1x18 - Numbers

lolly1

New member
../images/Emo58.gif1x18 - Numbers ../images/Emo58.gif

אההההההההההההה טוב אז הממ |כותב בנקודות| *די ריחמתי על הרלי כי אף אחד לא האמין לו והכל.. והקטע איתו ועם דניאל היה מגניב, ראינו אותו בתפקיד שהוא יותר מcomic relief..ממש אהבתי אותו בפרק הזה, במיוחד שהוא צעק על דניאל
בכלל, הוא נראה והתנהג שונה בפרק הזה, הוא לא הקשיב לאחרים אלא עשה מה שהוא רצה כי הוא רצה לגלות את האמת על המספרים. *קשר חדש בין שתי דמויות! היה להרלי מפעל לקופסאות.. איפה שלוק עבד! אהה כל הקשרים האלה בין כולם הורגים אותי :$ *סעיד ושאנון
*אוקיי, כל הקטע עם ג'ין וסאן ממש מעצבן :| הוא פתאום החבר הכי טוב של מייקל, היא מדברת עם קייט כל היום! WTF :| *לוק היה נחמד
אממ כבר ידעתי מה הוא יבנה כי הממ קראתי פעם :X אבל זה היה ממש יפה מצדו לחשוב על קלייר.. מעניין אותי איך היא תעבור את הלידה ומה יקרה עם התינוק.. (היא לא אמורה כבר ללדת?!) *אההה the hatch! המספרים :S מה זה אומר? שהמספרים זה בעצם האי? שהאי מקולל? ומה קורה עם דניאל?! *ולסיום.. הרלי
ג'ין
סעיד
צ'רלי
פרק מצוין, נהניתי! D: ועכשיו הפסקה של חודש וחצי :| FUN :|

netaK

New member
../images/Emo58.gif 1x18

פרק כזה מעולה
אירית כבר אמרה כל מה שרציתי לאמר בערך
אני רק אגיד שוב סעיד ושאנון
צ'ארלי
קלייר
ואיפה בון לעזאזל

כןן ../images/Emo58.gif

באמת איפה בוּן היה כל הפרק? אין לי מה להגיד חוץ מזה שזה היה פרק מפחיד בטירוף... פחדתי ללכת לישון אחרי זה
. ו...פגרה של חודש וחצי עוד יותר

I Love Paige

New member
../images/Emo58.gif1x18

אני רק רוצה להגיד קלייר מושלמתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!! והיה הרבה קלייר היום ^^ ואני מאושר פתאום.
והיה פרק ממש יפה. ו... אעעע!!!!!!!!!!!!!!!!111 המספרים האלה זה משהו מטורף |: וקלייר כלכך חמודההההההההה!!! טוב, אני מצטער. אני הולך להרגיע את עצמי. [אמילי תעשי לי ילד! ^^]

joeys pizza

New member
../images/Emo58.gif18

וואו וואו וואו.... הסיפור של הארלי היה ממש מאגניב. בכלל כל הפרק על האי והסצינה שלו עם דניאל. רק יש משהו שאני שמתי לב שמתחבר לי לפרקים קודמים : קלטתי בסצינה של לוק וקלייר משהו מן דז'אוו כזה. אתם זוכרים את החלום של קלייר בפרק 10: לוק היה שם כמו בסצינה הייתה שם עריסה של תינוק כמו בסצינה בחלום היה ללוק עין אחת שחורה ועין אחת לבנה כמו האבנים שהם מצאו בכיס של הגופות בפרק 6. ומעל למיטה של התינוק היה צעצועי מטוס כמו שקייט שמרה במעטפה- וההסבר לזה שקלייר מצאה דם במיטה זה אומר שמישהו ימות כנראה. אני לא מאמין שהצלחתי לעלות על זה - אבל פתאום נכנסתי חזק לסידרה וקישרתי בין הדברים.

איך אתה זוכר את כל הפרטים האלה?!

בגלל שיש פגרות כל שניה אז כבר לא זוכרים כלום...

תתש

New member
1x18 ../images/Emo58.gif

אני ממש קיבלתי צמרמורות בקטעים שהאשה מספרת להרלי איך בעלה קיבל את המספרים ואיך רוסו הגיע לאי. מה ששום סדרה חוץ מהפרקים הכפולים והמשולשים של תיקים באפלה בעונות 2 ו-3 לא הצליחה לעשות. עכשיו שאני חושב על זה לוסט היא מעין יורשת של תיקים באפילה מבחינת רמת המתח שהיא מספקת לצופים. חשבתי שהפרק של הרלי יהיה משעמם ולא קשור למציאות אבל סידרו לו את העלילה המקדימה הכי טובה (אפילו יותר טובה של קלייר). למה הרלי התכוון בכך שאמר לרוסו שזה מוזר שאף אחד לא מחפש אותם, יכול להיות שהצבא האמריקאי/צרפתי יודע מה יש שם ומרחיק את החיפושים משם. עוד משהו שחשבתי עליו עכשיו שזה לא יכול להיות שהצרפתים קשורים לזה כי הזה שהתאבד גם שמע את המספרים ולא נראה לי שהוא ידע צרפתית אז זה בטח ארה"ב או בריטניה מעורבות במה שקורה באי. אני אוהב איך שהסדרה מתקדמת מתגלים קשרים בין הדמויות וגם איך כל פרט קשור לפרט אחר. שלוק עבד במפעל של הרלי ושהחלום של קלייר קשור בערך לכל דבר. אחרי הפרק הזה אני מתחיל לבנות על פרק של אמצע או סוף עונה (3 או 4) שכל הדמויות יושבות במעגל מסביב למדורה ומספרות על כל מה שקרה להם לפני שהגיעו לאי ומה הם גילו על האחרים בזמן שהותם (תארו לכם את התמונה), רק מהמחשבה הזו אני מקבל צמרמורת. טוב לדעת שאחרי הפסקה הפתח המסתורי עם התוספת של המספרים קמבאק, אני מנחש שהמספרים קשורים לאיזה תוצאות של ניסוי גרעיני או משהו שקשור לקרינה רדיואקטיבית שהבריטים (שעד היום יש להם מושבות שם) או האמריקאים (שזה נכון במציאות).עשו בשנות החמישים.

