שרשור פרק 21

shai zzz

New member
ספויילר

שתגמר כבר העונה התת רמה הזו, כמה סנאף. סיפור הנקמה של ג'ק שיטחי ולא מעניין. כבר כמה פרקים של מרדף חתול ועכבר, הם עולים על ג'ק, אבל ג'ק יודע את זה ועובד עליהם.... ג'ק רוצח טרוריסטית פרק קודם, ג'ק מתעלל בטרוריסט בפרק הזה....נקסט כן, אז יש הרבה אקשן, אבל 24 תמיד הייתה מעבר לאקשן סטייל ואן דאם. זה לא מה שקיוויתי לראות ב3 פרקים האחרונים לסדרה.

poland1

New member
../images/Emo58.gif שוב פעם אתה?

24 מספקת את הסחורה ופותחת את כל הקלפים, מה שלא קרה אף פעם. עונה מעולה ביותר, מתעלה על כמה עונות. אני בטוח ששלושת הפרקים האחרונים הולכים להיות עוד יותר "וואוו".. ושלא נדבר על סיום הסדרה... אני בטוח שהכינו לנו הפתעה בלתי נשכחת. עונה תת רמה? את זה אומר אותו יפה נפש שלא הצדיק את הרג דנה וולש, פתאום היא רק "טרוריסטית"? פתאום הוא לא רוצח נשים? אחלה עונה, ואתה יכול להמשיך לקשקש.

shai zzz

New member
ספויילר

אז מה היא אם לא טרוריסטית? וג'ק עדיין רוצח נשים, עכשיו הוא גם סדיסט. מה לעשות, כואב לי לראות סדרה שכל כך אהבתי יורדת נמוך, כבר כמה פרקים שרמת היצירתיות בכתיבה היא אפס ובמקום זה אנחנו מקבלים סנאף. אחרי שפרק קודם ג'ק עשה נעים לדנה, הפרק הוא עשה לרוסי,בפרק הבא בטח יגיע תורו של לוגן, את הנשיאה הוא שומר לפרק אחרי. אבל למי ג'ק יעשה נעים בפרק הסיום? טוני? נינה שתחזור מהמתים? (זה לא ספויילר, אין לי מושג) ממממ

poland1

New member
../images/Emo58.gif אף אחד

לא מכריח אותך לראות את העונה הזאת! כיאה לסיום סדרה, רוצים לעשות בלאגן אחד שלם בסיום.. משהו שלא ראינו... משהו שלא הכרנו.. משהו מזעזע! אתה ההוכחה לכך שהם מצליחים לעשות זאת היטב. אם באמת "כל כך אהבת את הסדרה" לא היית יוצא עכשיו פתאום נגד ג'ק.. כמה הוא עוד יכול לסבול? כמעט כל דבר שהוא בנה נהרס לו.. רוב הקרובים שלו מתו.. מה כבר נשאר לו? הוא רוצה לנקום, נשבר לו.. הוא לא יכול לסבול את זה.. כאחד שאוהב את הסדרה אתה אמור להבין את זה! אני, לעומתך, שמחתי את זה שדנה נהרגה ע"י ג'ק אחרי כל הצרות שהיא עשתה (והיא הייתה ממשיכה לעשות אם הוא לא היה הורג אותה), ועוד יותר שמחתי לראות איך ג'ק מתעלל ברוסי המאנייק שרצח את רנה, אז נכון.. זו הייתה סצינה מזעזעת ביותר שלפעמים לא יכולתי להסתכל עליה... אבל סצינה מתבקשת וטובה! הסדרה לא יורדת נמוך, רוצים להראות לך שלג'ק נשבר! מראים לך כאן משהו שלא ציפית לו... הוא סוגר חשבונות עם כולם, אפילו לוגן הולך לשלם על הכל. עונה מטורפת, ואני אוהב את זה!

shai zzz

New member
ספויילר

כבר כמה פרקים הוא רק סוגר חשבונות, ומילא היה סוגר אותם עם אנשים מכל תקופות הסדרה, אבל מדובר בכאלה שראינו רק בעונה הזו, וחלקם לפני כמה פרקים בודדים. 24 רצה 8 עונות! לא הרבה סדרות מגיעות למעמד הזה. אני קיוויתי שהפרקים האחרונים יתנו במה להיסטוריה של הסדרה ויסגרו קצוות, ולא יגוללו לנו סיפור נקמה שיטחי שראינו במאות סרטים וסדרות אחרות. אגב, זה לא זעזע אותי, אלא סתם שעמם. אין לי בעיה עם סיפור הנקמה, זה דווקא קו עלילה טוב לסיום הסדרה, הטענות שלי הן לאיך שזה נעשה.

