הישרדות טוקנטינס-הגמר!!!

NP16

New member
חחח איתמר על מה אתה מדבר.?? ../images/Emo58.gif

חוסר הערכה? לא ראית שדירגתי אותה שלישית? והיא שיחקה אותה בפרק הזה חבל על הזמן! אבל אל תשווה אותה לסירי ממש לא .לסירי ועוד איך היה אסטרטגיות ובריתות והאאוטסיידריות שלה ההתחלתית הייתה בגלל הגיל שלה בלבד והיא הצליחה להשתלב חברתית עוד לפני שהיה איזה מיזוג, לארין היה המון מזל להגיע למיזוג. ואת סירי לא כולם שנאו . ואם ככה היא הייתה כל העונה והיא לא התעוררה הפרק זה אפילו יותר גרוע... היא בונה על מזל יותר משכל. בקיצור ארין שחקנית טובה אבל די לעשות ממנה הגאון שהיא לא
אחרת היא הייתה עושה מה שכולם היו צריכים לעשות, מפרקת את הקשר בין סטיבן לג'יי.טי .

asap1

New member
../images/Emo58.gif

הלוואי שהיה דרך לשלב את האסטרטגיה של העונה הזאת, ואת האישיות והדינמיקה המעניינת של אנשים כמו קן וקריסטל
מעונה שעברה, בשילוב הזה שניהם זה היה העונה הכי טובה אי פעם. בנפרד, זה שני עונות חמודות אבל לא מגיעות לטופ. ג'ייטי וסטיבן היה גמר צפוי אבל מהנה, הם שלטו במשחק והגיע להם להיות שם. היה נחמד לראות מושבעים כ"כ נחמדים אבל בכל זאת היה חסר לי מושבע עצבני אחד שמביא קצת אקשן
אני ממש אוהב את החלק של האיחוד בסוף, חבל שלא עושים את זה יותר מחצי שעה-40 דקות. היה נחמד לשמוע יותר על דברים שקרו שלא ראינו ומה אנשים חשבו אחרי שהם ראו מה קרה בטלוויזיה. ג'ייטי - אי אפשר שלא להעריך את המשחק המדהים שלו. כשעוברים את המחסום של המבטא שלו מגלים את אחד השחקנים היותר טובים בעונות האחרות. הוא הזכיר לי את יול בשליטה המדהימה שלו של כל מה שהולך במשחק, למרות שהוא בעצמו היה איום פיזי וחברתי. סטיבן - שיחק את המשחק בצורה הכי טובה שהוא יכל, אבל ניסה יותר מדי במועצה האחרונה וקצת הרס לעצמו. ארין - לא ממש אהבתי אותה כל העונה, אבל יצאה תותחית בפרק האחרון. כל הכבוד. טאג' - ממש חמודה, אבל נראה שלא היה לה את הדרייב לנצח כמו לכל שאר הפיינלסטים. קואוץ' - קיבל כל כך הרבה זמן מסך על קטעים שטותיים שזה פשוט המאיס אותו עליי. הבן אדם פשוט הזוי בטירוף. הדירוג בסמיילים (שחקנים שהגיעו למיזוג + סנדי):
טאג'
ג'יי טי
סטיבן, ארין (פרק אחרון)
סיירה, דבי, ברנדן
ג'ו
טייסון,סנדי
ארין (שאר העונה)
קואוץ'

איזה עונה^^../images/Emo58.gif

לדעתי העונה מעולה, נכון שהיו לי מלא אכזבות מכל מיני אנשים במשחק אבל בסופו של דבר היו מלא דברים מפתיעים, הרבה מהלכים, הרבה אנשים מעניינים וצבעוניים מה שנקרא והיה כיף לראות 3> אבל מכל הגמר הזה, הדבר היחיד שהפתיע אותי הייתה ההדחה של טאג', הרגשתי שזה כ"כ מיותר! היא לא באמת הראתה איזה יכולות פיזיות מטורפות במשחק הזה, ככה שהיא לא הייתה זוכה, זאת הייתההדחה שלא בצורך, וממש נקרע לי הלב לראות אותה מתחילה את השאלה שלה באיך שהיא מרגישה הרוסה ונבגדת, והשאלה שלה לג'ייטי הייתה בדיוק במקום. וממש אהבתי את הגמר עצמו, השאלות היו מאוד במקום, לא היו את השאלות המעפנות (לפחות לדעתי) של מה היית עושה עם הכסף, או איזה צעד הביא אותך לפה שלא תמיד באמת משפיע. ואני שמחה שג'ייטי שסוף סוף בריוניון שמתי לב שהוא באמת חתיך^^ היו כל מיני דברים שהיו יכולים לעשות את העונה יותר טוב, אבל בסך הכל ממש נהנתי 3> אני כבר מחכה לסומאה, ע"פ שזה אחד השמות הפחות קליטים והיותר מוזרים, וזה עוד מתחרה בטוקנטינס

