זקוקים לתרומות

einatgross1

New member
המעון לנשים מוכות

שלום בשבוע הבא יוצאות שתי נשים מהמעון לנשים מוכות לאחר כמעט שנה במעון לבית מוגן (דירה בהשגחה, אבל שלהן). אין להן כלום חוץ מבגדים (שאני ועוד מתנדבות אוספות תמיד), אבל אם במקרה יש לכם מכשירי חשמל קטנים למטבח, ו/או לבית בכלל, אני אשמח לאסוף ולהעביר בנוסף: מכשירי וידיאו ו/או די.וי.די יתקבלו בברכה תמיד . במעון שוהים כ - 20 ילדים בכל זמן נתון, ויש להם מכשיר וידיאו אחד (תארו לכם ) . אם תוכלו להעביר את המייל הזה לכמה שיותר אנשים - אני אשמח. תודה, וסוף שבוע נעים. ציפי נובל [email protected]

adidas21m

New member
מחנה קיץ - עמותת "גדולים מהחיים"

שלום רב לכולם, עמותת "גדולים מהחיים" הפועלת למען איכות חיים לילדים חולי סרטן בישראל מקיימת גם השנה את מחנה הקיץ המיוחד שלה. השנה יתקיים המחנה בין ה-8 ל-12 ביולי וישתתפו בו כ-80 ילדים חולים בליווי צוות רפואי וסיעודי. המחנה נערך בבית הארחה ב"נחשולים". במהלך המחנה נהנים הילדים ממגוון אטרקציות קיציות ובינהן ספורט אתגרי,טיולים ברחבי הארץ, טיולי ג'יפים מטריפים ועוד. כעת, לאחר תקופת גדושה בהכנות, אנו נמצאים כיום במצב שחסרים לנו מספר דברים: 1. כלים חד פעמיים (או ערכות של כלים חד פעמיים ארוזות כאלה) 2. פירות לכל ימי המחנה 3. בשר ל"על האש" שמקיימת העמותה במהלך המחנה. אם את/ה יכולים לעזור לנו באחד מהנושאים הנ"ל נודה אם תיצור עמנו קשר באחד מאמצעי התקשורת הבאים: במייל: [email protected], טלפון בעמותה - 03-6195977 , נייד: 057-7264319 - עדי תודה! גדולים מהחיים www.gdolim.co.il

cheniros

New member
מחפשת תרומה של חומרי יצירה

שלום לכולם! ביום שישי, 20.07.07 תקיים אי"ל, אגודה ישראלית לאפילפסיה,יום כיף למשפחות חברי האגודה. יום הכיף יתקיים על מנת לאפשר לאנשים שיש להם אפילפסיה להפגש ים אנשים אחרים הנמצאים במצב דומה לשלהם והוא יכלול הפעלות שונות למבוגרים ולילדים. נשמח לתרומות של חומרי יצירה (מספריים, דבק פלסטי, מדבקות צבעוניות, צורות לקישוט, בריסטולים, אטבים צבעוניים קטנים, מקלות ארטיק, טושים וצבעים, נצנצים, גליונות של מפל וכל העולה על רוחכם) בקבוקי מים ועוד (מדובר באירוע של כ - 40 משפחות). לפרטים נוספים ניתן לשלוח מייל: [email protected] ולציין - עבור רוחמה. אפשר לקבל פרטים נוספים על פעילויות האגודה באתר האגודה: www.epilepsy.org.il או בטלפון: 02-5000283. תודה רבה!! :)

idodo25

New member
מערכת סטריאו ל"אתנחתא" ירושלים

ל"אתנחתא" ירושלים - מרכז סיוע לנוער מתבגר חסר קורת גג, דרושה מערכת סטרואופונית לחדר התרבות של המקום. כידוע לכם אתנחתא קולט כ300 ילדים בשנה ועקב כך מתקלקלות מערכות חשמל שונות. נשמח לקבל מערכת לשמיעת דיסקים ורדיו. לפנות למאשה 026721692

