פרשת השבוע - מקץ.

../images/Emo58.gif../images/Emo222.gifפרשת השבוע - מקץ.

ערב נשים שמתכננת הגר במועדון הג`אז זוכה להצלחה; גליה מגיעה למועדון הג`אז של שאול ומבקשת לשיר; אליה מתכננת בריחה מהארץ ביאכטה לקפריסין אך מגלה שהדבר אינו כה פשוט. HOT3, 22:06, היום. צפייה נעימה! שרשרו לכאן את כל השיחות על הפרק של היום.

I מ י ר ב I

New member
פרק נחמד...

חוץ מהקטע שנוח אפשטיין הוא גם זה שהפליל את אבא של אמיר,לא התרגשתי יותר מדיי. אפרת בן צור היא אחלה שחקנית,אני אוהבת אותה-היא עדינה ומשחקת נפלא. למרות שהיא זמרת,בקטע שהיא שרה רציתי לרצוח מישהו זה היה נוראי...

בנוגע לפרק 10

היה פרק יפה אהבתי בעיקר את הסצנה של אליה בסירה השחקן ששיחק איתה היה מצוין . אני חושב שכל הקטעים בין שיר ליונתן פשוט המרגשים ביותר בסדרה גם הקטע שאסף מציע לנעמה נישואים היה מגניב אבל לא ממש ברור אם היא אוהבת אותו ואם היא באמת תישאר בשבילו . אבל אין ספק שהקטע שנוח אפשטיין הפליל גם את אבא של אמיר היה פשוט גאוני החיבור דמיות הכי יפה שהיה בנתיים בכל מקרה מה אתם חושבים ?

tamar112

New member
בפעם האבה לשרשר בשרשור

המתאים. פתחו במיוחד בשביל הערות לפרק שרשור חדש...

tamar112

New member
עדיין לא ראיתי את הפרק...

אני אראה היום ב-VOD. מקווה שיהיה יפה...

galgaluna

New member
פרק הזוי ביותררר

אני חייבת להודות שמפרק לפרק הסדרה נהיית הזויה... הכל כבד יותר ופחות קליל וזורם אבל בכיף...עדיין אחלה סדרה. זהו... אין לי הרבה מה לומר.. אפרת בן צור שרה מדהים..ממש אהבתי... קרן מור הרגה אותי מצחוק... ליר כץ מעולהההה ! וזהו..:)

tamar112

New member
את הזויההה!!!!

אפשרת בן צור שרה מדהים!?!!?! הייתי בטוחה שעוד שנייה אני הולכת להתאבד...כל כך מתוק גבוה ומלאכי שבא למות. קרן מור כל כך קרעה אותי יווווווו איזה אלופה... "אני פרחה" ליר כץ בסדר.....(לא מדהימה אותי כמו שהיא מדהימה את כל השאר אבל לגילה היא אכן שחקנית מוכשרת)

למעלה