פינת הרכילויות (ברוח טובה)

רכילותי

New member
../images/Emo6.gif פינת הרכילויות (ברוח טובה) ../images/Emo6.gif

שמעתם ש...
ראיתם ש...
שמתם לב ש...
זה המקום לספר! כמובן --- בתנאי שלא פוגעים באף אחד!
בדיוק כמו בקרבות...
"אסור לפגוע... אסון לסכן... אסור להכאיב..."
(הודעות שעלולות לפגוע באופן כלשהו, אפילו אם יש ספק קל שבקלים, נא להימנע מראש מלכתוב!!! אם הודעה כלשהי נראית לך פוגעת במישהו [בעצמך או בזולתך] מהר להודיע לנו ונמחק אותה מיד) גם הפינה הזאת נועדה אך ורק להנאה של כולנו! אז אם מישהו כותב בטעות הודעה שאיננה נעימה למישהו אחר, אותו מישהו אחר מתבקש לשלוח מיידית מסר על כך ל"צוות שמבאלה" על-מנת שההודעה תימחק. אל תרגישו לא נעים "למחוק" הודעות של אחרים (באמצעות פניה לצוות שמבאלה) במידה והודעה נראית לכם פוגעת. כותב ההודעה בוודאי לא היה רוצה לפגוע בכם!

רכילותי

New member
להשתין על התרגיל ../images/Emo6.gif

עידודו הלוחם, במהלך תרגיל של עצירת נשימה בזוגות, נצפה כשהוא חומק מהטור לצורך התרוקנות מהירה מאחורי שיח תמים. בן הזוג שלו (עמנואל) בוודאי היה צריך בינתיים לשמור על האוויר בפנים ולא לנשום עד שעידודו הלוחם יואיל להתרוקן...

חחחח......./images/Emo9.gif

לא ידעתי שהוא הפסיק את הנשימה שלו עד שחזרתי. חה חה חה..... אבל מה שהיה בטוח אני נהנתי בינתיים מהאוויר הצח והשתנתי בין השיחים כמו כלב חחחח......

רכילותי

New member
תעלומת הצחוק המתגלגל

תארו לעצמכם... מתחיל שיעור, אתם עושים ביחד עם כולם חימום, גמישות, טכניקות... הכל בהנחייתה העליזה והאנרגטית של קארו, כאשר... לידך, מתחת לאף שלך, בן וטליה פשוט מתפוצצים מצחוק קולני בלתי פוסק, במשך איזה חצי שעה רצוף... אי אפשר להתרכז (חוויה מוזרה למתאמנים). מי שלא חווה את זה, לא שמע צחוק מתגלגל מימיו. מישהו יודע מה היה כל כך מצחיק???

רכילותי

New member
ניר העביר הערב את השיעור של 20:00

וכלל במהלכו לפחות איזה מליון טכניקות (מיליארד פעם אמרנו לעצמנו להפסיק להגזים). סתם, שתדעו.

רכילותי

New member
קטה אישית

הידעתם שמיכל ה. נצפתה כשהיא מתרגלת קטה אישית שפותחה עבורה במיוחד על-ידי בן? יש פה עוד אנשים שקיבלו קטה אישית מבן?

kung fu

New member
אני מאד אוהבת את הקטה שלי!!!

היא פשוט כל כך כיפית, ואני נהנית לתרגל אותה מאד!!!!!!! היא ממש מרגיעה אותי ונעימה לי!

רכילותי

New member
השתפנו מהמשך השיעור ביום שבת

ה"משתפנים" מהמשך השיעור ביום שבת (שלא נשארו אפילו להיאבקות) הם לפי מקורותי: אדם עידו יואב א. נועה ניר יואב א"ע ניבה כמובן, היו להם תירוצים משכנעים, כגון "צריך ללמוד", "יש לי מבחן" ואחרים, אבל בסופו של דבר העובדות מדברות בעד עצמן: הן לא נשארו לשיעור ההיאבקות!!! וחוץ מזה, יכול להיות שהרשימה לא מדוייקת - סליחה מראש אם מקורותי הטעוני... ואם כבר מדברים, אז חוץ מהנ"ל, הנוכחים האחרים בשיעור של ה-6 שעות ביום שבת היו: קארו ירון יובל ענת נתי טל כ. ארי וזה לפחות לפי המקורות שבידי בשילוב הצלבות מידע וכאלה...
אכן, רכילותי בשטח, המידע לבטח!
ואם כבר מדברים, אז תגידו לי, מאוד מאוד רציתי לדעת: איך היה השיעור התאבקות?