poland1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif סליחה אבל,

צ'ארלס לוגן לא מספיק טוב בשבילך? תראה את ג'ק בפרומו לפרק הבא.. איזה מסכה שם ומה הוא הולך לעשות.. דבר כזה לא היה!!! הוא מנסה לנקום כולה 4 פרקים.. וגם זה בקושי.. כי הנקמה האמיתית התחילה רק בפרק 20! יש עוד 3 פרקים שאני בטוח שיפתיעו אותנו בצורה יוצאת מן הכלל.. אי אפשר לדעת מי יחזור ומי יצוץ.. בסיום הסדרה תן ביקורת... בינתיים היא מספקת את הסחורה ב-100%

shai zzz

New member
ספויילר

אתה כתבת מקודם: "כיאה לסיום סדרה, רוצים לעשות בלאגן אחד שלם בסיום.. משהו שלא ראינו... משהו שלא הכרנו.. משהו מזעזע!" אני לא רואה את זה ככה, יש הרבה בלגן, אבל זה סתם בלגן, בלי עומק, בלי היסטוריה. אני מצפה לבלגן עם יותר רבדים, שיוציאו את התותחים הכבדים באמת, ולא סגירת חשבונות עם רוסי שצץ לפני כמה פרקים ולאף אחד לא איכפת ממנו. לא ראיתי את הפרומו, אבל כתבת שיש מפגש של ג'ק עם לוגן, לזה ציפיתי, וזה היה צריך לבוא מוקדם יותר. נשארו עוד 3 פרקים לסיום הסדרה!! נראה מה יהיה

poland1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif אתה לא יודע

מה יכול לקרות ב-24 ב-3 פרקים?!?!? אני צריך לספר לך? תראה את הפרומו לפרק הבא, נראה מבטיח.. שמע- כל הדבר הזה הוא הכנה למשהו ענק שהולך להיות בסוף, אני בטוח! אפילו השחקנית שמגלמת את קלואי אמרה שהסיום הוא "וואו".

RYaniv

New member
זה ברור מה יקרה בסיום

ג'ק יפרוץ לבית הלבן, יקח את כולם כבני ערובה, יכנס מסיבת עיתונאים ויכריז על עצמו כנשיא. כי אם יש משהו שהוא למד בשמונה ימים זה שהוא אף פעם לא טועה, ולכן מינויו כנשיא זהו מהלך שעונה ישירות על צרכי וטובת המדינה, ולכן זהו המהלך הנכון.

Y. Welis

New member
כמו בספרים של טום קלנסי

אני דווקא בעד קלואי לנשיאות - קצת מתוחה אבל יכולה להתאים. ג'ק יהיה היועץ לביטחון לאומי.

Y. Welis

New member
מסכים. הכל שרירותי מדי

ומוקצן - 'ראיתם עינויים בעבר - עכשיו תראו את השיא'. פיצוי על חוסר יצירתיות. מעצבן למשל שג'ק ידע להתחבא מאחורי בחור גבוה, בדיוק מהזווית שהוא יראה במצלמה. לסוכן הרוסי היו כמה הזדמנויות להוריד אותו והוא היסס. לא רציני. אגב הזיכרון הפנימי של הסלולארי ולא ה-SIM מכיל את רשימת השיחות האחרונה... וה-SIM הרבה יותר קטן מהכרטיס שהוא מצא (בהנחה שבסוכן לא אכל משהו לפני כן...). אלה דברים קטנים אבל מעצבנים. מילא אם זה היה במסגרת רחבה יותר, עם רשע ששולט בבסיס כמו בעונה 7, אבל במיקום כזה קרוב - זה מלאכותי מדי. גם האקשן היה קצר מדי. המיקום היה טוב (בין בגדים מסודרים - כנראה שהוא נגע במקופלים...), והרקע יפה (מי מהאנשים שמסתובבים הוא סוכן?) אבל כל הסוכנים הרוסים הורדו מהר מדי (רובם בפגיעות לא קטלניות בעליל). גם הלחץ של העיתונאית לא שיכנע - מה מפריע לה שהמידע מחולץ ממישהו? אין לה קשר לג'ק או עניין באופן שהמידע יושג. חבל אגב ש-פילר, כחול-העיניים של לוגאן נכנס רק בפרקים האלה לתמונה. היה צריך להיות מההתחלה, במקום הייסטינגס החלש. אהבתי שלמיסטר וייט (או פינק?), לא היה איכפת מכך שפצצה גרעינית (קלה) עמדה להתפוצץ בניו יורק - 'לא מעניין אותי מה קרה כאן'. רק תנו לו מידע מהמסכים וזה יספיק לו לכל החיים... זו רמת הכתיבה העונה. היחיד ששווה הוא לוגאן ששוב נלחץ ומתמרן והעיקר שיקבל את ה-public face שלו בחזרה... זה דווקא אמין. אין מה שפוליטיקאי לא יעשה כדי שהאימאג' הציבורי שלו יתוקן ויקבל אמינות: כל פשע אפשרי...

