האחד

LIAH1

New member
אה... ועוד משהו...

סצינת דאוזה - והתינוק שאוטוטו עמד לצאת - היתה מדהימה
כאילו, האישה הבודדה שהולכת לבי"ח באוטובוס... הבכי שלה שכ"כ צועק לעזרה כי כואב לה... העובדה שהיא מביאה ילד לעולם ללא בן זוג תומך או מישהו שילווה אותה צמוד מבחינה אישית... וכמובן הטלפון הציבורי שהיא חיפשה ע"מ לקרוא לעזרת אלביירי שיושיע אותה...
דמותה של דאוזה צוברת תאוצה בעיני נורא... אני מעריצה את הנחישות שלה להביא ילד ככה, אפילו שהיא לבד, אפילו שהגבר של חייה עושה לה פוזות, אפילו שהיא כביכול "ננטשה" על ידו, ואפילו אחרי כל הקשיים הפיזיים - היא פשוט עשתה את זה ובגדול
אחרי 9 חודשים + 3 שנים של לפני זה - בהן היא ניסתה להיכנס להריון - דאוזה עשתה את זה ובגדול
בביטו משובטיטו - אנחנו מחכים

leeo

New member
בביטו משובטיטו...../images/Emo6.gif

אהבתי
הדמות של דאוזה באמת מעוררת הערצה לנוכח הנסיבות.

LIAH1

New member
חחחחחחח../images/Emo8.gif

ודאוזה נהיתה ממש דמות אהובה עלי בטלנובלה הזו

לגבי הקפה

למרות שלא ראיתי את הסדרה כל כך ברור לי מה היא אומרת בין השורות שזה מדהים (נו היה שווה ללמוד ספרות מוגברת
) הראי בעצם יהיה לדעתי אהבה שלה בין לוקאס לשיבוט עצמו, והשיבוט בעצם הוא משהו חדש לעולם כאילו הוא מעבר לראי........אני מהמרת על זה. הרבה פעים אני מוצאת בסדרה הזאת המון יופי בין המילים (מאוד מזכיר לי את הספרים של עגנון שהוא אלוף ברמזים
)

LIAH1

New member
אוווו... נשמע יפה בהחלט...

האמת - בדיבורים שלה על המראה (במיוחד על רקע היולדת המשובטת שכורעת ללדת) היה בהחלט רמז לכך שזה בעצם השיבוט עצמו... רק מה, היא כמובן לא יודעת על מה היא מדברת, ואולי בגלל זה היא פירשה את זה לעולם הבא... שהרי כאילו שם יהיה לכל אחד מאיתנו יש את ה"דאבל" שלו... ובעצם לאהובה של ז'אדי - יהיה דאבל שלא רק בעולם הבא
זה בהחלט מעניין מאוד... סה"כ אני אוהבת את הסצינות האלה של זוריידי שמחפשת את העתיד בקפה

קלעת בול למה שאני חושבת

ויש גם את הקטע של האמא/זאת שמטפלת בלוקס (עוד לא הבנתי מה היא בשבילו באמת האמא האמיתית או לא) שהיא הלכה ללדת ופתאום היא קפצה מהחלום שדיוגו יבוא לבקר.........הוא באמת יבוא אולי בנשמה מכיוון אחר בגוף של לוקס.

LIAH1

New member
דלווה הכוונה? וזה באמת נורא

סימלי כל מה שקורה עם הדמויות - שכאילו חוזות את העתיד להתרחש - ע"י סיטואציות שונות... והיא לא האמא האמיתית שלו, אלא פשוט האומנת שלהם שמבחינתה היא גידלה אותם כמו בנים שלה כי אמם מתה...

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif באמת?!

מצחיקולה חחחחחחח האמת - בשלב הזה זה כבר גם ככה לא קריטי... אולי רק הפתיח של הפרק הראשון - עם אלביירי וההסבריישן על תהליך השיבוט שהוא בעצם מעביר פה...

LIAH1

New member
חחחחחח טוב...

רק אחרי הראשון - יודעים אם יש מצביישן לשני
חחחחחח
בכל מיקרה, את הפרק אני אשלים ב- 17:20 כמובן. אני מחכה לראות כבר מה היה עם דאוזיטה ההריונית

yael69

New member
כמה דברים ../images/Emo85.gif../images/Emo142.gif

דאוזה מפגרת? נשמה זה מה שנקרא - צירים! מה את תופסת לי טרמפים לעזאזל?! 2 שמתם לה שזוריידי אמרה בעברית "מסכנה" על נזירה שהיא "לא אכלה"? חחח
גדול 3 אני שונאת את המשרתת הזאת בבית של לאונידאס ולוקאס. איווט מצחיקה כתמיד. ועוד שאלה לי אליכם. לפני יחסי מין תמיד יש טקס שהאישה רוקדת ריקודי בטן בפני הגבר?
מה זה נחשב המשחק המקדים שלהם? חחחחח
בידור

למעלה