פינת הרכילויות (ברוח טובה)

רכילותי

New member
רכילות טובה ../images/Emo6.gif

שימו לב לסיפור הבא שהגיע ממקורות אמינים: באחד השיעורים האחרונים בן שאל מי רוצה להעביר חימום... אחרי כמה רגעים של שתיקה פתאום רמי מיתמם: "טוב, אני אעביר" כאילו בתמימות כזאת כאילו הוא החליט באותו רגע. ואז פתאום התלמידים נגנבים... הוא מביא כל מיני שיטות ובעיטות חדשות ותרגילים אנרגטיים... כאילו היה בסוף כאילו שיעור שלם בתוך החימום... רמי, קבל ח"ח!!!

רכילותי

New member
שמועההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לפני כמה שבועות אחרי שיעור הלכו כמה תלמידים מסוימים (כמה בנות ובן אחד) ביחד לבית של תלמידה מסוימת ושחקו בכל מיני משחקים מסוג מסוים וגם עשו עוד כמה דברים מסוימים
אולי זו רק שמועה ואולי זה נכון מה שבטוח זה מעניין מאוד לשמועעעעעעעעע
וגם נותן רעיונות משל עצמנו

רכילותי

New member
רכילות ממש "טריה" ../images/Emo6.gif

עידודו הלוחם ניסה לקבוע מפגש אונליין כזה בפורום אבל כמעט אף אחד הגיע אז הוא התרגז וביטל את המפגש!

רכילותי

New member
שמועה על שיטה יעילה לגלוש בתפוז

יותר מדי פעמים קורה שהפורומים מושבתים או שיש כל מיני בעיות עם לשלוח הודעה נכון? תחליפו בשורת הכתובת את ה"WWW" ב"148" וכל הבעיות יפתרו! אפשר אפילו בקיצור שיש לכם במועדפים או בדף הבית (למי שעוד לא שם את הפורום הזה בדף הבית שלו - זה הזמן) לשנות את ה"WWW" הזה ל"148" ואז אוטומטית תגלשו תמיד מעבר לכל הבעיות!

kung fu

New member
הרחבה!! ../images/Emo62.gif

אם יש לכם בעיות להיכנס לפורומים פשוט תחליפו את ה-www ב-157 או ב-148 למשל- http://157.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=443 http://148.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=443 זה תקף לגבי כל הפורומים

רכילותי

New member
מי עומד/ת להיות לוחם/ת מתחיל/ה?

* לדותן נקבעה בחינה ל-22 לחודש מאי (בשיעור של יום רביעי בבוקר). * לעידו ולקארו נקבע שהבחינה תיקבע בשיעור הקרוב או משהו כזה (אם הבנו נכון). * ליואב א. עומדת להיקבע בחינה בקרוב (רואים אותו בשיעורים עובד הרבה על טכניקות). * אם יש לכם מידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אל "רכילותי" דרך תיבת המסרים!!!

רכילותי

New member
אם יש לכם מידע מעניין

אתם מוזמנים לשלוח אותו לתיבת המסרים שלי
ואני כבר אדע מה לעשות איתו...

רכילותי

New member
טל כ. התפוגגה אתמול מהשיעור של

20:00 (יום ראשון ב-20:00) די בהתחלה... האם היא תרגלה את אומנות ההסוואה או שהיא פשוט... נעלמה?
האם היא קפצה להשתין ולא חזרה?
ספקולציות נוספות תתקבלה בברכה...

wu-wei

New member
לא, היא פשוט היתה סחוטה לחלוטין

ותוך כדי הטרום חימום הבינה שלא מצליחה להרים את עצמה ועדיף לה ללכת לנוח... :)

wu-wei

New member
סליחה שאני מאכזבת, לא, לא

התאמנתי על טכניקת דילול הדחיסות האנרגטית של הגוף, מה שאיפשר לי להיות נוכחת בשעור אך לא מורגשת ובלי שתיראו אותי. אפילו התמזגתי עם כמה מכם לכמה שניות (מישהו הרגיש שעברתי דרכו)? זוהי טכניקה מאוד מתקדמת וסודית, צריך לשחד את בן ולאיים עליו כדי שיסכים ללמד אותה, וגם צריך להיות רקדנית בטן...

למעלה