idoPod

New member
../images/Emo58.gif 821

בחיי, סצינת העינויים הקשה ביותר ב-24 אי פעם. לפני הניתוח ג'ק הפך אותו לשק איגרוף. זה היה מזעזע, הניתוח היה מזעזע לא פחות באמת ככל שמתקדמים מבינים שהכותבים ממש הולכים על כל הקופה ושולפים את כל הקלפים מהשרוול. ג'ק כרגיל חושב צעד אחד קדימה מכולם, עם כל הכוח שיש ללוגאן ג'ק בעזרת דמות שמנמנה עושה צחוק מכל דבר שזז, וכפי שזכינו לראות במהלך 24, הדבר היחידי שידע לעצור את ג'ק זה אנשי שירות חשאי (וגם זה בערך) שלשמחתנו פאסיבים לגמרי בתפקידם העונה, פשוט נותנים לג'ק את המרווח המקסימלי לעשות מה שהוא רוצה וככה זה נראה מסע נקמה עקוב מדם. הנשיאה- כבר הזכרתי שהפכה לדמות חלשה ולא רלוונטית באמת לא ברור מה יהיה בסוף העונה איתה אבל אותה נשיאה שאהבנו מסוף עונה 7 שרדפה כל כך את הצדק ושלחה את הבת שלה לכלא היא כבר לא אותה נשיאה. למעשה אם חושבים על זה במשך כל העונה בכלל היא הייתה לא רלוונטית, אם חשבנו שהיא רלוונטית לפני שלוגאן הגיע אז עכשיו נוכחנו לדעת שהנוכחות שלו הפכה גם את זה ללא רלוונטי וזו עונה ראשונה שאין לנשיא שום משמעות. חבל פשוט חבל. 3 פרקים לסוף, 14 ימי המתנה ובאמת שאני לא יודע מה הולך להיות אחרי זה.

poland1

New member
../images/Emo58.gif מאז שהיא

התחרפנה, מבחינה, היא הפכה ללא רלוונטית וכשאני רואה אותה אני רק חוטף עצבני.. אני מקווה שהיא תמשיך לקבל דקה במסך, וגם זה בקושי. אין ספק שהסצינה הזו (העינויים) הייתה המזעזעת בתולדות הסדרה, אבל גם החזקה ביותר... העצבנית ביותר

idoPod

New member
../images/Emo58.gif

ושוב זה רק מראה כמה הכתיבה הייתה שגוייה בהחלטה להביא את הדמות של הנשיאה למצב הזה. העונה הזאת יכלה להיות כמה קומות למעלה ממה שהיא אם הדמות של הנשיאה הייתה דומיננטית, לוקחת החלטות ומשרה אווירת שליטה. ראה עונה 2 ועונה 7 שהיו עונות שהתבססו על ממסד נשיאותי חזק שלוקח החלטות. אפשר כמובן לראות מנגד את עונה 5 שם הנשיאות הייתה חזקה אבל מדובר בסאגה אחרת. בעצם מה שאני רוצה להגיד, שהעונה הזאת הייתה מבוססת מהרגע הראשון אבל אם היה לנו ממסד נשיאותי חזק כמו עונה קודמת היינו מקבלים בהחלט עונה שמדורגת גבוה מאוד בסולם העונות הפרק הבא יהיה ההכנה לפינאלה, יראו לנו את הכיוון שבו תלך הקדנציה הזאת. התאבדות של נשיא עוד לא ראינו (למרות שהיינו מה זה קרובים) אם וזה יהיה- א. זה יהיה עוצמתי מאוד ב. ידגיש כל מילה שכתבתי עכשיו או לחילופין ישלול את הדברים ואלה יהפכו להיות הדברים החיובים.

