הישרדות טוקנטינס-הגמר!!!

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif !! סיכום של ההההכללל...!

אני עדיין צמרמורות. אני כותב את זה אחרי הקראת המנצח לפני הריוניון. מזל טוב ג'ייטי. ללא ספק פרק הגמר הטוב ביותר של הישרדות אי פעם. תמיד חשבתי שאם נראה בגמר את ג'ייטי וסטיבן - העונה הזאת תרד לאבדון. וחבל כי 3/4 ממנה היה עם הרבה פוטנציאל. כשג'ייטי בחר בסטיבן על ארין ליבי נקרע לרסיסים. 70 אחוז בגלל האהבה לארין (שרשמית אני יכול להגיד, שיחקה את המשחק האישי הטוב ביותר קרוב לרמה של סירי.. אבל לזה אני אגיע בהמשך
) ו30 אחוז כי רציתי לשים את העונה הזאת במקום ה-2 אחרי מיקרונזיה. וחשבתי יופי עכשיו אני צריך לסבול 40 דקות של זיבולי מוח על הזוג הזה שכל שאר הקאסט נתן להם את הגמר. ואז הגיע המועצת שבט האחרונה. שפשוט הייתה PRICELESS. לראות את ה--2 האלה רבים ומאוכזבים אחד מהשני, פשוט אדיר. הדמעות של ג'ייטי בעיניים מהרגע שסטיבן אמר שהיה לוקח את ארין. והרגשות והמתח ששרר מסביב. בגלל זה אנחנו רואים תוכניות ריאלטי! בשום סדרה או סרט בעולם אפשר ליצור משהו כזה! באותו רגע, אני מסתכל על ארין בחבר המושבעים (שנראית מדהים
) ואומר לעצמי. מתאים לי מקום 3. היא קרעה לכל טימבירה את הצורה. כשכולם היו נגדה והיא תיהיה באולסטאר ותקח את הניצחון שם. (ואז מסתכל על סיירה, שמגעילה אותי לגמרי. היא נכנסת לטופ 10 הכי שנואים עליי אי פעם. במקום קרוב לשוגר. איך את יכולה לקרוא לארין חלשה חתיכת סמרטוט מסכן שבקושי עומד על הרגליים. פשוט פתטית) ותנו לי להנות מה-2 האלה שקראו לעצמם "חברים" כל המשחק. אבל -אין- חברים בהישרדות! אבלללללל חזרה אחורה. תחילת הפרק. אתגר חסינות. כולי תפילות לארין שתקח את הניצחון. ג'ייטי מתמהמה. ארין עושה את הקאמבק של החיים (ואני יכול להגיד שהיא השורדת הכי טובה בפאזלים יחד עם אלייזה). האם הניחושים הפרועים שלי עומדים לקרות? ג'ייטי הולך לעוף כבר עכשיו?? לא. ג'ייטי לוקח. אני מתחיל להיות מבואס. איכס איכס איזו עונה מגעילה. ואז ארין מתחילה לפעול. בשיא האלגנטיות אומרת בדיוק את מה שצריך להגיד. לא פחות ולא יותר. טאג' בחוץ. כולי אקסטזה!! איזה כיף. אני כל כך מת עליה. ואזם הם חוזרים למחנה והיא זורעת להם בפרצוף ושתיהם רוצים לבכות! ואני פשוט רוצה