../images/Emo58.gif

אני כלכך שמחה לפעמים שיש בנות בפורום הזה שאפשר לדבר איתן על כמה ג'ייטי היה חתיך בריוניון. כשהראו בהתחלה של הריוניון אותו ואת סטיבן לא הבנתי בכלל מי אלה חחח סטיבן נהיה מוזר יותר, וג'ייטי נהיה חתיך יותר (השיער
)

ProzaC4387

New member
הוא עדיין לא יודע להתלבש :p

חולצת פולו ירוקה וג'קט חאקי??? מה הוא חשב לעצמו?

כן הייתי ממליצה להוריד את הז'קט../images/Emo3.gif

וטייסון יותר טוב? אותה חולצה בכל צבעי הקשת.

חיחיח נכון! מה זאת החולצה הזאת?

לקח חזק את הקטע של המחשופים
וג'ייטי זקוק לסטייליסט, אבל השיער? היה מושלם

../images/Emo58.gif אוקי סוף סוף ראיתי!

פיינל 4 הייתי ככה
כאילו מה עובר עליכם אנשים ככה להדיח את טאג'?!?! לא יפה ולא נאה וככה לא עושים בכלל.וטוב שנזכרתם שהיא איום איפה הייתם עד עכשיו? ואה,ממש אהבתי את האתגר עם העכביש... פיינל 3 ,היה לי ברור מאוד שג'יי טי לא יקח את ארין כי הוא איש של המילה שלו. רוב הזמן רציתי שסטיבן ינצח אני מודה. עד שהגיעה המועצת שבט האחרונה. ג'יי טי היה מבריק!!! סטיבן חפר לעצמו שם בור מאווד גדול ולא היה יכול לצאת ממנו בקלות. (מישהו אמר אמנדה ולא קיבל?!?) הזכיה של ג'יי טי הייתה צפויה מהשלב הזה והלאה. הריוניון היה מעולה!! וכיפי
בקיצור עונה מעולה לגמרי אחת מהטובות יותר

RageBot

New member
../images/Emo58.gif

וואו, ואני חשבתי שאמנדה פיינליסטית גרועה :S אני חייב לציין שאני מאוכזב, גם משום שנכשלתי כאדג'יקאי, גם משום ש... פשוט רציתי שסטיבן ינצח, הגיע לו הרבה יותר כשחקן. אבל סטיבן פשוט פישל בענק, מי הטמבל שאומר בסוף "תצביעו לי כי התגברתי על הקשיים"? WTF. סעמק. סוף קצת מאכזב לאחת העונות האהובות עלי.

RageBot

New member
אה ודירוג מן הסתם ../images/Emo58.gif

סטיבן טאג' טייסון קואוץ' ג'יי טי ארין דבי ... סיירה

RageBot

New member
דבר אחרון ../images/Emo58.gif

וואו, הדהים אותי לגמרי לראות את הקטע שג'יי טי אמר שהוא חושב להשקיע כסף בחברה שלו ושל סטיבן, כאילו, וואו. היה אי פעם מצב שבו שני אנשים יצאו מהישרדות עם כזה קשר? אנשים שפותחים חברה אחד עם השני זה לא אנשים שהכירו אחד את השני 39 ימים, זה אנשים שמכירים אחד את השני שנים. אני באמת שמח בשבילם

