הישרדות טוקנטינס-הגמר!!!

../images/Emo58.gif פיינל 3!

למה דווקא עכשיו הראו איך ארין מדברת כל-כך הרבה? בגלל שהיא בפיינל 3 ולא, נניח בפיינל 4? ולמה ציינתי פיינל 4? כי ה-שורדת שאני בקלות משווה אליה את ארין, היא אלייזה. ארין פותרת פאזלים במהירות כמו אלייזה, מדברת הרבה כמוה, אבל יותר אסטרטגית והרבה הרבה יותר שווה. מצד שני, אלייזה קצת יותר מצחיקה והיא יהודיה, אז אני מתקשה לבחור את מי אני יותר מחבב. טקס המעבר. אני חייב להגיד שזה היה משעשע להיזכר בחלק מהקטעים (למשל הקטע שבו סנדי תופסת את ארין ומעמידה פנים שהיא רוכבת על פוני, או מתגנבת אל ספנסר ואומרת "I know I'm a sex kitten"). טייסון מלך המשפטים כרגיל. ובנג'מין, עד כמה שעלה לי על העצבים, הוא אולי לא שורד מעולה, אבל הוא בטח מאמן מעולה, וכישיהיו לו ילדים (אם, יכול להיות שכבר יש לו) אני לא אתפלא אם הוא יהיה אב מעולה. אבל למה הם ממשיכים לדבר על דרקונים??? יאללה, נמאס כל הקטע! וואו. מצד אחד זה לא אתגר סיבולת, זה דבר חדש - אתגר סיבולת מנטלית, בואו נקרא לזה ככה. לפחות זה לא הביזיון שהיה האתגר האחרון של גאבון. קצת התפלאתי כשדווקא JT ניצח, אבל זה רק נותן לו עוד כבוד ומוכיח שמגיע לו לזכות, אולי פחות מארין וסטיבן אבל בכל זאת. אחרי האתגר, ארין עושה עוד ניסיון, אבל זה לא ממש יעוזר לה. דווקא יותר קל לדבר עובדתית אל השקרנים והתככנים, לא אל "אנשי מילתם" כמו JT. ובאמת ארין הודחה. לא נורא. שנייה אחת גזלה ממנה 920,000 דולר, אבל מצד שני, לולא המחלה של ג'רי היא הייתה מקבלת 75,000 דולר פחות. דירוג:
כולם דירוג מקום שלישי בכל הזמנים:
רוב ססטרנינו, סירי, קאת'י, ג'יי (פייראט מאסטר)
ארין, רודי, סקאוט, פיירפליי, רייף
איאן, אמנדה, קית'
ג'אן
נטע-לי (הישרדות הישראלית), ג'נה לואיס, בקי
טרי, לקס, מרינה (בושרדות)
שוגר, דרימזבל

תהרגו אותי

אבל עד היום אין לי מושג מה יש לכולם נגד סקאוט. מה, רק בגלל שהיא כזו חלשה? היא הגיעה לתוכנית בשנות החמישים, אם לא השישים, אם לא השבעים לחייה! גברים בגיל הזה יכולים להיות חזקים, אבל מסיבות פיזיולוגיות, נשים בגילאים האלה הן חלשות במיוחד!

../images/Emo58.gif מועצת השבט האחרונה!!!