לקפוץ לתוך הג'ונגלים של ברזיל ולנשק אותה. סטיבן מציע לארין לקחת אחד את השני בגמר. ואני מסתכל בתדהמה. האם זה באמת קורה?? ארין תגיע לגמר. ואז האתגר חסינות. ארין בחוץ. ואני חושב וואו כמה אדיר אם סטיבן מנצח וצריך לבחור בין ג'ייטי לארין. אבל ג'ייטי לוקח. ואני.. רוצה כבר לסגור את הפרק הזה. ואז זה קורה. ארין באה לג'ייטי ונותנת לו את מנת העקיצה שנופלת בדיוק במקום. וואו אני מסתכל וחושב איזו מדהימה! זהו זה אוהב אותה יותר מפרוואטי! איזו
! ג'ייטי מעורער לגמרי. מגיע המועצת שבט. אני מחזיק אצבעות.. האם זה קורה?? ארין תגיע לגמר וג'ייטי האידיוט חושב במאת האחוזים שהוא לוקח אותה. והיא תעשה את המהפך הגדול ביותר אי פעם! ואני אשים את העונה הזאת במקום 2 בדירוג שלי! אבל זה לא קורה והשאר הוא כמו שכתבתי בהתחלה. חבל שזה נגמר בניצחון כל כך מוחץ. אבל כל הכבוד לג'ייטי. סטיבן יורד מכתר המלוכה כי המשחק האסטרטגי כביכול שלו הפך להיות משחק של פשוט להיות עכבר. אני מכתיר את סטיבן כנוכל הגדול ביותר אי פעם של הישרדות. כן כן, יותר מפיירפליי וג'ונתן והרבה אחרים. כי האנשים האלה עשו את זה בפומבי. כולם ידעו שהם עכברים. סטיבן עשה זה מלוכלך ושיחק אותה כל העונה החנון החמוד והאהוב. והוא בעצם היה הרשע הגדול ביותר. סה"כ עונה מצויינת עם הרבה מהפכים ובלי עזרה הפקתית בכלל. לא ראינו את האיידול. לא ראינו טוויסטים. ובכל זאת ראינו משחק חברתי מצויין של מלא אנשים מעניינים. החבר מושבעים שהכי מגיע לו להיות שם אי פעם. הגמר של ה-2 ככל הנראה "הראויים" ביותר (דבר שאפשר להתווכח עליו אם זה טוב או לא). והנה הדירוג המסכם שלי לשחקנים:
ארין
סטיבן על הטלוויזיה המעולה, ג'ייטי כי אפילו אני התאהבתי בו במועצת שבט האחרונה, כזה מאמי.
קוואץ'. מאז רופרט לא זכור לי דמות שכשאומרים את השם של העונה הוא פשוט בולט החוצה.
ברנדן, טייסון, דבי - דמויות מעניינות וחלק חזק מה"גדולה" של העונה.
סידני, כי היא חמודה. למה לא?
ג'ו, סאנדי, טאג', ספנסר, ג'רי, קנדיס, קרולינה, אין לי מה להגיד עליהם. כמו שהופיעו ככה ישכחו. ואם אני אומר את זה על מישהי שהגיעה למקום 4 זה אומר הכל עליה.
סיירה. איכס איכס איכס. פתטית. צאי מהדיכאון הזה שלך. שוגר V2. זהו, כמה חפרתי. מרחם על מי שקרא הכל XD הלכתי לראות תריוניון.

