טופ 8 - התוצאות.

Theshe

New member
../images/Emo58.gif טופ 8 - התוצאות.

אז מה היה בינתיים? הם שרו כחבורה לא מלוכדת שוב ונשמעו נורא, אחר-כך השופטים חזרו על התגובות שלהם מאמש. ראיין העמיד את אדם, קריס ואנופ ואמר שאחד מהם הוא בבוטם 3. רוצים לנחש מי? כן, אנופ. (בפרנציפ אני לא אקטר על הטעם המגעיל של האמריקקים!) FLO RIDA הוציאו אותנו לפרסומות, גופות מיוזעים וסקסיים הציפו את המסך שלי. לפחות משהו טוב קרה פה היום.
 

Theshe

New member
../images/Emo58.gif המשך.

מיד עם החזרה מהפרסומות, ראיין העמיד סתם את דני גוקי המצ'עמם והושיב אותו מיד. צפוי עד בחילה. מאט, כרגיל מתחו אותו עד שהילד כמעט התעלף, אבל בסופו של דבר הושיבו אותו להרגע. (והוא נשם לרווחה, אין ספק). איכשהו האמריקאים הצליחו לשלוח את סקוט לבוטום 3. השאלה המתבקשת: האם יצליחו לתת לו בעיטה בתחת ולהחזירו לחור שממנו הגיע? ראיין העמיד את אליסון וליל יחד. שוב ראיין מותח אותן, ואני תוהה ביני לבין עצמי - היתכן שליל תלך אל הבוטום 3? ואכן, הנס קרה, היא שם! אמן ואמן שתעוף לאלף קיבינימטים! אז הנה השלישיה: אנופ, סקוט וליל. כן, פרסומות. תנוחו קצת.
 

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo58.gif

אני ממש מקווה שליל לא תהיה זו שתודח. כי הם יצילו אותה, למרות שהיא לא מספקת את הסחורה, והם יודעים את זה.
 

Theshe

New member
!

אבל הייתי שמחה שתקבל בעיטה, אולי זה יעיר אותה או משהו. בינתיים קלי פיקלר שלבשה משהו כסוף ונוצץ שהכאיב לי בעין, זימרה להנאתה. באתר שדרכו אני צופה בתוכנית, כמעט כל האנשים מזילים עליה ריר וטוענים שהיא היתה הכי טובה בעונה 5. אני לא נפלתי, אבל לפחות היא לא הכאיבה לאוזניי, זה גם משהו. וכמה מפתיע, ליל ניצלת! בעע. אנופ, מול סקוט אחרי הפרסומות. אל תעצרו את הנשימה.
 

Theshe

New member
../images/Emo58.gif חלק אחרון.

ההפרש בין המקום הלפני האחרון לאחרון עומד על 13,000 צופים בלבד. מתברר שזה סקוט. מדאיג אותי כמה אנופ איבד מהפופולריות שלו בשבועות החולפים, לא להאמין שלפני חמישה שבועות הוא היה אחד מחמשת המועדפים באמריקה. אנופ, סתום את הפה אם אתה רוצה להמשיך בתחרות, קיבינימט! ותחזור לעשות פאן. סקוט שר על חייו. ולא, זה לא היה טוב מאמש. סיימון אומר ששניים בעדו ושניים נגדו. ראיין נותן לו עוד כמה שניות להתלבט, הם עושים עצמם עלק מתלבטים. סיימון שולח אותו הביתה. יאללה, עכשיו שיעיפו את ליל ושהתחרות הזאת תתחיל לעזאזל, אי אפשר לבנות את העונה הזאת רק על אדם עם הבלחות פה ושם של קריס, אליסון ומאט. (דני גוקי לא קיים יותר מבחינתי, מצטערת).
 

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo58.gif

לעזאזל, שבוע ראשון שהימרתי לא נכון על המודח ב-ew.com. אבל איך אמרת? הללויה.
 

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo58.gif

אני פסימיסטית, בחרתי באופציה הגרועה ביותר מבחינתי.
באמת חשבתי שקריס הולך לעוף.
 

Mikey Weiss

New member
תודה על השרשור ../images/Emo58.gif

היום הייתי עסוקה בלהיות בסדר בזמן התוצאות. אתם יודעים, הפרשי שעות והכל. וידעתי שאנופ יהיה בבוטום 3, מה יהיה. את הכל הוא יעשה בדרך הקשה העונה. אני מקווה ששבוע הבא הוא לא ידבוק בשיטת היום עסל יום בסל שלו, אולי שתי הופעות טובות רצופות יצילו אותו קצת.
 

omrimayo

New member
תודה לאל. ../images/Emo58.gif

אין הרבה מה להוסיף, וגם אין הרבה מה לראות בעונה הזו כבר חוץ מקריס פה ושם, אליסון טובה ואדם שהוא ב-200 רמות מעל השאר. GOGOGO!
 

קליספרה

New member
../images/Emo58.gif

אני עדיין לא חושבת שסקוט היה כל כך גרוע וזה לא השבוע שהוא היה צריך לעוף בו אבל בסה"כ הגיעו לבוטום מי שאמור היה להגיע לבוטום סקוט באמת כבר לא מתאים לתחרות אנופ למטה בצדק - הוא משעמם את העכוז, שת, ישבן, תחת כל התשובות נכונות אני עדיין דואגת לאלי - סבלתי בכל האופן הצדדיות - המלפפוןן החמוץ בקארי - הדבר הנוצץ הקופצני הזה היה חובבני, קאריוקי ובעיקר בלעעעעעעע (גם המיוזע והדוד מהנפטלין היו מעיקים ומיותרים)
 

Juliann

New member
../images/Emo58.gif הנושא לשבוע הבא!!!!!!!!!!!!!

תסלחו לי על ההתלהבות היתרה... אבל הנושא הוא MOVIES !!! אדם- בוהימיין ראפסודי - בבקשה?.....
 

jess r

New member
../images/Emo58.gif!!! אדיר!!!

טרנטינו!!! הוא המנטור שלהם! לא אכפת לי מה הם ישירו - שום דבר לא יהרוס את התוכנית הזאת
איזו גאונות! הוא במאי אדיר ובוחר פסקולים כל כך טוב. איך לא חשבתי עליו? הוא המנטור הכי מתאים לשבוע הזה. איזה שילוב מדהים. התוכנית האהובה עלי והבמאי האהוב עלי. אני בטח הוזה. זה כל כך פאקינג גאוני.
 
למעלה