סליחה התירוץ שלי לא להישאר בשיעור

ההאיבקות היה: "חבל שאני אשבור להם כמה עצמות, או שיניים, חבל...
"

chanda

New member
Aaaaaaaaaaaaaaawesome

The Wrestling was great... we should do it more often and I wrote more about it ehm in another shirshur and yes I am supposed to understand about computers but I have no idea how to link this other text I wrote down here, or up here... oops am confused just go and look for it love caro...

Talia E

New member
שיעור ב"איך לעשות קישור"

זה מאד פשוט! הנה השיעור (אגב, כתבתי את ההוראות בצורה קלה ומפורטת במיוחד, שתתאים גם לאנשים אחרים שקוראים, שמבינים פחות ממך במחשבים): 1. הולכים להודעה שאליה את רוצה לקשר (וזה לא משנה אם הגעת אליה באמצעות "חיפוש מתקדם" או אם הגעת לאותו עמוד). 2. מניחים את הסמן על הנקודה הכחולה/כתומה שליד ההודעה. 3. לוחצים על הנקודה עם המקש הימני של העכבר. 4. מתוך התפריט שנפתח בוחרים את האפשרות "copy shortcut" (בלחיצה רגילה של העכבר). 5. פותחים את ההודעה שבה רוצים לשים את הקישור (באופן רגיל); אם מסתכלים מעט למטה מהתיבה שבה כותבים את הטקסט, רואים את הכותרת "מחרוזת מתוכן ההודעה" ומתחתיה 3 מקומות בהם ניתן לשים קישורים (כלומר, סה"כ 3 קישורים אפשריים בכל הודעה). 6. במלבן השמאלי (תחת המילה "קישור") מחקי את ה- //:http, ועם לחיצה עם המקש הימני של העכבר באיזור החלון, יופיע תפריט. בחרי את האפשרות "paste". אז תראי שבחלון הזה תופיע שורה ארוכה של אותיות ומספרים. זה בסדר. 7. בחלון הימני (מתחת לכותרת "מחרוזת מתוכן ההודעה", כתבי את המילה/ים שאת רוצה שיופיעו בכחול מתוך הטקסט למשל "קישור להודעה" (הקפידי שהמילים שאת מקלידה כאן, באמת מופיעות בטקסט). וזהו! (זה באמת הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע) את מוזמנת לעשות נסיון עכשיו!

מי אני??../images/Emo3.gif

תנחשו.... מישהו: יש לכם עוד רעיונות לפחד? עידודו: המממ... פחד מגבהים. מישהו: חכה שנייה, בחיים לא חוויתי את זה(כן בטח,חחח...
). עידודו: מחכה.... מישהו: אוקיי אז בלה בלה בלה............ כן בטח לא חווית את זה עם פעם חכה חכה שתנסה את הרכבת הרים space mountain בדיסני וורלד ואז תדבר, חחחחההה.......... נו מי אני???

מורה לקונג פו שלא שולט בעצמו../images/Emo9.gif

בתחילת השיעור אתמול(יום רביעי), ישבתי על הריצפה ובן התקרב לידי לקחת משהו מהתיק שלו ואז הוא התיישב ובום טראח הביא לי בעיטה מסובבת לפנים. חחחחח...... סתאםםםם אבל הוא בטעות פגע בי עם הרגל, ואני חשבתי שמורים לקונג פו יכולים לשלוט בעצמם!!! ותחשבו על זה... חה חה חה......

