מסמאק

שלי...

קורט אנגל מנצח את רנדי אורטון בוקר טי מנצח את מאט הארדי בנואה מנצח את פינלי לאשלי מנצח את מארק הנרי אנגל מנצח את בוקר טי בנואה מנצח את לאשלי בנואה מנצח את אנגל והוא מלך הזירה

hirshfe

New member
כדור הבדולח אומר

אנגל ואורטון נגמר ללא הכרעה הארדי מנצח את בוקר טי בנואה מנצח את פינלי מארק הנרי את לאשלי בנואה מנצח את מרק הנרי בנואה מנצל את הארדי

LCD1

New member
מהמר ../images/Emo103.gif

1st round: קורט אנגל מנצח את רנדי אורטון מאט הארדי מנצח את בוקר טי כריס בנואה מנצח את פינלי לאשלי מנצח את מארק הנרי second round: קורט אנגל מנצח את מאט הארדי כריס בנואה מנצח את לאשלי final round: כריס בנואה מנצח את קורט אנגל

shiZY

New member
נראה לי ככה ילך..

סיבוב ראשון- קורט מנצח את רנדי בוקר T מנצח את הארדי בנואה מנצח את פינלי הנרי מנצח את לשאלי חצי גמר- קורט מנצח את בוקר T בנואה מנצח את הנרי גמר- בנואה מנצח את קורט אנגל. ד"א נראה לי זה התכנון של הפוש לבנואה בקטע של אליפות העולם..

Legend Killer1

New member
שלי

סיבוב ראשון- אנגל מנצח את אורטון הארדי מנצח את בוקר טי בנואה מנצח את פינלי לאשלי מנצח את הנרי סיבוב שני- אנגל מנצח את הארדי בנואה מנצח את לאשלי גמר- בנואה מנצח את אנגל! והוא יהיה מלך הזירה!

Cabanaramma

New member
שלי

סיבוב 1: קורט אנגל מנצח את רנדי אורטון בוקר טי מנצח את מאט הרדי כריס בנואה מנצח את פינלי לאשלי מנצח את מארק הנרי סיבוב 2: קורט אנגל מנצח את בוקר טי לאשלי מנצח את כריס בנואה הגמר: לאשלי מנצח את קורט אנגל והופך למלך הזירה 06.

Modest Yakir

New member
שלי :)

סיבוב ראשון- קורט > רנדי הארדי > בוקר פינלי > בנואה(JBL) לאשלי > הנרי חצי גמר- קורט > הארדי לאשלי > פנילי גמר- קורט > לאשלי...

שלי: ../images/Emo185.gif

ספויילרים לקרבות הסיבוב הראשון: רבעי גמר: קורט מנצח את רנדי. בוקר מנצח את הארדי (נקי). בנואה מנצחת את פינלי (הצמדה). ולאשלי את הנרי. בחצי בוקר מנצח את קורט (ברמאות) בנואה מנצח את לאשלי (הכנעה) בגמר בנואה מנצח את בוקר לאחר קרב מתיש אבל טוב,בהכנעה כמובן. בנואה איס King Of The Ring 2006

BeN ShaDe

New member
שלי

- קורט אנגל מנצח את רנדי אורטון. - מאט הארדי מנצח את בוקר טי. - פיט פינלי מנצח את בנואה. - בובי לאשלי מנצח את הנרי. - בובי לאשלי מנצח את פינלי. - קורט אנגל מנצח את מאט הארדי. - קורט אנגל מנצח את בובי לאשלי.

עדיין לא משנה את הימורי אבל..../images/Emo185.gif

בהימור שלי כתבתי שבנואה לוקח,אבל עכשיו מישהו מהתגובות השב את תשומת ליבי...בנואה בפיוד עם JBL,וJBL חבר טוב של פינלי,לכן יכול לקרות משהו,למרות שאני עדיין חושב שבנואה ינצח. ועוד משהו,אם הWWE ממשיכים את הפיוד בין לאשלי לפינלי הם הולכים לעשות ביניהם קרב בחצי,שבו שוב יהיה ברול,אבל הפעם לאשלי יקח.

דור12א

New member
הגמר הקלאסי זה בנואה-אנגל

ולפי דעתי זה גם מה שיקרה, אלא אם כן הבוקרים מכינים לנו הפתעה בסגנון ליגת האלופות כשלאשלי משחק אותה פורטו של אלופות 2004 וזוכה, אבל אני סקפטי. רבע הגמר בנואה מנצח את פינלי לאשלי(+ טייקר) מנצח את מארק הנרי אנגל מנצח את אורטון מאט הארדי(+ הבוגימן) מנצח את בוקר טי חצי הגמר בנואה מנצח את לאשלי אנגל מנצח את מארק הארדי גמר בנואה מנצח את אנגל כל הקרבות של בנואה אמורים להיות טובים.

1000omri1000

New member
זכייה של לשלי זה לא הפתעה

הטורניר חודש למעשה שביל לתת לו פוש, אין לטורניר שום מטרה אחרת חוץ מפוש ללשלי...

ToMeR CrAzY BoY

New member
התחזית שלי

סיבוב ראשון אנגל מנצח את אורטון הארדי מנצח את בוקר(מי אמר בוגימן?) בנואה מנצח את פינלי לאשלי מנצח את הנרי חצי גמר אנגל מנצח את הארדי לאשלי מנצח את בנואה גמר לאשלי מנצח את אנגל

שלי

1. אנגל מנצח את אורטון הארדי מנצח את בוקר בנואה מנצח את פינלי הנרי מנצח את לאשלי 2. אנגל מנצח את הארדי בנואה מנצח את הנרי 3. בנואה מנצח את אנגל

שלי

קורט אנגל > רנדי אורטון בוקר טי < מאט הארדי פינלי < כריס בנואה לאשלי > מארק הנרי אנגל מנצח את הארדי כריס בנואה מנצח את לאשלי כריס בנואה מנצח את אנגל עם crosface

pufpuf

New member
הם יכולים במקום

לקרוא לזה קינג אוף דה רינג לקרוא לזה "אין לנו אף דרך יצירתית אחרת לתת פוש ללאשלי, אז ננסה לעשות אותו עוד יותר לחיקוי לסנר בתקווה שזה יתפוס", כי זאת הולכת להיות כל הפואנטה של הטורניר הזה, ומי יהיו הקורבנות שלו עד לזכייה זה לא ממש משנה.

למעלה