זקוקים לתרומות

ixmix

New member
בונה ספריה לנוער במצוקה, זקוק לספרים.

ספרי נוער ו/או מתח, מד"ב וכו'. במצב טוב ושנראים מפתים לקריאה, לא ארתור סי קלארק עטוף מחדש מלפני 40 שנה... כן ספרים מיועדים לנוער מגיל 14 ועד 21. הספרים לצורך בניית ספריה קטנה בהוסטל לנוער בירושלים. בתודה, דוד - מנהל עמותת "חיבוק חם לכל ילד" (ער). נ.ב. לחוששים, ניתן לכתוב בעמוד הראשון - הספרים תרומה לעמותת "חיבוק חם לכל ילד" לצורך השאלה לבני נוער בלבד. נ.ב.2 אתם מוזמנית ומוזמנות להפיץ בקרב מכריכם את בקשתי הצנועה.

נועית10

New member
../images/Emo206.gifדיור מוגן לנוער במצוקה בירושלים זקוק

באנתחתא דיור מוגן לנוער במצוקה בירושלים זקוקים דחוף לדברים הבאים: גרביים ותחתונים לבנים ובנות מידה M-L כפכפי אצבע/נעלי בית לקיץ תרומת משקאות לקיץ לצ'פר את הילדים כל תרומה תתקבל בברכה וישמחו להמציא מכתב מסודר עם לוגו של המקום לתורמים. לתרומות אתנחתא דרך חברון 106 תלפיות ירושלים 02-6725337 052-3833369 הילדים ישמחו אם מישהו יוכל לתרום להם כרטיסים לפארק מים, הצגות,ימי כייף, טיולי ג'יפים וצ'ופרים לקייץ.

מאקי

New member
מחפשים מקרר במצב עובד לפלוגה במבא

מוכנים לבוא לאסוף מכל מקום אנא שלחו מסר תודות

הילה2787

New member
תרומת מזרני יוגה לנפגעי סמים- חשוב!!!!!!!

היי. אני עובדת בכפר גמילה מסמים "רמות יהודה" "זוהרים", זהו מקום שאליו מגיעים מכורים אשר רוצים להתנקות מהסמים ולהתחיל דרך חדשה. אני רוצה לפתוח להם חוג יוגה ולשם כך אני צריכה ציוד בסיסי כגון מזרני יוגה.לקהילה אין תקציב לדברים מסוג זה, לכן אני צריכה תרומה של כ-20 מזרנים. אשמח אם תחזירו לי תשובה היכן אני יכולה להשיג את התרומה. (זה יכול להיות ציוד משומש שכבר לא צריכים אותו) זה כ"כ חשוב להם לטיפול דברים מהסוג הזה. בבקשה אל תאכזבו אותי... תודה ויומעולה!!!

תרומה למועדון נערות!!

היי, חלקכם מכירים אותי ואף קיבלתי עזרה רבה מהפורום . אני מנהלת מועדון לנערות בסיכון בצפון הארץ ובסוף החודש הזה אנו יוצאות ליום כיף באחד הקיבוצים ( שתרם את האירוח). הקיבוץ יספק לנו ארוחת בוקר ושהות בבריכה. אני זקוקה לתרומה של ארוחת צהריים מכל סוג שהיא( חמגשיות/סנדויצים) מדובר על כ-25 מנות . הטיול מתקיים בסוף אוגוסט ועל כן אני זקוקה לתשובה בהקדם. בקשתי השנייה קשורה למועדון עצמו וחפעילות שבשגרה. אני זקוקה לשתי תרומות מאד חשובת: 1. כיבוד צנוע: חבילות סגורות של ופלים, בייגלה , עוגיות וכדומה.. אודה על כל תרומה 2. ציוד לאומנות: טושים , צבעים, עפרונות, מכחולים, דפים, בריסטולים וכדומה. אני לא נמצאת הרבה מול מחשב , אך אפשר להשאיר לי הודעה דרך מנהלת הפורום/ או במסרונים. תרומתכם תסייע רבות לנערות אלו.. תודה

