אני מזמינה אותך לפרסם גם בפורום נתינה מהלב הפורום השני שלנו שמסייע למשפחות ובודדים. תודה

מני 70

New member
מחפש מקרר בתרומה לבית הכנסת בדחיפות

ניתן להתקשר לטלפון 0547748118

נורייית

New member
צריכ עזרה בגיוס ציוד בסיסי לגן ילדים עירוני

שלום וכל הכבוד על קיומו של פורום מבורך שכזה! בשבוע הבא נפתחת שנת הלימודים, אני משתתפפת בפתיחת השנה, בתור גננת בגן חובה וטרום חובה. לצערי, חסר בגן ציוד בסיסי: טייפדיסק ומחשב. פניתי לגורמים העירוניים והם ביקשו ממני להיכנס לרשימת המתנה של שנתיים לקבלת הציוד... לא ברור כיצד גן יכול להתקיים ללא טייפ ומוסיקה... החלטתי לא להתייאש ולפנות לכל מי שיכול לסייע בידי. אשמח לדעת האם פניתי למקום הנכון... נורית

Moooran

New member
בקשה מיוחדת ../images/Emo23.gif

שמי מורן ואני רכז נוער בשכונת תל-גיבורים בחולון, פנייתי אליכם תיתכן בבקשה לא שיגרתית, במרכז הקהילתי בו אני עובד ישנו חדר שקיבלנו לטובת בני הנוער. הייתי מעוניין לשפץ את החדר לטובת בני הנוער. חשוב לציין מספר דברים: 1. המרכז הקהילתי אליו אני משתייך הינו מרכז השייך לעמותה רשומה שהינה מלכ"ר, רשת קהילה ופנאי, כך שאין כוונתי עסקית/כלכלית. 2. השכונה בה פועל המרכז הקהילתי, שכונת תל-גיבורים, מוגדרת כשכונה טעונת טיפוח (שכונת מצוקה), ואני רואה בעבודה עם הנוער שליחות, חלומי הוא שיהיה לנוער "בית" שאליו יוכלו להגיע ולרבוץ בזמנם החופשי. 3. במסגרת פעילות הנוער אנו מעודדים אותם להתנדב בקהילה/במסגרת הדרכת ילדים, ראוי לומר שלולא המרכז חלק מהנוער היה מוצא את עצמו ללא מסגרת, חלק מבני הנוער מגיע ממשפחות בעלות צרכים רבים ולעיתים מקום המפלט היחיד הוא החדר שלהם במרכז. כפי שנראה החדר כיום במרכז הוא אינו מהווה מקום חם וביתי. בקשתי היא אם יש באפשרותכם, יכולת לעזור לנו עם גיוס המשאבים בתרומה ואנשי מקצוע בהתנדבות לצורך הקמת אותו החלום של חדר הנוער, נודה לכם מאוד, זאת אני אומר במקביל לכך שאני מפעיל את בני הנוער שעובדים בימים אלה על גיוס כספים באמצעות מכירת מחזיקי מפתחות לטובת הקמת חדר הנוער. אני מאמין גדול שיש אנשים טובים שמוכנים לתת ולעזור, הלוואי ונוכיח ונראה שבעזרת שיתוף פעולה "וירטואלי", על גבי פורום זה, הצלחנו להפוך חלום למציאות בשטח, שתהפוך בני נוער רבים למאושרים. לעזרתכם אודה, מורן

זקוקה לעזרה בהשגת ציוד היקפי לילד ותינוק עבור

שלום אני אוספת ציוד עבור משפחה עם שניי ילדים ילד אחד תינוק קטן והשני ילד בגן בגדים צעצועים נעליים וכל דבר אחר ועבור משפחה נוספת זוג עולים מצרפת שאמורים לקבל לעולם ילד ראשון בתחילת אוקטובר כל הציוד לתינוק מלבד בגדים לעד 3 חודשים ואמבטיה שכבר השגתי עבורם, כל ציוד יתקבל בברכה בנוסף הם זקוקים למיטה זוגית למצעים (למיטה זוגית) יש לי שינוע לדברים(בן אדם עם רכב פרטי אבל מוכן לפרק ולעזור ) מאזור השרון מרכז (תל אביב והסביבה) כך שאני ידאג להביא למשפחה את הציוד תבורכו והמשך עשייה טובה אני מפרסמת בשנית כי לא מצאתי איך מקפיצים הודעה סליחה

נועית10

New member
הודעות עזרה למשפחות ובודדים בבקשה לפרסם

בפורום השני שלנו "נתינה מהלב", ראי קישור צד שמאל בפורום. פורום למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות. תודה

למעלה