1x18 - Numbers

מיצי007

New member
../images/Emo58.gif

אהבתי מאוד את הפרק של הארלי,רק חבל שהוא נגמר בצורה כזאאאאאאאת מעצבנת,אני אוכלת את עצמי עכשיו לראות מה יקרה בפרקים הבאים. אוף
והפרק ממש התמקד היום בהארלי,היה ממש טיפה מכל הדמויות האחרות,את סויר בכלל הראו רק פעם אחת
אבל הכל מתקשר להכל כבר... סויר פגש את אבא של ג'ק,הרלי הוא הבעל מפעל של לוק,בון היה בתחנת משטרה שסויר נעצר,ג'ין וסאן עמדו מאחורי ג'ק בתור בשדה תעופה... היו עוד הרבה שאני לא זוכרת ובשתי שניות שסויר הופיע הוא כבר נתן לילד המעצבן וולט עוד שם כבר,לא זוכרת אבל

And7

New member
זוכרים פרק קודם שהילדה של

זה שגין הרביץ לו ראתה משהו בטלוויזיה והיה לידה את הכלב הראו את הארלי זו כנראה הזכייה שלו בלוטו שהראו מתי שסבא שלו מת

Jason2

New member
הוא קרא לו

shortround השם של הילד ב"אינדיאנה ג'ונס והמקדש הארור".

חחחחחחחחחח הוא כל כך מצחיק

עם הכינויים שלו. אני מתחילה לאהוב אותו :X

../images/Emo58.gif ../images/Emo60.gif

פרק נהדר, כמו כולם. אני לא במצב של לכתוב תגובה נורמלית עכשיו, אז עמכם הסליחה.

joeys pizza

New member
../images/Emo58.gifמשהו אדיר שקלטתי על פרק 18

זוכרים את הסצינה שבה הארלי נמצא אצל ההוא במשרד של החברת קופסאות של לוק. היה שם מישהו שנפל מהחלון,נכון?! זה לוק. הוא נפל מהגג וזאת הסיבה לזה שהוא היה נכה. הפרק הבא הוא של לוק ואנחנו בטח נראה את הסצינה המלאה. זה לא משהו שהוא בטוח אבל ככה זה נראה לי.

Jason2

New member
../images/Emo58.gifלא

הוא לא היה במשרד של מפעל הקופסאות אלא אצל רואה החשבון שלו או משהו שסיפר שיש לו מפעל קופסאות איפשהו. חוץ מזה האדם שנפל היה בעל שיער שחור.

joeys pizza

New member
סך הכל השערה../images/Emo58.gif

ואמרו שהפרק של לוק יהיה שהוא עם שיער. כנראה המקום הזה איכשהו קשור למפעל ולוק היה שם גם ונפל. או שלא... אין לדעת רק בעוד חודש ו8 ימים. אבל מי סופר

joeys pizza

New member
עוד קשר

יש עוד קשר בין כולם... אני בטוח שאף אחד לא שם לב לזה אבל... הבחורה שהקריאה בטלוויזיה את המספרים הזוכים בלוטו. היא הבחורה שהייתה בפרק של סוייר שהייתה איתו במלון. וזה בדוק- כי הכוכבת Brittany Perrineau (אישתו במציאות של זה שמגלם את מייקל) משחקת בפרק 16:Woman ופרק 18 את:Lotto Girl תראו בקישור אם אתם לא מאמינים...

I Love Paige

New member
../images/Emo58.gif

אני חושב שסתם מיחזרו את השחקנית. לא כזה דבר נדיר..

debojam

New member
אז ככה

כל מה שאתם אומרים הוא נכון תראו אנחנו יודעים שזה לא במקרה שהם נמצאים באי שדווקה הם באי לכולם יש קשר לפי דעתי לסוויר ולג'ק יש קשר יותר גדול ממה שידוע לנו ראינו כבר שסוייר דיבר עם אבא של ג'ק אבל בטוח שהקשר ביניהם גדול יותר יש אצלי בבית הרבה תאוריות על מה שיקרה אני אספר לכם כמה מהן מחר אבל סדרה שווה אין ספק שבישראל היא גם תהפוך ללהיט השנה יחד עם עקרות בית מיואשות(desperate housewives)

למעלה