המועדון עובר דירה!!../images/Emo219.gif

בשעה טובה ומוצלחת מועדון הנערות קיבל מבנה חדש ואנחנו עוברים דירה. אני זקוקה לכל תרומה אפשרית החל מריהוט ועד ציוד בסיסי. הצורך המרכזי הוא בספות, נשמח לקבל סלון יד שנייה אך במצב טוב כי שלנו בלוי ומרופט לגמרי. אנו זקוקים למקרר במצב טוב , ציוד משרדי ( עפרונות, צבעים ,טושים וכו) וכל תרומה אחרת תתקבל בברכה אפשר להשאיר לי הודעה במסרונים

מחפשת ספרי ילדים../images/Emo63.gif

מחפשת ספרי ילדים קלאסים משומשים במצב טוב ,לילדים קטנים כמו: הלו הלו אבא,סדרת פינוקי,דגדוגים,האריה שאהב תות,לבד על המרבד,מיץ פטל וכו' תודה

יאשיקו

New member
מחפשת שטיחים לגן

אנו זקוקים לשטיחים במצב טוב לגן לילדי שכונת מצוקה בחולון. אפשר לפנות במסר או למייל [email protected] תודה ליאת

nkotb

New member
נועית, איזה מידות לכפכפים?

שתיה זה לא בעיה, תחתונים וגרביים חלק קנינו את השאר אני מקווה לסיים לקנות השבוע, עכשיו, בכמה ילדים /נוער מדובר? כמה בנים כמה בנות? ובאיזה מידות/צבעים הכפכפים?

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה, נשמח לנסות לסייע

ממליצה לך אם יש לכם דף לוגו של הכפר להוציא מכתב מסודר ולפקסס לחברות שמספקות ציוד כזה, אולי יסכימו לתרום לכם חדשים. תוכלי לחפש במנוע חיפוש של גוגל www.google.com חברות יבואני ציוד ספורט.

נועית10

New member
חברים מדובר במועדון לנערות בסיכון בקריות

בבקשה ישמחו לקבל כל עזרה. מי שמעוניין לתרום הפלאפון של מורנית אצלי, תוכלי לפנות אליי במסרים לקבלו. תודה

הילה2787

New member
תודה רבה על ההצעה!!

ממש תודה, אנחנו מנסים גם את זה אבל לא בטוח שנצליח לכן אנחנו מנסים את כל האפשרויות שיכולות להיות...

נועית10

New member
את כל הפרטים אפשר לקבל אצל מאשה מאתנחתא

אפשר ליצור עימה קשר בטלפונים שרשמתי בהודעה הקודמת או שאם נוח לך שהיא תתקשר אלייך אז בשמחה, אודה לך אם תשלחי לי בבקשה את הטלפון שלך במסר ואדאג שהיא תחזור אלייך עם פרטים. המון תודה

ixmix

New member
מסר אישיאו פניה לנועית ומקבלים טלפון.

אני ירושלמי, אני מניח שאוכל לארגן העברות ממספר מקומות בארץ, אם כי לא באופן מיידי (מהמרכז, מהצפון).

יאשיקו

New member
מחפשת מתנדבים להובלת ציוד

גן ילדים בשכונת מצוקה באיזור חולון קיבל תרומת ציוד מגן באיזור מבשרת ציון. אנו זקוקים למתנדבים עם משאית לצורך הובלת הציוד מאיזור מבשרת לאיזור חולון. מדובר בתאריכים 8-9 באוגוסט. ליצירת קשר [email protected] תודה מראש ליאת

superman28

New member
מחפשים פסנתר...לטובת מתנ"ס "נוער עולה"

שלום רב להקה של 7 בנות ו 5 בנים הקימו יחד מועדון מוסיקה במתנ"ס שלנו ... אספנו תרומות רבות....לטובת המועדון וחסר לנו כרגע פסנתר בשביל לסגור את הלהקה ולהתחיל להופיע ניתן ליצור קשר מייל [email protected] פלאפון- 0524401288 תודה מראש ערן ומועדון המוסיקה

למעלה