וואט דה פאק, סטיבן? מה עובר עליך, חבוב? אתה עושה טעויות של טירון! נועם מבושרדות 10 פתח בנאום יותר טוב ממך! אמנדה הצליחה יותר ממך! אולי אפילו שוגר, שהתאמצה לחשוב על נאום גרוע, הנאום שלה היה יותר טוב! מה לעזאזל אתה חושב שאתה עושה??? אגב, דווקא JT פתח בנאום מעולה. זה היה אחלה משחק תפקידים, עם זהויות משתנות, לוחמים, קוסמים, מבוכים ודרקונים (תישרף באש הגיהנום בנג'מין, עכשיו העברת את הדיבוק אליי!
), ויהפוך הקוסם ללוחם והלוחם לקוסם. אבל סטיבן עדיין מלך. למה לעזאזל לא אמרת לברנדן שאתה אסטרטג??? הנה, JT הצליח יותר ממך בתשובה לשאלה הזו! מה שכן סטיבן עשה, זה שבכל פעם שלא היה לו הרבה סיכויים עם קול אחד, הוא ניסה להצל אותו כדי לקנות את קולו של אחר. לדוגמה, את השאלה של דבי הוא ניצל כדי לקרב אליו את ארין. בנג'מין... טוב, זה באמת היה מקרה אבוד מראש. סטיבן הדיח אותו, סטיבן שיקר לו, JT חזק יותר, JT לא רשם את השם שלו אי פעם. ונראה שמלבד ארין, הקול היחידי בינתיים שסטיבן הולך לקבל הוא הקול של סיירה, וגם זה בגלל שהיא "ראוייה". מעבר לזה, בסופו של דבר, סטיבן לא נתן תשובות עד כדי כך גרועות (מלבד הנאום שלו), אבל JT הגיח משום מקום והראה שהוא גם נאום מעולה. ואז סטיבן התווכח עם JT ואמר אם המילים הנוראות "הידידות שלנו חשובה לי יותר מהניצחון". שום דבר לא יותר חשוב מהניצחון! למה באים לריאליטי? כדי לזכות! למה משתתפים בתחרויות? כדי לזכות דאמט! בחיים אנשים רוצים להצליח! ובכל זאת, ציפיתי שסטיבן יקבל לפחות קול אחד. אבל בריוניון... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!! נו שוין. את הריוניון אראה כבר בסוף השבוע. דירוג עונה: ארין טאג' סטיבן JT *פער* טייסון דבי ברנדן סנדי בנג'מין ספנסר *עוד פער* ג'רי קנדיס סידני למלמג'ו קרולינה *עוד פער* סיירה

../images/Emo58.gif דירוג המקום השני והמקום הראשון

אני מוסיף את מי שבטוח יגיעו לגמר של הישרדות הישראלית, במקום השני את מירית כי לא בא לי שהיא תזכה, ובמקום הראשון את אריק שגם ממש מגיע לו, וגם יש לו הרבה סיכויים. המקום השני:
סטיבן, קולבי, טווילה, קורטני, כריסטה (פייראט מאסטר)
בוסטון רוב, אמנדה, אוזי, סטף, מת'יו
נלייה, קלי, ליל, דניאל
קייטי, תחמנו, קים, גברת אה-הא (קסנדרה)
מירית (הישרדות הישראלית), סוזי
קליי המקום הראשון: שימו לב שאני מדרג אותם לפי שילוב של כמה אני מחבב אותם וכמה הגיע להם לזכות!
בריאן, כריס, אריק (תתפללו ותסמסו לו!), סנדרה
ריץ', טוד, פרוואטי, JT
ארל, בוב, טינה, טום, נעמה
אית'ן, ג'נה, בן (פייראט מאסטר)
יול, דני, וספיה
אמבר, אראס

אמרתי מראש

שאני מדרג בשילוב שהוא בעיקר חיבה וקצת מזה זה עד כמה מגיע לבנאדם לזכות. אז לבוב ממש לא הגיע לזכות אבל הוא בטופ 80 שלי. אראס מתחת לטופ 130 שלי ואני כל הזמן מרגיש שדאמט, לסירי פשוט הגיע יותר.

אורישקי

New member
.....