רכילותי

New member
האם המבחן הוא כו-לו חרטא??? ../images/Emo2.gif

אז ממה אנחנו פוחדים כל כך
הא אתם עדיין לא יודעים על מה אני מדבר/ת, אז תציצו לקטע הבא הלקוח מתוך דף הקבוצה של יום רביעי 18:00 (חברים: אבי, איתי, ארי, טל כ., טל ר., יניב, מאירי, מיכל ה., מיקי, קרולין): -------------------------------------------------------------------------------- על המבחן / ארי עמית נתתי לעצמי שבוע להתכונן אליו, לא יודעתי בדיוק באילו קריטריונים צריך לעמוד ואמרתי לעצמי שזה כנראה שקלול של כמה ציונים בכמה נושאים ושאם אני שואף רק לעבור אוכל לסמוך על שניים שבהם ציוני יהיו גבוהים: טכניקות וקרב. לפני שנקבע לי תאריך בן ווידא שאני עושה את כל החרטא שצריך להציג כמו שצריך ואז הושארתי ללקט טכניקות ולהתאמן. הנה כמה דברים שגיליתי במהלך הדרך: - זה נורא משעמם ללמוד למבחן הזה. - זה קל לאסוף טכניקות ולזכור אותן, הן נאספו בנגלות, אם אוספים אותן בשלוש או ארבע נגלות ולכל נגלה יש מאפיין (נגיד טכניקות שמתחילות בבלימת קוף עם היד הקדמית) ומכינים קצת יותר מעשרים למקרה ששוכחים אחת או שתיים אז זאת לא בעיה. - כדאי לשאול את בן איך נראה המבחן לפני שעושים אותו ולהיסגר על כל הקופים והעננים והבעיטות סיבוב שצריך לעשות שם. - בכל הטכניקות והפורמות להתרכז בתנועה שעושים באותו רגע ולהתעלם מהמכלול, בין תנועה לתנועה בקאטה ובין טכניקה לטכניקה יש הפסקות שבהן אפשר להזכר ב... כל הפורמה או כל רשימת הטכניקות ולדעת מה עושים הלאה. - קארו נורא עזרה לי כשהיא שמה לב לכל הפרטים הקטנים, לבקש מבן הזוג שישים לב ויעזור. - האנשים שמסתכלים עליכם בזמן המבחן הם לא קהל שופט אלא קהל תומך שרוצה שתצליחו, אפשר לשאוב מהתמיכה הזו כח/אנרגיה/לא משנה איך תקראו לזה בזמן המבחן. -------------------------------------------------------------------------------- זהו, מה דעתכם על הקטע הזה?
סתם פחדנו מהמבחן???

רמי ד.

New member
המבחן כמו כל דבר אחר, הוא מה

שחושבים אותו. ולכן יכול להיות חארטה כמו נפלא. רמי

סיפור מרגש.............

זה התחיל לפני 5 חודשים(אני חושב) אני וחברי אדם היינו מאחרים כמעט כל הזמן לשיעורי הקונג פו, טוב זה בגלל שאנו גרים בהרצליה. בן אמר לנו שזה כבר לא כל כך מקובל עליו שאנו מאחרים כל הזמן, והוא אמר לנו לשנות את זה. הוא נתן לנו משימה: לא לאחר רצוף 5 שיעורים. אני ואדם לקח לנו זמן לארגן את הורינו בזמן, להיות אנחנו מוכנים בזמן, ועוד חמישה שיעורים ברצף.... אז התחלנו לנסות ולא כל כך הלך לנו ולבסוף הצלחנו לאחר מאמצים קשים(חחח..), יצא לנו לפעמים שזה היה במקריות. למשל בטעות חשבנו שהשיעור יום אחד בשמונה ולבסוף התברר שהוא בכלל בשמונה וחצי. חחחח.... אז עברנו את המשימה ואנו אומרים לבן "היי בן עברנו את המשימה של האיחורים", ואני ואדם הנחנו הנחות שבן יתלהב ואווו(אתם שמאחרים כל הזמן
) הצלחתם. אז חשבנו הוא אולי יתן לנו: חגורה צהובה(חחח...זו סתם הייתה מחשבה לשנייה) נקבל פרס כספי(חחח....) יעריך אותנו מאוד כאמני הלא איחורים. וכו´.... לבסוף התברר שהנחנו כל כך הרבה הנחות כל אחד בראש לו.... התשובה של של בן הייתה משהו כמו, יפה מאוד הצלחתם לעבור את המשימה. שלכם באהבה, עידודו הלוחם נ.ב מזל שהוא לא הביא לנו משימה של 100 שיעורים לא לאחר זה היה לוקח לנו שנים חחחח...... ואפשר לחשוב עוד שהוא נותן לנו ההרצלייאנים משימה לא לאחר לתל אביב לשיעור והוא גר מטר מול מקום המפגש... חחח......

kung fu

New member
יהההההה

אני נהנית לקרוא את הסיפורים שלך עידודו הלוחם!!!!!! וסנוב, את הסקר מילאת?

למעלה