../images/Emo58.gif

לגבי מה שסיירה אמרה, היא אמרה את זה בגלל שסטיבן וארין מאוד חלשים פיזית (למרות שסטיבן די מפצה על זה מבחינת השכל ומסתבר שארין כופלת אפילו אותו בכל תחום). עדיין לא מבין איך לעזאזל היא קנתה את הטמטומנטרה של בנג'מין על "לקיחת החזקים לסוף", במיוחד כשהיא עצמה לא אשת ברזל. "ראויים" הבייתה. פויה.

../images/Emo58.gifבתכלס התפלאתי איך הוא

לא אמר לה ש"חזקים" זה לאו-דווקא בכוח פיזי אלא גם מבחינות אחרות: חברתית, שכל, מנטאלית וכו'...

טיים טו סיי גודביי ../images/Emo58.gif

לעונה סך הכול באמת טובה. לא הייתי מכניס אותה לטופ 5, אבל היא מתברגת יפה יפה איפשהו שם בחצי הראשון של העונות. נגיד בנקודות: - ארין יצאה הכי תותחית בפרק הזה ואני ממש מאוכזב שהיא לא ניצחה. - סטיבן פשוט הרס הרס הרס את כל מה שהוא עשה כל המשחק עם ההופעה ה*עלובה* שלו במועצה בכל מובן. זה היה פשוט כואב להסתכל על זה
- טאג' בסופו של דבר התגלגלתה כשחקנית שפשוט הגזימה עם האנדר דה רדאר שלה... מצטער אבל בפרה מיזוג היא שיחקה מושלם ואני באמת לא מצליח להבין איך שחקן עובר כזה שינוי קיצוני. - המועצה האחרונה הייתה טובה מבחינת איכות ומבחינת שאילת שאלות נכונות, וזה היה פשוט EPIC לראות את ג'ייטי וסטיבן מתנגחים אחד בשני בטירוף, אבל היה חסר לי גם קצת הומור. - טייסון: "הם יכולים לקבל את המיליון דולר שלהם.. לי לפחות יש את האישיות המדהימה והגוף המהמם שלי"
- ג'ף נסחףףףף עם הקטע בריוניון של "בואו תירשמו לעונה הבאה.. ותהיו עצמכם, אתם לא חייבים להיות קווץ'". באמת, זה כבר היה מוגזם. - הריוניון דווקא היה ממש מצחיק. הרג אותי גלגול העיניים של ארין לדברים שקווץ' אמר
וגם הקטע עם חברה של קווץ' (I SLAYED THE DRAGON) זה היה גאוני חחחח. - סיירה יצאה מטומטמת על, גם במועצה האחרונה ("יכולת להגיע לכאן עם טייסון או ברנדן ואז אם היית מנצח לפחות היית יכול להיות בטוח שאתה באמת מנצח ראוי!!!!!"), וגם בריוניון ("איייי סלייידדדד דה דרגווןןןןןןןןןן"..... ווטף?!?! מתי, איך, למה, איפה.. ממש שנאתי אותה =\) - אחד הקטעים הכי מוזרים העונה מבחינת עריכה היא ההתעסקות הבלתי פוסקת בברית האקסייל לפני המיזוג, כשבעצם בכל פרק לפחות חצי פרק היה מבוסס על זה, כשפתאום מגיעים למיזוג ומתעלמים מזה פשוט לגמרי, ואז מגיע הריוניון ולא מוציאים על זה אפילו מילה. בהחלט הזוי. - בסף הכול ג'יי טי הוא מנצח ראוי, ונתן הופעה מעולה מעולה מעולה במועצה האחרונה, מהטובות שהיו. אני לא מאושר מהניצחון, אבל אני ממש בסדר איתו. יאללה, חפרתי מספיק, נעבור לדירוג עונה שלי: 1.
ארין- מעבר לזה שהיא הכי הצחיקה אותי והכי התאהבתי בה (
), לדעתי עכשיו כשסטיבן כל כך אכזב וגם לא חשב להדיח לפניכן את ג'ייטי, ואם כבר הוא בגמר עם ג'ייטי שלפחות ינסה לתת נאום הולם, לדעתי ארין השחקנית הכי טובה בעונה הזאת. היא הגיעה מהמיעוט בשבט שלה, הצליחה לגרום להם להדיח את ג'רי על פניה, הגיעה למיזוג ועברה מהר מאוד אל הצד השני, תכננה את הבליינדסייד על טייסון, סוג של החליטה שדבי תודח (יאפ.. שי גווז.), ניצלה מהדחות בפיינל 5 ו4 כשהדיחה את קווץ' וטאג' ואפילו הצליחה לגרום לסכסוך בין סטיבן לג'יי טי וכמעט כמעט עשתה את זה. כל כך חבל על המקום השלישי הזה
2. טאג' (רק בגלל הפרה מרג' החלומי) 3. ברנדן (היה אחלה אסטרטג וגם מאוד שעשע אותי בוידויים שלו
4. ג'יי טי (התחבב עליי מאוד בפרק האחרון) 5. טייסון (כי הבדיחות הציניות שלו פשוט גדולות) 6. סטיבן (ניתן לו קרדיט על המשחק התכלס טוב שהוא שיחק.. למרות שהוא פשוט מעצבן אותי ברמות מטורפות.. מספיק לדבר עם הגבות!!!) 7. דבי 8. קווץ' 9. סידני 10. סנדי 11. קנדיס 12. ג'רי 13. ספנסר 14. סיירה 15. קרולינה 16. למ למ ג'ו!!!

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif ../images/Emo45.gif

ולצערי הייתה רחוקה הרכבת פאזל אחד כדי לקחת את העונה. היא הייתה מנצחת את סטיבן בגמר. (במידה וטאג' לא הייתה מנצחת בחסינות האחרונה, מה שלא נראה לי היה קורה...)

ואגב, אריק לפני כולם

וזה מאוד מפתיע אותי שיש מישהו בהישרדות ישראל שנמצא מעל כל השורדים מעונה אמריקאית ועוד עונה טובה מאוד. בואו נגיד ששנה שעברה בטח לא ציפיתי שזה יקרה. הוא נמצא קצת מעל ארין ויאללה אריק!!!