טיי 1

New member
"you can not do this THIS WAY" ../images/Emo58.gif

אני חושב שהמשפט הזה של מרדית , מסכם הרבה דברים שרלוונטים לעונה הזאת... האמת הדברים שג'ק יוצא נגדם - שהם נכונים וראויים כמובן - האם זו הדרך להשיג ? האם לפעמים אין ברירה אלא ללכלכך את הידיים כדי להשיג הודאות בחשודים כשאי אפשר בצורה יפה ? אני חושב שברור לכולנו שכן . ל FOX עדיין כנראה לא ממש
פתח מותח מהתחלה עד הסוף , מעולה, מצוין, עשוי מקצועית. טוב שהיה הפרק הזה , ולא "סתם הימלטות" חסרת תכלית של ג'ק... מה שמדהים הפרק היה גם מהפרקים האלה שעשוים ככה, שאתה מרגיש הנה, אוטוטו זה הולך להיגמר.. כלומר.. הנה , ג'ק מתחמק , נותן את הראיות שצריך - כל העולם יודע - והכל נגמר אפילו בסוף הפרק. יש מסורת של פרקים כאלה, שפתאום באמצע העונה הכל נראה סגור, ולא מבינים איך אפשר למשוך עוד כמה פרקים. העניבות של לוגאן , זו הייתה הברקה תסריטאית כל כך חכמה...מה שאומר שתמונה אחת שווה אלף מילים. לוגאן בוחר עניבות ,כשאנשים אחרים מלכלכים את הידיים ומסכנים את חייהם למען המולדת, ולוגאן בוחר בין 4 עניבות, התמונה של זה כל כך מ עצ ב נת ומכעיסה שעשתה את שלה. ואי אפשר לסיים את הסידרה בלי להזכיר לנו מה זו סצינת עינויים הארד קור - אחד האלמנטים שעשה את הסידרה למה שהיא. סיום הפרק- זה הדבר היחיד שקצת הוריד לי את האמינות (יש הרבה דברים לא אמינים, אבל זה היה קצת יותר מדי "לעכל" (אם אפשר להשתמש בהומור שכזה :) להוציא ככה את הכרטיס אני לא בטוח שזה אפשרי... בנוסף - מי שזוכר, כבר השתמשו בדבר הזה של להוציא כרטיס מבטן של מישהו באחת העונות. עשר דקות אחרונות של הפרק.. היה ברור שהשם שייצא מהפה של פאבל הוא "צ'ארלס לוגאן" וכל הזמן הזה ציפיתי וקיוויתי להפתעה אחרת, גדולה יותר (אם כי אין לי מושג איזה שם כבר יכלו להעלות)- ו- לא יודע.. זה לא היה כזה לא צפוי. חוץ מזה שזה הכניס את הכל למסלול כזה של ג'ק הולך עכשיו אחרי לוגאן, אבל, ראינו את זה כבר לא ? חבל , סיום די מדשדש לפרק גדול !

poland1

New member
../images/Emo58.gif אמממ

הסיום מדשדש? אני לא חושב.. היה כל כך שווה לראות את התגובה של ג'ק כשהוא שומע "צ'ארלס לוגן"... הוא כל כך לא ציפה לזה, תאמין לי. כיף, פשוט כיף לי לראות את ג'ק משתגע ועצבני... לא יכולנו לבקש דבר יותר טוב מזה בעונה האחרונה. לא שמתי לב לעניבות!- באמת מצויין. גם הנשיאה ממשיכה להיות מטומטמת ולא להבין מה קורה מתחת לאף שלה. לסיום, את ההפתעות שישמרו לסוף הגדול, שממש ניפול!

Y. Welis

New member
אכן היה מידע שהוסתר מתחת לעור

אבל זה נעשה בצורה הרבה יותר 'נקיה' (או שהנושא כבר היה מת - בעונה 3 אאל"ט). עדיין הסיפור לא מלא - נכון שלוגאן נכנס ברגע המכריע, ואולי סידר את הכל כדי לצאת נקי (ולכן התעקשותו להיות מוזכר ע"י הדוברת, במקום להתרחק), אבל יותר מדי דברים לא בטוחים מכדי שזו תהיה תוכנית מוכנה מראש. הבעיה היא שאין כרגע מניעים ברורים - דאליה לא הציעה את עצמה כמחליפה, ולא סביר שאירגנה את העניין. לא ברור מה הרוסים ירוויחו מביטול הסכם השלום או מעליית הקיצונים (אולי מכירת נשק). אין רמז שאני יכול לחשוב עליו שישתקשר לדמות שלא הופיעה עדיין. ברור שלהגעתו של סובורוב תהיה משמעות בפרק הבא, אבל יש לקוות שיתגלה איזה 'יורי' (כמו ב-'רד אלרט 2') שמושך בחוטים. לדעתי אגב אין זמן כבר לזה ולוגאן הוא הרע האחרון העונה.

poland1

New member
אני דווקא בטוח שיצוץ מישהו

גדול יותר לקראת הסוף.. פשוט ככה. לוגן הוא ממש לא הרע האחרון ואני בטוח בכך ב-100%... ב-3 שעות הם יכולים לדחוס כל כך הרבה דברים.. כולנו יודעים מה קורה ב-3 שעות בסדרה.

למעלה