נועית10

New member
../images/Emo18.gifמצב הנשים בישראל ואיך תורמים להן

עקב חיסיון של המקום לא מתאפשר לפרסם כתובת מלאה וטלפון לכן ניתן ליצור קשר עם ציפי אשת הקשר במעון דרך האימל. שימו לב התרומות מיועדות לבנימינה וע"מ לתרום לנשות המעון שלחו בבקשה עם הטלפון שלכם לציפי. לאימל: [email protected] לתרומות למעונות נוספים באזור המרכז אשמח אם תכתבו כאן או שילחו לי מסר ואוכל להפנות אתכם. תודה כתבה שפורסמה באתר "הזוית השלישית" מצב הנשים בישראל ב- 2006 "אלימות נגד נשים –עשרות אלפי מתלוננות ואלפי נפגעות הזקוקות לטיפול רפואי מדי שנה נפתחים בישראל כ 16,000 תיקים של אלימות נגד נשים ע"י בני זוגן! – נתון הנותר ללא שינוי בשלוש השנים האחרונות. בשנת 2006 היו בבתי הסוהר כ 2100 שפוטים ועצורים בגין עבירות של אלימות במשפחה ו-1173 שפוטים ועצורים בגין עבירות מין.מספר הבקשות שהוגשו לבית המשפט לצווי הגנה מכוח החוק למניעת אלימות במשפחה הוא כ 8300 בקשות. ע"פ נתוני משרד הבריאות, בשנת 2005 דווח על 2309 נשים נפגעות אלימות ותקיפה מינית שטופלו בבתי חולים ומרפאות. בישראל פועלים כיום 13 מקלטים לנשים נפגעות אלימות וילדיהן. גידול של כ 100% מאז שנת 1993, אך רק 2 מהם מיועדים לנשים ערביות , מקלט אחד המיועד לנשים חרדיות ומקלט מעורב לערביות ויהודיות. 3985 עבירות מין נגד נשים בישראל בשנת 2005 רק ב - 64% מהן התגלה האשם. מתוכן 2099 עבירות של מעשה מגונה בכוח, 898 מעשי אונס בכוח ו 163 הטרדות מיניות. (הנתונים התקבלו בינואר 2007 ממדור הסטטיסטיקה של משטרת ישראל). בשנת 2004 הוגשו 56 תלונות בגין הטרדה מינית בשירות המדינה."

einatgross1

New member
המייל בהודעה

יש לתאם עם ציפי. המייל בהודעה לעיל. תודה ושבת שלום,

זקוקה למתנדבים ותרומות

קשישה מקסימה ואינטילגנטית המתגוררת בדיור מוגן בירושלים, מעונינת בשיעורי יהדות ברמה פשוטה מאד של לימוד תנ"ך עם פרוש רש"י (או פרשן אחר). *גבר נחמד בן 56 המתגורר בדיור מוגן בירושלים, היה מעונין במתנדב ללימוד מחשבים. *דרושה תרומה של בגדים לקשישה בודדה בבית אבות. נשמח מאד לעזרה. ניתן ליצור קשר במסרים או במייל: [email protected] תודה רבה מראש, יפית

shaniavraham

New member
הרצאה של מיסטיקן/ית, מגדת עתידות, נומרולוג/ית

שלום לכם מועדון חברתי "אנוש" הוא מועדון לשיקום נפגעי הנפש בקהילה. ב-31 לחודש יולי אנו מקיימים במועדון אנוש (סניף חולון) ערב מיסטי. לצורך כך, אודה מקרב לב אם מי מכם יצליח לארגן לנו מיסטיקן/ית, נומרולוג/ית, מגדת עתידות וכדומה שיעבירו פעילות של כשעה בהתנדבות. כמו כן, אנו זקוקים מאוד לתרומה של חפצי נוי, בשמים, מחזיקי מפתחות , אריזות שי וכו' שישמשו כמתנות/פרסים לחברי המועדון. בתודה רבה שני -רכזת המועדון החברתי

נועית10

New member
../images/Emo51.gifלרעות יפעת שהתנדבה להעביר הרצאה באנו"ש

עדיין חסרים לנו תרומות לאירוע. תודה

shaniavraham

New member
../images/Emo23.gifתודה מעומק ליבי לרעות!