COOL BOY 1

New member
../images/Emo58.gif

אפילו שהיה צפוי אחד המנצחים הטובים אי פעם
יסלחו לי אוהבי סטיבן אבל הוא היה על הפנים בפרק הזה וג'ייטי אכל אותו בלי מלח חזרתי גם לאהוב את ארין בתור שחקנית היא לדעתי שיחקה אותה בכל דבר שהיא עשתה ואמרה חבל רק שזה לא הספיק כדי להגיע לגמר
דרך אגב הם ספיילרו שג'ייטי יקח תחסינות האחרונה...שהראו קטע שלו עם ארין שעוד לא היה שהם מדברים על להיות בפיינל 2 ואז אחרי שארין יצאה מהאתגר ידעתי שג'ייטי יקח ולא סטיבן צקצקצק בסך הכל היתה אחלה עונה
ושוב ניצחנו את האדג'יק

אורישקי

New member
../images/Emo58.gif

אממ...סיום נחמד...לא יותר מכך.. ג'ייטי אחלה מנצח אבל רציתי את ארין
וסטיבן,מה אני אגיד על סטיבן הוא כל כך מעצבן אותי,הוא נתן נאום גמר אחד הגרועים וכמעט משתווה לאמנדה לגבי ארין,ממש רציתי שתנצח,היא זאת ששיכנעה את כולם להדיח את ג'רי למרות שלא חיבבו אותה בכלל בשבט,משם הגיעה לפיינל 9 בלי בני ברית ועברה לברית הנכונה מצדה,ההדחה של טייסון הייתה שלה ולא של אף אחד אחר לגמרי,בהדחה של סיירה היא גם הייתה בצד המנצח בסופו של דבר,היא שלטה בהדחה של דבי,והצילה את עצמה בהדחות של קואוץ' ובמיוחד של טאג'. וכמעט הצליחה לסכסך בין ג'ייטי וסטיבן. טאג' הייתה שחקנית מעולה,באמת,אבל בפרה מארג' היא הייתה מדהימה ומכאן היא נהייתה שחקנית טובה נכון,אבל אחת שלא חשבה יותר קדימה וחבל כי היא יכלה יותר. קואוץ',הוא קואוץ'
דבי אחלה לאללה. סיירה,אמממ מאד אהבתי אותה עד לגמר,היא הייתה תכלס מושבעת מעצבנת והכל אבל יש לי עוד רגש כלפייה
טייסון פסדר... ברנדן מגניב לאללה
למלמג'ו
מזכיר לי את המורה שלי לאנגלית לשעבר במראה ובחוסר כריזמה
סינדי
ספנסר
סנדי
ג'רי
קנדיס
קרולינה
הדירוג בסמיילים:
ארין
טאג',ברנדן
ג'יי טי |לא ברור ממש|סיירה
דבי,טייסון,סנדי
כל מי שציינתי אותו בסמיילי הזה
סטיבן
-האיש בעל מיליון הפרצופים-קואוץ'
ג'ו

אורישקי

New member
../images/Emo58.gifדירוג מקומות בכל הזמנים

מקום 4:
השורדת האהובה עליי בכל הזמנים-סירי
אלייזה,יאו מן,טאג'
אליזבת
הלן
פסקל,דארה היפה,ג'ן,לידיה,דניס,נטלי
ביג טום כי בעונה 3 הוא היה חביב יותר,בוצ',רופרט של עונה 8,סונדרה,מאטי
השורדת השנואה עליי בכל הזמנים-סו מקום 3:
סירי-השורדת הכי אהובה עליייייייייייייייייייי
קאתי,רוב ס,אמנדה,ארין
רודי,סקאוטט
רייף,בקי,קסנדרה,דרימז,שוגר
קית,ג'אן,איאן
ג'נה לואיס
לקס,פיירפליי,טרי מקום 2:
קולבי,סטף
אמנדה
טווילה,קורטני
קלי ווילגורסת,די(דניאל)
נלייה,מאט,בוסטון רוב,אוזי,קסנדרה,דרימז,סוזי
קים ג,קייטי,סטיבן
ליל
קליי מקום 1:
אראס,טוד,פארווטי
ריץ',בריאן,סנדרה,כריס
ג'ייטי
טינה,איתן(שיחלים מהר
),ג'נה,דני,יול,ארל
וי,טום,בוב
אמבר

