את זה אתם חייבים לראות

מצב
הנושא נעול.

liorschwimmer

New member
כפי שכבר אמרתי: הקרב אבוד.
מעל 900 לייקים ואיזה 5 דיסלייקים (כולם מהפורום, מיותר לציין...) ככה זה כשיש תקציבי יח"צ לא מוגבלים על חשבון משלם המסים. אם "המאבק" האווילי יצליח - סימן שזה מגיע לנו.
לא הבנתי למה רוב החברה פה תוקפים את היוזמה
מדובר ביוזמה מבורכת של עריית חיפה הנוף של מדינתנו חשוב לא פחות מתחבורה ציבורית אפשר לשקע את הרכבת באיזור זה אני לא רואה כל סיבה להתנגד אלה עם כן זה בא על חשבון כסף שוועד העובדים של רכבת ישראל יכל לגנוב מהציבור ועכשיו יצטרכו להשקיע את הכסף בשיקוע

easylivin

New member
מדובר ביוזמה מבורכת של עריית חיפה הנוף של מדינתנו חשוב לא פחות מתחבורה ציבורית אפשר לשקע את הרכבת באיזור זה אני לא רואה כל סיבה להתנגד אלה עם כן זה בא על חשבון כסף שוועד העובדים של רכבת ישראל יכל לגנוב מהציבור ועכשיו יצטרכו להשקיע את הכסף בשיקוע
ובמילים אחרות:
"לא קראתי את השרשור, רק באתי להביע את דעתי המלומדת - והנימוקים המפורטים שלכם לא ממש מעניינים אותי.
וכל מי שחושב אחרת ממני הוא מוועד העובדים של הרכבת" - זו התמצית של דבריך.

liorschwimmer

New member
ובמילים אחרות:
"לא קראתי את השרשור, רק באתי להביע את דעתי המלומדת - והנימוקים המפורטים שלכם לא ממש מעניינים אותי.
וכל מי שחושב אחרת ממני הוא מוועד העובדים של הרכבת" - זו התמצית של דבריך.
מה זה, משטרת מחשבות של ועד רכבת ישראל
חביבי, פה זה לא הועד. אם לא הבנת את דברי, אבהיר אותם שנית אני בעד שמירה על הנוף במדינת ישראל מה בדיוק שיקרי בסרטון , לא הבנתי למה אתה נגד שיקוע?

easylivin

New member
מה זה, משטרת מחשבות של ועד רכבת ישראל
חביבי, פה זה לא הועד. אם לא הבנת את דברי, אבהיר אותם שנית אני בעד שמירה על הנוף במדינת ישראל מה בדיוק שיקרי בסרטון , לא הבנתי למה אתה נגד שיקוע?
אני חוזר שוב: קרא את השרשור,
הכל הוסבר - מה בדיוק שקרי בסרטון, ולמה שום דבר טוב לא ייצא מעאלק "תכנית" הזאת אלא רק נזק לתושבי הצפון וחיפה בפרט. קרא גם את התגובות לסרטון - ראיתי שרבים וטובים הביעו את דעתם שם. נסה גם לדפדף בעמודים האחרונים של הפורום - היו פה כבר כמה שרשורים על הנושא הזה בשבועות האחרונים בלבד. אבל לאור נימת דבריך החצופה והמגעילה, לא תזכה ממני לשום הסברים - לא מגיע לך שום יחס עד שלא תלמד לדבר לגופו של העניין ולהתנסח בצורה אנושית, בלי קללות ילדותיות. אחרים זכו לתשובות ולהסברים מפורטים, אתה - יכול לקלל פה עד מחרתיים, עד שלא תתחיל לשאול שאלות כמו אדם בוגר בלי שטויות על "ועד עובדים" (התנצלותך הכנה על השמצה זו, אגב, תתקבל בברכה).