motit1

New member
הגמר

כואב לי על סטיבן, הוא פשוט הרס במועצת השבט נאחורנה שהוא התחיל לדבר על השינוי שחל בו בעקבות החוויהי המדהימה שהוא חווה ובלה בלה בלה.... כאילו זה יגרום למושבעים לתת לו את הכקול שלהם, וכמעט ולא נכנס ולא אמר אף מילה רעה לג'יי טי וזה נשמע כאילו רק בזכות ג'יי טי הוא הגיע לגמר, שג'יי טי הוא מושלם יש לו גם את השכל וגם את הכוח. סטיבן היה צריך להציג את ג'יי טי כשרירים בלי מוח ושרק בזכות האסטרטגיה שלו ג'יי טי הגיע לגמר, במקום הוא התפתל והפסיד את המשחק במיוחד בשאלה של דבי ששאלה אותו את מי היית לוקח לגמר אם היית זוכה בחסינות, זה היה ברור שהיא רצתה להוציא אותו רע ושהיא רצתה שהוא יגיד לה איירין, במקום שלא יענה על התשובה או יגיד ג'יי טי הוא הציג את עצמו ממש רע בפני המושבעים, המפתח בשבילו לנצח היה לנסות לשכנע את סיירה איירין וטאג' להצביע עבורו וגם זה לא היה צריך להיות כל כך קשה בשבילו ולקוות שטיסון או ברנדון יצביעו עבורו, חבל שזה נגמר 7-0 אחרי עונה אסטרטגית נפלאה שלו, הגיע לו לזכות, ג'יי טי הוא צרמר טבעי שכולם אוהבים לאהוב וכמו שג'ף אמר זאת הייתה טעות בשביל טאג' וסטיבן להמשיך איתו לגמר כי לא באמת היה להם סיכוי, האתגר של הפאזלים וגם האתגר האחרון אלה היו אתגרים במיוחד בשביל איירין וסטיבן הום לא הצליחו לקחת אותם... חבל. ודרך אגב מישהו מאמין לקאוץ? הריונין היה יחסית חלש מאוד חוץ מהקטע של קאוץ.... טוב כנראה נראה אותו בפייבוריטס בעונה 24.

roniway1

New member
../images/Emo58.gif לגבי הישרדות 19

לפי מה שנכתב בכמה אתרים על העונה הבאה , המבחנים כבר נערכו , ונבחרו 18 ( ייתכן שיהיו אולי 20 ) שורדים. הצילומים ייערכו בין יוני לאוגוסט הקרוב , מה שאומר שהעונה הבאה כנראה תשודר באוקטובר או נובמבר בערך , אולי אפילו מאוחר יותר.

../images/Emo58.gif פיינל 4!

דאמט, לראשונה לא ממש איכפת לי מי יקח, כולם ראויים למיליון, כולם שיחקו את המשחק וכולם עשו את זה בלי להשניא את עצמם. כל פעם שאני חושב לעצמי "הדרים טים לא יכולים להפתיע אותי יותר" הם עושים את זה שוב. ככה היה עם המבוך האנכי בעונה 9, עם מבוך-העל בעונה 11, עם אתגר החומה בעונה 15, עם אתגר הכפר בעונה 17. והם עשו זאת שוב ובגדול עם אתגר העכביש. גם יש פקטור של כאב, גם לזחול מהר וגם אחד הפאזלים הכי קשים שהיו אי פעם. וברגע שחשבתי שזה נגמר, וואו, ארין! אילו זה היה אתגר של ריצה ולא של זחילה, אולי את הייתי מנצחת, או אם JT היה ממתין לטאג' ולא ההפך... שנייה אחת, דאמט, הפרידה בין ארין לבין החסינות! עכשיו ארין מוכיחה לי רשמית שהיא ה-מלכה של העונה, למרות שהמלך של העונה עדיין קצת יותר עדיף לדעתי. למה לא עשית את זה קודם? לא נורא. הוכחת את עצמך, ומגיע לך לגמרי להיות בגמר עם סטיבן. לא שזה יקרה לצערי, כי אם יש אתגר סיבולת עכשיו, JT יזכה בו. לא נורא. העיקר זה יהיה ניצחון בטוח לסטיבן. דירוג הפיינל 4:
ארין
סטיבן, טאג'
JT שימו לב שבתחילת המרג', ארין הייתה במקום האחד או השניים לפני האחרון אצלי, עכשיו היא עקפה אפילו את סטיבן. קודוס. דירוג מקום רביעי בכל זמנים:
השורד האהוב עליי בכל הזמנים - י א ו - מ ן
סירי, אלייזה, טאג', הלן, פסקל
לידיה, לואי (פייראט מאסטר) ביג טום, יואב (הישרדות הישראלית) רופרט - ירד מערכו באולסטארס
משה, בוץ', אליזבת, נטלי, דארה
מאטי, ג'ן, סונדרה,
דניס, סו

למעלה