NP16

New member
זהו, הסתיימה לה העונה../images/Emo58.gif

מצד אחד אכזבה, שוק, טאג' וארין היו מאכזבות לכל אורך העונה ,כל השחקנים ישבו בצד בזמן שסטיבן וג'יי.טי רומסים אותם והם אפילו לא מצביעים נגדם. סטיבן אכזבה ענקית איך שהוא דיבר בגמר! ושהוא זרק את טאג'.. רק היה יכל להיות לטובתו אם הייתה זוכה בחסינות האחרונה, ראינו איך. מצד שני, עדיין פיינל 2 לגמרי ראוי וJT שיחק אותה והוא לגמרי אחד הזוכים. אני עדיין חושב שסטיבן יותר מלך והסיבה העיקרית שהם הגיעו לפיינל 2 בזמן שJT היה בעיקר כוח (עובדה, אם היה אסטרטג אמיתי היה מתמודד נגד ארין), אבל הוא די דרש את זה שהוא לא קיבל אפילו קול אחד(שוק לא נורמלי!!!!!), עם איך שהוא דיבר בגמר, YOU KNOWWWWWWW. כמובן שעדיין הוא מדבר יותר טוב משוגר, טווילה או אמנדה
ארין די הפתיעה הפרק ממש אהבתי את איך שהיא שכנעה לזרוק את טאג' ומאוחר יותר את סטיבן. רק חבל שהיא התעוררה מאוחר מדי. סיירה הייתה הזויה לגמרי עם איך שנכנסה בגיי'טי, אהבתי ממש את השאלה של ברנדן, טאג' שוב מאכזבת עם המרירות, אבל אני מבין אותה. מקואוץ' וטייסון ציפיתי לידור קיבלתי בעיקר עצבים מקואוץ' וטייסון שאל שאלה חכמה שאהבתי אבל לא שהצחיקה אותי. מעניין איך הקשר היום בין סטיבן וג'יי.טי :) דירוג עונה... 1. סטיבן, בכל זאת.
2. ג'יי.טי
3. אני חייב להודות שארין. 4. טייסון. 5. טאג'
גאפ רציני 6. ברנדן עוד גאפ רציני יודעים מה? לא אכפת לי..אבל קרולינה אחרונה.

niro62

New member
../images/Emo58.gif

טוב זה היה אחד מפרקי הסיום הטובים ביותר הבליינסייד על טאג' היה מפתיע ומרגש הפעולות של אקרין סוף סוף הרשימו אותי ומועצת השבט האחרונה לא הייתה משעממת תיכו כמו שבדרך כלל קורה מתי שיש 2 בגמר היה הרבה מתח ונראה לי בפעם הראשונה השורדים הפיינליסטים רבו כל כך הרבה. האיחוד היה מצחיק במיוחד הקטע עם קואץ'. ג'יי טיי הוא מנצח ראוי מאוד למרות שהיה אפשר לחזות את זה אבל לא חשבתי שיהיה נוק אוט של 7:0. אני כבר מחכה לסמואה ששם יש 18 שורדים כמו שאני אוהב בגלל שבטח תיהיה הדחה כפולה ופיינל 3!!

../images/Emo58.gif למה?

למה קרולינה?! היא הודחה ראשונה, מה היא יכלה לעשות?! לעומת זאת..... ללמ למ ג'ו (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) היו פאקינג 8 פרקים להוכיח את עצמו בתור בן אדם עם אישיות מינימלית לפחות! אני פשוט לא מבין איך זה הגיוני
הוא השורד הכי פחות אהוב עליי אי פעם אולי
טוב אולי אחרי שוגר

NP16

New member
../images/Emo58.gif

יכלה לשתוק ואז זו הייתה סנדי
היא פשוט סתומה כזאת :O נו אבל באמת ממש לא משנה לי תכלס חוץ מכל ה6 שדירגתי( ג'ייטי, סטיבן, ארין, טאג', טייסון וברנדן.) בכולם יש פאקים רציניים.

ProzaC4387

New member
אני רואה שיהיה בינינו ויכוח לנצח! ../images/Emo58.gif

לגבי ארין, וחוסר הערכה שלך אליה
ויש לי מילה אחת לתת לך למה נראה שהיא לא עשתה כלום במהלך העונה: עריכה. העורכים רצו לעשות את ארין ההאוטסיידרית שעושה את הבלתי יאומן. היא לא התעוררה בפרק האחרון.. ככה היא הייתה בכל העונה! לא מתכננת אסטרטגיות ובריתות. פשוט באה פה ושם לאנשים ודופקת להם משפט על מישהו או משהו ובלי ששמים לב היא בעצם מכניסה להם רעיונות לראש. בדיוק כמו שסירי הייתה עושה מה שעשה אותה אסטרטגית כל כך טובה. אני לא משווה בינהן, אבל ארין הבן אדם הכי חכם במשחק הזה. והיכולת קריאה שלה של אנשים והיכולת שלה לפתור פאזלים מראה את זה. ERINN LOVE!

למעלה