eassa

New member
אכן היה פרק אדיר!

(היי, אני חדש בפורום, אבל צופה בסדרה בכל שבוע
). הסדרה אבל זאת סדרה שצריך לראות פעמיים כדי להבין אותה במיוחד, יש לפעמים פרטים קטנים שלא שמים לב. מה גרוע בסדרה? המספרים והכל, זה מגניב וכדומה, אבל העלילה רק ממשיכה להסתבך, ליוצרים תהיה בעיה ממש קשה לפתור את העלילה בסוף, אם הסדרה תקטע באמצע זה בכלל יהרוס, אבל אם לא, אז הם יצטרכו להיות יצירתיים מאוד מאוד כדי לא לאכזב. אגב, שימו לב aשדניאל הצרפתיה נמצאת 16 שנים על האי, וההוא שהתאבד ביריה (שחבר של המשוגע, שחבר של הארלי), גם שמע את זה לפני 16 שנה. גם לא ברור, זה מדוע הצרפתייה שנמצאת על האי 16 שנה, עדיין לא גילתה את הפתח ברצפה (זה שרשומים עליו המספרים), ובכלל אם היא כן גילתה איך היא לא הצליחה לעשות משהו? ולמה דניאל לא באה עם הארלי ?
אני ממש אוהב את דניאל, אבל היא משחקת תפקידי אורח, אני רוצה עוד דניאל...

אני דווקא חשבתי שהפרק חרא.

מפרק 12 (המעולה) הסדרה השתנתה, ומאוד לרעה. היא לא מותחת, היא משמימה, ויש לה אווירה של סדרת מתח סוג ד'.

netaK

New member
פרק 12?! ../images/Emo58.gif

פרק 12 זה הפרק השני של קייט נכון? זה הפרק האחרון שאני יכולה לקרוא לו מעניין :-\

LiveInACloud

New member
../images/Emo58.gif 118

מה שיפה זה המשחק הזה של היוצרים של הסדרה - אנחנו מיסטיים, אנחנו לא מיסטיים, למספרים יש משמעות, אין משמעות, הרלי שמן, למרות שהוא לא אכל המון זמן (אבל זה כבר לא קשור..) לוק אמר בפרק הקודם שיש עוד אנשים על האי הזה, אבל הצרפתייה הייתה אמורה לראות אותם, לא? זה מאוד לא ברור. פרק טוב, שקידם את העלילה, בערך, בניגוד לפרק הקודם (שהיה טוב סתם ככה). אבל כל הסיבוכים האלו די סתמיים, השאלה היא בסופו של דבר, האם הם ינצלו מהאי או לא, כל השאר הוא מתח טוב, אבל לא חשוב במיוחד. וככה, באופן כללי, הם מצלמים את הסדרה על אי? איך אפשר לעשות דבר כזה? הם נוסעים לשם, כל השחקנים, לצלם פרק?

arthurz15

New member
הסדרה מצולמת בהאווי.

פוקס (ג'ק) התארח אצל דיוויד לטרמן ואמר את זה

Chakotay

New member
מעניין...

הייתי רוצה לראות את הרלי מוריד במשקל במהלך העונות, זה יתרום הרבה לריאליסטיות, למרות שזה יהיה די קשה לשחקן. והפרק היה פרק ממש טוב!!!

../images/Emo58.gif האובססיה למספרים

משהו שם לב שבמספרים המקוללים לא היה צירוף של המספרים 4 ו- 7 ? מספרים שהיוצר דוחף בערך לכל פרק שהוא יכול גם בלוסט וגם בזהות בדויה... מעניין למה, ומה הפירוש של המספרים... חוץ מזה היה פרק ממש נחמד, אהבתי את הקשר בין הרלי ללוק (עם מפעל הקופסאות), ובין האבודים לצרפתייה. וגם אם המספרים מקללים את כל מי שנמצא מסביב לזה שמשתמש בהם, האם זה אומר שכולם על האי חוץ מהרלי ימותו?! זה הגיוני, אבל כמובן לא יכול לקרות (כי אז לא תהיה סדרה)

לי זה נשמע כמו -ספוילר-

משהו גדול ולבן כזה יענו דוב קוטב, אולי זה רק אני מדמיין. בכל מקרה הבאתי וואחד קפיצה כששמעתי את זה. mentel note:להנמיך את הווליום בפעם הבאה

למעלה