liorschwimmer

New member
אני חוזר שוב: קרא את השרשור,
הכל הוסבר - מה בדיוק שקרי בסרטון, ולמה שום דבר טוב לא ייצא מעאלק "תכנית" הזאת אלא רק נזק לתושבי הצפון וחיפה בפרט. קרא גם את התגובות לסרטון - ראיתי שרבים וטובים הביעו את דעתם שם. נסה גם לדפדף בעמודים האחרונים של הפורום - היו פה כבר כמה שרשורים על הנושא הזה בשבועות האחרונים בלבד. אבל לאור נימת דבריך החצופה והמגעילה, לא תזכה ממני לשום הסברים - לא מגיע לך שום יחס עד שלא תלמד לדבר לגופו של העניין ולהתנסח בצורה אנושית, בלי קללות ילדותיות. אחרים זכו לתשובות ולהסברים מפורטים, אתה - יכול לקלל פה עד מחרתיים, עד שלא תתחיל לשאול שאלות כמו אדם בוגר בלי שטויות על "ועד עובדים" (התנצלותך הכנה על השמצה זו, אגב, תתקבל בברכה).
ועד עובדי הרכבת מודיע: אנחנו נגד ביצוע שיקוע
הסיבה: אם נבצע את השיקוע, לא נוכל להיות בבית ולאכול חינם את כספי משלם המיסים בקיצור פרצופך האמיתי נחסף. אינך יודע מדוע הסרטון שיקרי, אתה תוקף אותו ללא שום הסבר הגיוני ובוחר גם לקרוא לי, ילדותי ומעליב. על זה נאמר: על ראש הגנב בוער הכובע.

easylivin

New member
ועד עובדי הרכבת מודיע: אנחנו נגד ביצוע שיקוע
הסיבה: אם נבצע את השיקוע, לא נוכל להיות בבית ולאכול חינם את כספי משלם המיסים בקיצור פרצופך האמיתי נחסף. אינך יודע מדוע הסרטון שיקרי, אתה תוקף אותו ללא שום הסבר הגיוני ובוחר גם לקרוא לי, ילדותי ומעליב. על זה נאמר: על ראש הגנב בוער הכובע.
נו, נראה שכבודו גם שקרן פתולוגי:
כבודו הרי יודע שאני לא "תוקף את הסרטון מבלי לנמק" (כי מכובדי כבר קרא את השירשור במלואו ושינן את כל הנימוקים! ואם עדיין לא - אז מכובדי כנראה עקשן עד כדי טמטום מוחלט...) אז פרצופו האמיתי של מי נחשף כאן? פרצופו של "ליאורשווימר" שכבר איים עלינו שיעזוב את הארץ למקום עם "תחבורה ציבורית מפותחת" אך לא מימש את הבטחתו, לפחות לא ברמת הפורום. אז קדימה - פורום "תחבורה ציבורית באיטליה" או "תחבורה ציבורית בספרד" מחכה לכבודו!
(נראה אם מכובדי אינו עקשן מספיק כדי לא ללחוץ על שני הקישורים המאוד מומלצים האלה - לכולם, אגב...) וכאמור, כבודו אינו ראוי בכלל לשום לתגובה. רבים קיבלו ממני תשובות מפורטות (וכבודו היודע זאת, אך כנראה מיתמם) אבל "ליאורשווימר" - לא יקבל. שלום ולא להתראות.

david80

Member
כבודו הרי יודע שאני לא "תוקף את הסרטון מבלי לנמק" (כי מכובדי כבר קרא את השירשור במלואו ושינן את כל הנימוקים! ואם עדיין לא - אז מכובדי כנראה עקשן עד כדי טמטום מוחלט...) אז פרצופו האמיתי של מי נחשף כאן? פרצופו של "ליאורשווימר" שכבר איים עלינו שיעזוב את הארץ למקום עם "תחבורה ציבורית מפותחת" אך לא מימש את הבטחתו, לפחות לא ברמת הפורום. אז קדימה - פורום "תחבורה ציבורית באיטליה" או "תחבורה ציבורית בספרד" מחכה לכבודו!
(נראה אם מכובדי אינו עקשן מספיק כדי לא ללחוץ על שני הקישורים המאוד מומלצים האלה - לכולם, אגב...) וכאמור, כבודו אינו ראוי בכלל לשום לתגובה. רבים קיבלו ממני תשובות מפורטות (וכבודו היודע זאת, אך כנראה מיתמם) אבל "ליאורשווימר" - לא יקבל. שלום ולא להתראות.
על הקישורים

alantan

New member
מה הארצות המכוערות הללו מבינות בסביבה?
מצאת לך, ספרד ואיטליה, שתי מדינות שאינן מושכות לתיירים כלל וכלל...