גם לקולבי הגיע יותר מלטינה(למרות שגם היא הייתה אחלה) גם לקאתי ברור שהגיע יותר מלוי גם לג'נה הגיע יותר מלרוב(למרות שגם היא הייתה אחלה) גם לרוב ברור שהגיע יותר מאמבר גם לטום הגיע...טוב בפלאו לא נראה לי שהגיע למישהו גם לסטף ברור שהגיע יותר מלדני(למרות שגם היא הייתה אחלה) גם ליאו ברור שהגיע יותר מלארל(למרות שגם הוא שיחק מעולה) גם לסירי ברור ברור שהגיע יותר מלפארווטי(למרות שגם היא שיחקה מעולה) גם לקני ברור ברור וברור שהוא שיחק יותר טוב ממה שאחרים שיחקו,במיוחד בוב:S אז ככה גם אראס וסירי באותו דבר,כשגם אראס שיחק טוב,ונכון שלסירי הגיע יותר,אבל איך אתה יכול לשנוא את אראס שהוא מנצח מאד סבבה וטוב כזה כי סירי שהיא מאסטרמיינדית מלידה הפסידה לו כי היא הודחה לפני הגמר מהסיבה שהיא איום אין לי כוח שאנחנו נתעמת שוב לגבי אראס:p אבל סך הכל אני חושב שאתם מגזימים לגביו

maormp

New member
מועצת השבט האחרונה ../images/Emo58.gif

המועצה הכי טובה שאני זוכר. תמיד תהיתי איך היתה נראית מועצת השבט אם רוב סי היה נגד מת'יו. אני בטוח שזה היה נראה ככה.

../images/Emo58.gif אם אתה מתכוון

שמת'יו בתפקיד ג'יי טי וסטיבן בתפקיד רוב סי, אני חושב שזה מאוד לא מדוייק. בריוניון שאלו את השורדים למי הם היו מצביעים בגמר אם רוב היה נגד ג'נה (!) ונראה שהוא היה זוכה 5-2. אם הוא היה נגד מאט שקיבל רק קול אחד הוא היה יכול לזכות גם 6-1.

maormp

New member
מבחינת ה...

אקשן במועצה. רוב סי נגד מת'יו > ג'נה נגד מת'יו

Confide In Adam

New member
../images/Emo58.gifכמה דברים על האיחוד!../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

ממש נהניתי לראות את האיחוד, היה מצחיק ומעניין... אני לא חושב שאני קונה את בדיקת גלאי השקר של בנג'מין
אבל שיהיה לו בכיף עם הפנטזיות שלו! ואני ממש מקווה שלא נראה או באול סטאר או משהו כזה, הספיקה לי עונה אחת ממנו.. סיירה הייתה כזאת חמודה
, וגם היא וגם טאג' קיבלו את רוב הקולות לחביבות הקהל יחד עם ג'יי טי! חבל שלא הצבעתי גם, למרות שלא נראה לי שהקול שלי היה עוזר לאחת מהן..
למי שרוצה - באתר reality news online פרסמו כתבה של מישהי שהייתה בקהל באיחוד, והיא מספרת קצת על מה הלך שם ודברים שהקהל בבית לא יכול לראות - מאוד מעניין! שורדים לשעבר שהיו שם: סירי
, טוד
, קורטני
, פארווטי
, אלייזה
, רופרט ואפילו דניס מעונה 15 ובילי מעונה 13!
רייטינג: פרק הגמר זכה ל12.74 מיליון צופים והיה מקום ראשון בשעה שלו. פרק האיחוד זכה ל11.85 מיליון צופים והיה מקום שני.

NP16

New member
זה לא היה כזה מפתיע,

הרי הוא כל-כך הרבה פעמים סיפר את השקרים שלו שהוא בעצמו כבר לא יודע מתי הוא מספר את האמת ומתי לא... בדיקת אמת היא לא וודאית ב100 אחוז .

RageBot

New member
כי ../images/Emo58.gif

הוא יבש לעומת האחד של גאבון. כאילו פאק, רנדי בריוניון של גאבון >>>>>>>>>>> כל ריוניון שהיה עד עכשיו, חוץ מאולי הקטע בריוניון של סין שג'ף שאל את אריק אם הוא עדיין בתול

ספקולציות על המשחק ../images/Emo3.gif

אני די בטוח שאצלנו הפיינל 2 יהיו סטיבן וארין, לא בטוח מי מהם יזכה.

למעלה