זקוקים לתרומות

שלום

קחי דפי זהב וראי מפעלים למוצרים שאת מחפשת גשי לשם ובקשי תרומה הם יתנו לך תגידי להם שתשלחי להם מכתב תודה. בהצלחה חיים.ע.

zahi1970

New member
נמאס לי להיות ילד רעב../images/Emo206.gif

בוקר טוב לכול הגולשים בפורום. שוב תיזכורת אנחנו צחי ועדי מנהלים בקריית שמונה אירגון ומחלקים מזון לנזקקים, לצערנו מספר הפניות עולה מיום ליום והעובדות הסוצאליות ממשיכות להפנות אלינו מישפחות שמצבן מאוד מאוד קשה. אנחנו ממש מבקשים בכול לשון של בקשה עיזרו לנו לעזור להם, סה"כ מבקשים מזון ,מספיק שכל תושב יתן פעם בשבוע אחד שמן ,אחד קמח אחד אורז, או סוכר זה כבר יעזור וכך כול אותם חמישים המישפחות יכלו לשבת ולאכול כמו כולנו בשבת. תנסו לחשוב כמה קשה לאותם ילדים של המשפחות שהם ממש לא מבינים למה חסר להם. אנחנו ממש מתחננים בשמם אנחנו בטוחים שרוב התושבים כבר מכירים אותנו יש לנו המלצות של אירגון תיפארת, המלצות של איילים ועוד, חוץ מיזה כבר היו מיספר כתבות על הפעילות שלנו יש לנו גם אתר שניקרע נמאס לי להיות ילד רעב כולכם מוזנמים דרך אגב גם בשידורי רדיו הספקנו לעלות לדוגמא בתחילת השבוע עלינו לשידור אצל יוסי סייס הנה לכם קישור http://my.area.co.il/view.php?siteid=186157&jet=page&menuid=921047 האיימיל שלנו :[email protected] טלפונים 0524751415 צחי 0522254019 עדי חשוב לציין שאנחנו לא מתעסקים אם כסף..מי שרוצה מוזמן לרכוש לנו מזון בהרבה תודה ובתקווה שאנחנו התושבים נוכל לעזור ללא תובתם של הרשויות בהרבה תודה צחי ועדי.......................

tulit

New member
רעיונות ועזרה לקייטנה לילדים אוטיסטים

היי גם השנה אני עושה קייטנה לילדים אוטיסטים בשבועיים האחרונים של חודש אוגוסט, אני מחפשת מקומות בקרבת פ"ת- כיוון שהנסיעה היא מאוד יקרה כאשר מתרחקים מקומות שילדים אוהבים, שיהיו כמה שיותר זולים כי יש לי צוות מתנדבים רחב בנוסף אני מחפשת תרומות של מזון, וחולצות או כובעים- כדי שיהיה קל יותר לזהות את הילדים אשמח אם יהיו לכם רעיונות קיץ נפלא ליטל

tulit

New member
בהקשר של הקייטנה

גיל הילדים הוא 4-21 חשוב לזכור שאלו ילדים אוטיסטים כך שאני לא יכולה לקחת אותם לכל מקום- משמע לפארק הירקון למשל אני לא יכולה כי השטח פתוח מידי ולמרות שיש לי מלווה לכל ילד ועוד כ 5 מלווים נוספים אני מפחדת!!! כמות הילדים היא בערך 16 לכל מחזור- הקייטנה היא 12 יום כשכל מחזור הוא 4 ימים ואליהם מצטרפים בערך 22 מתנדבים תודה

מרור

New member
זקוקה לעזרה דחופה בארונות מטבח

שלום לכם יש לי בעיה דחופה מאוד עם ארונות המטבח שלי שמתמוטטים. הם עשויים סיבית ירודה ומתפוררים כבר שנים, וכל החלק התחתון רקוב ומפורר לגמרי והכיור מונח על בלוקים שאלתרתי וממש תלוי על בלימה. מישהו הביא לי ארונות שפורקו משיפוץ בית, אבל הם לא מתאימים לי לגודל, כי המטבח שלי קטן מאוד. ניסיתי לסדר משהו והתוצאה היא שהארונות שהיו לי נפגעו עוד יותר ועכשיו כל השיש, שהוא שבור חלקית, יצא מהקירות והכול תלוי על כרעי תרנגולת. הכיור סדוק אבל אפשר להשתמש בו עוד קצת, והביאו לי משטחי עץ שאולי אוכל להשתמש בהם במקום בשיש. אני זקוקה דחוף לארונות באורך מקסימלי של 2.60 מ', אפשר גם 2.10. ומוכנה לתרום את המטבח שהביא לי, דווקא מעץ טוב. אין לי כסף לנגרות פרטית, כי אני אחרי תקופת אבטלה ואבטחת הכנסה ארוכה והמשכורת שלי כרגע היא לפי עבודות מזדמנות, ובסכומים קטנים ולא רציפים. גם אין לי כרטיס אשראי שאני יכולה לחלק תשלומים. אבל אם יש נגר שמוכן לעבוד במחיר מוזל במיוחד ולקבל צ'קים בפריסה נוחה, אני אשמח לשמוע גם הצעות כאלה. כמו כן אני זקוקה לעבודה דחופה של החלפת זכוכיות שבורות בדלתות ותריסים שבורים. אז מי שמוכן לעשות במחיר סביר, בבקשה שיפנה אליי. אני מאזור תל אביב. או כל רעיון שיציל לי את המטבח מקריסה כללית.

נועית10

New member
ממליצה לך לפרסם גם בפורומים הבאים

צרפתי לך קישורים לפרומים שאני חושבת שיוכלו לעזור לך כי בחלקם יש נגרים ובחלקם תוכלי לקבל טיפים מה לעשות עד שימצא פתרון. בהצלחה

למעלה