עדירמר

New member
כבודו מוזמן להסביר לי
איך בדיוק יתבצע שיקוע המסילה באיזור רצועת החוף של חיפה? אם לא ראית את המפות שצורפו לאחת ההודעות כאן תסתכל בהם שוב. כמו כן הייתי ממליץ לכבודו לגשת לספריה הקרובה ולחפש שם את הספר "חיפה של ימי ילדותי" מאת מרדכי רון ז"ל ולקרוא שם פרק נכבד על הקמת נמל חיפה ואז אולי כבודו יצליח להבין למה אי אפשר לשקע את מסילת הברזל בתחומי העיר חיפה

אבישי ק

New member
תושבי מדינת תל אביב היקרים
אני לא חושב שחייבים שיקוע כיום לאורך המסילה יש רק 4 או 5 מעברים לים שזה מגוכך
אני מאמין שחיפה שואפת גבוה מדי, היא לא נמצאת במרכז הארץ. אבל מספיק שיבנו יותר מעברים נוחים לכיוון הים. זה באמת מעצבן שאי אפשר להגיע לים מהשכונות. תושבי השכונות הם לא מהעשירים של הארץ לכן הסיפור לא יגיע לחדשות. בבקשה מכם קחו 2 דקות ותחשבו, למה שעיריית חיפה תשקר?

S o l l y

New member
אני מאמין שחיפה שואפת גבוה מדי, היא לא נמצאת במרכז הארץ. אבל מספיק שיבנו יותר מעברים נוחים לכיוון הים. זה באמת מעצבן שאי אפשר להגיע לים מהשכונות. תושבי השכונות הם לא מהעשירים של הארץ לכן הסיפור לא יגיע לחדשות. בבקשה מכם קחו 2 דקות ותחשבו, למה שעיריית חיפה תשקר?
נו אם ככה, למה היא לא בנתה מעברים עד היום ?
אפשר לעשות גשרים לא יקרים מידי, למה עיריית חיפה לא בנתה כאלו לרווחת התושבים ?

scooby5

Member
אדוני היקר,
מי שמך לשופט שתאמר לנו שאנו ממדינת תל אביב? אני צפוני (חיפה/קריות) ואני לא מקבל את מסכת השקרים המתמשכת בחסות עיריית חיפה: בין אם בנושא הרכבת הקלה של חיפה (שאני ממש מתקשה למצוא) ובין אם בנושא זה. אתה רוצה מעבר נוח מהשכונות ? מעולה (לא בציניות) ! גשר עילי מעל 6 נתיבי דרך ההגנה שיעבור גם מעל פסי הרכבת. שיבנו עשרים כאלה, שתהיה גישה לים. אין בעיה. אבל שלא ימציאו הדמיות מצוצות מהאצבע עם שיטות תעמולה איומות, שלא יכריחו אותנו כציבור להמשיך ולשם עוד שנים רבות של כספים וזיהום אוויר עבור גחמה לא ברורה ועוד. היכן תושבי שכונת בת גלים הסובלים מרעד ומרעש הרכבות בלילות ? האין גם זה סוג של זיהום ? אני כל כך בוער מבפנים, שקשה לי להתנסח כהלכה. אני מוכן לנהל דיון, אבל אני לא אוהב שמנסים להוציא אותי מטומטם/שקרן/בעל אינטרסים ועוד כהנה וכהנה שטויות ומהלכים הזויים. בטח לא שמישהו ישפוט אותי.

אז למה במקום לבנות מעברים כאלה, העירייה דורשת
שיקוע בעלות מטורפת? אתה צודק שחסרים מעברים לים, ואפשר לבנות מעברים רבים ורחבים מעל דרך ההגנה ומעל מסילת הרכבת. מהמעברים יהיה נוף יפה, ואני אפילו מציע ברצינות שיקחו השראה ממעברים אקולוגיים שנבנים מעל כבישים סואנים: http://alturl.com/emtgo אני לא מבין למה חשבת לנכון לפנות רק לתל אביבים בהנחה שכל החיפאים תומכים בתכנית. גם אני חיפאי עד לאחרונה ומכיר טוב מאד את דרך ההגנה, את השכונות המערביות ואת החופים שלאורכן, ואני חושב שהניסיון של יונה יהב לעכב את פרויקט חישמול המסילה הוא פופוליסטי ודמגוגי. הרי מי שסובל מהעיכוב בחישמול זאת גם העיר חיפה, שתושביה הם מהלקוחות החשובים ביותר של רכבת ישראל.

Zמבוש

New member
אבישיי אל תגחיך את עצמך
כי אני אינני ממדינת תל אביב אלא מהאזור ומה עם יהבך ונושא שכונות פינוי בינוי , מדוע הוא והעיריה שלו מסמסים כל דבר הנוגע לזאת ? כי הוא עדיין לא יודע כמה יתחוב את ידו עמוק לכיסי התושבים ? מדוע יהב הב משקיע והורס כל חלקה ירוקה טובה בשם המטרונית המזהמת ,מדוע שונה המפרט של המטרונית לרכב מזהם ?