רציתי להצטרף לתודתה של נועית לרעות. תודה לך רעות על ההיענות המהירה! כפי שאמרתי היום לנועית, אני מופתעת ממהירות התגובות של האנשים שנכנסים לפורום הזה. אני ממש מאושרת לגלות שיש אנשים שהתרומה והנתינה ממלאות את חייהם! קשה למצוא אנשים טובים כמוכם, והנה כאן, תחת קורת גג אחת, מתקבצים כל האנשים הטובים! כל הכבוד לכולכם, ובמיוחד לנועית שבלעדיה העניינים לא היו זזים כל כך מהר! שני-רכזת המועדון החברתי "אנוש" חולון

הנחיה של מדיטציה

הי שני , אני מנחה מדיטציה לקבוצות ואשמח לתרום שעת מדיטציה לערב מיסטיקה שאת מארגנת. את מוזמנת ליצור איתי קשר במידה והדבר רלוונטי. באהבה , שרון

ocean22

New member
תרומת ספרים לילדים מושתלים.

היי לכולם שמי חיה והנני סייעת בכיתה של ילדים לקוי שמיעה שלהם שתל קולכארי ולומדים בכיתה מיוחדת בתוך מסגרת רגילה בבית הספר בחיפה. הילדים עולים בשנה הבאה לכיתה ו, וזאת תהא שנתם האחרונה בבית הספר לפני שיעברו לחטיבה, אנחנו זקוקים לספרי קריאה או למגזינים שיכולים להתאים לגילם, הילדים מסוגלים לקרוא רק ספרים ברמה של כיתה ד או ה וחשוב לנו מאד להעשיר אותם בשפה וללמדם מילים חדשות שאינם מכירים שכן אוצר המילים שלהם הוא מאד מצומצם. לכן כל תרומה תתקבל בברכה. אפשר לפנות אלי כאן או במסרים המון תודה על ההענות וההקשבה. חיה.

נועית10

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gifנסי לפנות לארגון "עם הספר"

ארגון עם הספר מסייע באיסוף ספרים מבתים של תורמים פרטיים ואיחסונם. לפרטים נוספים צרו קשר: צחי אלישע ,טלפון : 054-6333460

shaniavraham

New member
../images/Emo203.gifתרומה לערב מיסטיקה ב"אנוש" חולון../images/Emo42.gif

שלום לכם מיסטיקנית מקסימה כבר השגתי (דרך נועית) לערב המיסטיקה שאני מארגנת במועדון חברתי "אנוש" חולון (מועדון לנפגעי נפש). רציתי לשאול האם מישהו מכם מכיר מקום שישמח לתרום לנו עוגיות מזל (עוגיות סיניות) לאותו ארוע (31 לחודש הזה).
ואם אין עוגיות מזל, "נסתפק" בעוגיות אחרות. האם אתם מכירים מישהו שיוכל לתרום לנו נרות ריחניים בתור מתנות למשתקמים שלנו באותו ארוע? לחילופין, אני חושבת על קמעות יפים שאפשר לתת כמתנה: חמסות או אבני מזל.האם אתם מכירים מישהו שירצה לסייע לנו בכך? כמות החברים באותו יום היא כ-40 (אבל גם אם אין ביכולתם לארגן לכמות כזאת, נסתדר עם כל כמות!) תודה רבה רבה אפשר לשלוח לי מסר או להתקשר (052-3427930) שני אברהם-רכזת המועדון החברתי "אנוש" חולון

למעלה