מסמאק

Nurd4Life

New member
../images/Emo31.gif אחד גדול

יש עוד יותר מחודש וחצי עד האירוע הבא של סמקדאון Judgment Day - זה אומר שנכנסו לתקופת המעבר של סמקדאון. התקופה שבה לא קורה כלום במשך כמה שבועות עד שחוזרים לעסקים לקראת הPPV. הWWE הביאו רעיון יצירתי - טורניר מלך הזירה. במקום לנצל את החור בלו"ז הזה עד האירוע הבא ולעשות מהתואר הזה משהו גדול כשכל הרוסטר של סמקדאון משתתף (יש מתאבקים שפשוט לא ברור למה הם לא בפנים ) כשיכלו בתוך כך לקדם מתאבקים (בעיקר קרוזרוויטים) ולעשות את זה טורניר שבעצם סוחב את סמקדאון עשו את זה טורניר של מידקארדרים, של סמקדאון בלבד, שמתחיל ברבע גמר ומקסימום הגמר יגיע לJudgment Day וגם זה לא בטוח. נראה כאילו לטורניר אין בכלל משמעות (ממש כמו ב97-2001 כאשר לזכרוני 2002 יוצא מן הכלל כי שם הוכרז שהמנצח נגד האלוף בסאמר סלאם) . כמו שאמרתי בשרשור של סמקדאון
על הרעיון אבל עכשיו
עוד יותר גדול על צורת הביצוע, חבל שיש מתאבקים שמתעקשים להראות בסמקדאון כאילו הם כן 'משהו' אבל אז בעצם לשכוח אותם - למה ריגל לא בטורניר? למה ברצ'יל לא? איפה JBL? למה הבוגימן בחוץ? למה MNM או לונדון/קנדריק או בעצם כל קרוזרוויט נשאר בחוץ? פשוט חבל.

favor

New member
בקשר לסמאק

מישהו יכול להגיד לי איך היה הקרב בין אולברייט לבוקר? האם אולברייט הרשים?

תשובה

קשה לקבוע. אני לא כ"כ התרשמתי. קשה לקבוע ע"פ קרב אחד במיוחד שהוא נגד בוקר טי בקרב שאורכו 2 דקות.

שי מילר

New member
מנהל
כרגע זה נראה די שקוף

שהמטרה בטורניר הזה לתת ללאשלי את הזכייה כדי להצדיק את הפוש המתקרב ולהוסיף לזה אמינות. אולי הם יתחרטו אבל כרגע זאת המגמה בעיניי.

שי מילר

New member
מנהל
יכול להיות טוב

אם ייבנו אותו נכון. מה שכן, עדיף שיחכו עם זה קצת לפני שרצים לתת לו לנצח את KOTR ולזכות בתואר.

אני מת שבנואה ייקח את זה וייקח את ה

אליפות מריי מיסטיריו שאני אוהב את מיסטיריו אבל מתאבק שעד לפני פחות מ5 שנים בWCW התמודד על אליפות הקורייזרוויט פתאום יתאבק על ההביוויט זה די באסה

מנחש

זה מה שאני חושב שיקרה: אנגל מנצח את אורטון בוקר טי מנצח את מאט הארדי פינלי מנצח את בנואה לאשלי מנצח את הנרי אנגל מנצח את בוקר טי לאשלי מנצח את פינלי לאשלי מנצח את אנגל זה מה שהייתי רוצה: אנגל מנצח את אורטון הארדי מנצח את בוקר טי בנואה מנצח את פינלי לאשלי מנצח את הנרי אנגל מנצח את הארדי בנואה מנצח את לאשלי בנואה מנצח את אנגל

למעלה