אבישי ק

New member
אבישיי אל תגחיך את עצמך
כי אני אינני ממדינת תל אביב אלא מהאזור ומה עם יהבך ונושא שכונות פינוי בינוי , מדוע הוא והעיריה שלו מסמסים כל דבר הנוגע לזאת ? כי הוא עדיין לא יודע כמה יתחוב את ידו עמוק לכיסי התושבים ? מדוע יהב הב משקיע והורס כל חלקה ירוקה טובה בשם המטרונית המזהמת ,מדוע שונה המפרט של המטרונית לרכב מזהם ?
הפירסום של המטרונית כרכב היברידי
היה שגוי מההתחלה, נראה לי שזה היה סתם תרגיל של יח"צ, שד"א לא אורגן בהתחלה ע"י חיפה אלה ע"י משרד התחבורה. משרד התחבורה הביא את הרכב ההיברידי לחיפה ולבאר שבע כדוגמא למערכת הBRT שרצו להקים. עוד לפני שהקימו את המטרוני שמעתי על הBRT במקומות אחרים וכולם היו רכבי דיזל. האמת חבל שלא עשו את האוטובוסים של הBRT כחשמליות.

Zמבוש

New member
הפירסום של המטרונית כרכב היברידי
היה שגוי מההתחלה, נראה לי שזה היה סתם תרגיל של יח"צ, שד"א לא אורגן בהתחלה ע"י חיפה אלה ע"י משרד התחבורה. משרד התחבורה הביא את הרכב ההיברידי לחיפה ולבאר שבע כדוגמא למערכת הBRT שרצו להקים. עוד לפני שהקימו את המטרוני שמעתי על הBRT במקומות אחרים וכולם היו רכבי דיזל. האמת חבל שלא עשו את האוטובוסים של הBRT כחשמליות.
אבישיי ,אתה משקר
הרכבים היו אמורים להיות רכבים עם הולכה מגנטית ללא זיהום של דלק אבל מה זה מילה או שניים בסופו של יום הרכבים יהייו על דיזל מזהם ומפייח עמודי חישמול הרכבת לא יפריעו ליהב אבל הוא רוצה בסופו של יום תקציבים וכסף לעיר ואם הוא יקרא להם שיקוע המסילה בזאת ננוחם העיקר לא לעצור את חישמול הרכבת . מעניין כי בסיפור הפולינום יהב חטף סנוקרת בפרצוף שהוא לא התאושש ממנה עד היום , הנכון הוא ?

amit1270

New member
אבישיי ,אתה משקר
הרכבים היו אמורים להיות רכבים עם הולכה מגנטית ללא זיהום של דלק אבל מה זה מילה או שניים בסופו של יום הרכבים יהייו על דיזל מזהם ומפייח עמודי חישמול הרכבת לא יפריעו ליהב אבל הוא רוצה בסופו של יום תקציבים וכסף לעיר ואם הוא יקרא להם שיקוע המסילה בזאת ננוחם העיקר לא לעצור את חישמול הרכבת . מעניין כי בסיפור הפולינום יהב חטף סנוקרת בפרצוף שהוא לא התאושש ממנה עד היום , הנכון הוא ?
הולכה מגנטית לא קשורה לשיטת ההנעה
הולכה מגנטית היא מעין "מסילה בלתי נראית" שמכוונת את האוטובוס אל התחנה בצורה הטובה ביותר. לפני כ-4-5 שנים הביאו את ה"פיליאס" שהוא רכב היברידי שפועל על דיזל או על גז, אם כי בצורה חסכונית יותר. זה לא ממש ללא זיהום. הפיליאס ביקר בירושלים ובחיפה. לא זכור לי שהוא היה בבאר שבע.

Zמבוש

New member
הולכה מגנטית היא מעין "מסילה בלתי נראית" שמכוונת את האוטובוס אל התחנה בצורה הטובה ביותר. לפני כ-4-5 שנים הביאו את ה"פיליאס" שהוא רכב היברידי שפועל על דיזל או על גז, אם כי בצורה חסכונית יותר. זה לא ממש ללא זיהום. הפיליאס ביקר בירושלים ובחיפה. לא זכור לי שהוא היה בבאר שבע.
תודה על התיקון

גז, ואפילו ביקר בת"א, בת-ים, חולון והרצליה

תשאל את ראש העיר שלך
שכבר שנים משקר בנוגע לרק"ל באורך 40 ק"מ שהוא הקים, כולל כתבות בעיתונות חוץ שמכריזות על הרק"ל הנפלאה שתתחיל לפעול השנה בחיפה. פוליטיקאים משקרים כל פעם שהם נושמים. תתבגר כבר ותביט למציאות בעיניים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה