האחד

ortalav

New member
../images/Emo57.gif האחד../images/Emo57.gif

כל התגובות לפרק לכאןןןןןןןן **יו אני פותחת שרשור לאחד קראיייייי חחחחחחחחח**

ortalav

New member
גדולללללל שמעתם את השיר???

כשז'אדי רקדה לסעיד????זה של סמיר שוקרי "רונה שליייייי רונההההההה" חחחחחחחחחחחחחחחח מתתי מצחוק!!!

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif דיייי רציני?!

יואו חחחחחח אני מתה כבר לראות את זה חחחחחחחחחח

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif סיקרנת אותי עכשיו

לאללה... חחחחח מחכה למחר

LIAH1

New member
ראיתי... ../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

אוי - זה היה גדול חחחחחחחחח רק חבל שזה היה בשביל מסעוד הזה גם כן

ortalav

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

אבל אני אוהבת אותווווווו חמודי שכמותו!!!

RobertaMia

New member
האמת השיר במקור הוא שיר ערבי../images/Emo9.gif

ואנחנו בארץ מכירים את הגרסה שעשו לזה בעברית.

תמריקי

New member
חח

כשהגעתי להודעה שלך בדיוק שרתי לעצמי מה קשור..נו תנו לו צ'אנס(לא יודעת למה לא לשאול) ובדיוק הגעתי לסמיר שוקרי

ortalav

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

א' זה הכי הכי טוב!!!חחחחחחחחחח ותודה תודה תודה!!!!

ואני מכירה את השיר בגירסה

המקוראית.......פתאום נפתח לי הפה והתחלתי לשיר חחחחחחחח וצחקתי שאני מכירה סוף סוף משהו בסדרה הזאת עם השפה המרגיזה. אבל זאדי היתה בשחורררררררררר מעלפתתתתתתתתתתתתת הורגת אותי ! איווצ' תהרגו אותי אבל מיום ליום אני מתה עליה עם השטויות והברברת שלה

KaRiNuSh12

New member
ז'אדי

מדהימה
יש בה כל כך הרבה נחישות. היא אמיצה ביותר.. כי בכל זאת הדת שלה היא דת שומרנית, קשה אפשר לומר. והיא מחליטה למרוד.. מלכה
והיא יפה ביותר
חחח הייתי חייבת לדחוף את זה
לוקאס די מרגיז אותי
למה לעזאזל הוא מנסה לחכות את אחיו?
ואיווט צדקה בכל מה שהיא אמרה לו.. ממש מסכימה איתה. מאיזה חמודה מאוד
היא מתוקה כזאת והיא מתלהבת מהרעיון של החתונה אבל לא את לוקאס היא רוצה.. דיוגו
ואזה אממ.. לא מתאים פה.. אבל אי אפשר לשנוא אותה חחח
נזירה מצחיקה אותי חחח אבל באמת שמסכנה.. עד שסוף סוף מציאים לה להתחתן האחים שלה לא נותנים לה... ואפילו אם זה חתונה זמנית.. תנו לה. רק שהיא תרגיש משהו לפחות.. די מסכנה
ויש עוד דברים מעצבנים.. כמו אלביירי..שהוא לא מסביר את הדברים שהוא עושה שזה נראה לא טוב. וגם עדנה.. שתכנית היא צודקת. אבל עדיין הקטעים איתם מעצבנים אותי משום מה... איווצ'ייי
כל כך מלכההה
אויי איך אני אוהבת אותה חחח כמה היא מדברת.. כמה ביטחון יש לה
מדהימה פשוט
סה"כ פרק יפה מאוד

LIAH1

New member
פרק 24 ../images/Emo26.gif

את 23 ראיתי בדיליי חבל"זי - אז כבר לא יצא לי לסכם אותו - על אף שהיה לי הרבה מה לומר עליו... בין אם זה ה"רשות" שז'אדי צ'כה לבקש מבעלה ע"מ ללמוד רפואה, בין אם זה הנושא הזה של "חתונה זמנית" שפשוט התפחלצתי מזה, ובין אם כמובן צום הרמאדאן שהכניסו לנו פתאום, בין אם הגילוי חתונה של לוקאס\מאיזה ע"י ז'אדי, ועוד ימבה של דברים כמובן, כי היה זה פרק עמוס ביותר... אבל... 24 היר איי קאם
דאוזיטה!!! איזה בלאגן כל מה שקורה איתה אלוהים!!! וואיי היא עכשיו אוטוטו יולדת את השיבוט!! אני מתה לדעת מה יקרה עם זה - ואלביירי כ"כ לחוץ פוברסיטו... אשכרה הביא אותה לגור אצלו... דאג לה בטירוף... היה באטרף לחלוטין כאשר היא צילצלה אליו עם הבכי הזה שלה לקראת הלידה הקריבה... איזה בלאגן!! וכולם כ"כ לחוצים
מה שכן, הוא באמת ניכנס למבוי סתום - שכן כולם כבר עלו על העובדה כי משהו פה בכל הנוגע להתערבות יתר שלו - היא יותר מידי מוגזמת. כבר שקוף כי הוא לא רואה בדאוזיטה יולדת רגילה לכל דבר. מעניין אם השותף המדען ההוא שיש לו - יעלה בסופו של דבר על הסוגיה המסקרנת הזו - שכן רואים שהוא כבר חושד לאללה
אוי עדנה עדנה... איזו אומללה. מרוב שהיא כ"כ חסרת ביטחון בחיים שלה לגבי הכל - היא אשכרה חשבה כי הצומי של אלביירי כלפי דאוזיטה - הוא בגלל רומן ניסתר ורגשות של האבוואליטו הזה כלפי דאוזה הצעירונת ההריונית. אני מרחמת כ"כ על עדנה הזו. היא פשוט לא יודעת ניראה לי כבר מה לחשוב מרוב שהיא יודעת שאין בסיס אהבה בנישואין האלה שלה
וע"כ כל דבר קטן ישר מפיל אותה וגורם לה לחוסר ביטחון היסטרי משהו
דלווה הזאתי גם כן
בשביל מה היא שיקרה ללוקאס אוף!! עכשיו תהיה כמובן חתונה עם מאיזה, וכמובן ניראה את הזוג הראשי הולך ומתרחק אחד מהשניה בגלל עניין כ"כ טכני מצד אחד, אבל כ"כ גראנדיוזי מצד שני
שהרי יבשה וים מפרידים בין 2 אלה... כל שכן הבדלי דת... ועכשיו - בני זוג שידעו יפה מאוד איך לחדור לחייהם ע"מ להפריד פה סופית
חבל שהיא היתה צ'כה להתערב ככה - שכן לפחות היתה נותנת להם לדבר
גם ככה ז'אדי הופכת עולמות בשביל כל טלפון אומלל, אז עד שזה כבר קורה - היא חייבת להרוס טודו?!
"רונה שלי רונה... רונה אותך אוהב... אבא אליך ישובה... עם געגועיישן בלב..."
איזה מגניב זה היה
כאילו, ז'אדי המדהימה... הרקדנית המקצועית... שכ"כ יודעת איך לחמם את הדבר שלה בכל עינטוז שהיא מביאה לכל צליל שהיא שומעת... רק מה - חבל שזה היה בשביל מסעוד הזה
הייתי מתה לראות את הסצינה הזו - כאשר לוקאסשסשסש הוא זה שמתענג על יופיה המדהים של הצעירונת הזו... במקום זה - היא דווקא נותנת לבעלה הצנון עוד יותר רצון ודחף להיות איתה ולרצות אותה... את צ'כה לגרום למשהו הפוך ז'אדי קרידה
והצחיק אותי לאללה איך שהיא אמרה לו על הילדים שהיא לא יכולה להביא - ועל כן היא היתה מוכנה (רוצה) שהוא יהיה ביגמיסט
אשכרה היא פשוט לא רוצה בלעדיות על בעלה... חחחחח כמה מדהים ורומנטי
זוריידי הבהילה אותי טיפה עם הקריאה שלה בקפסיטו
כאילו, איזה חזיונות יש לה זאתי שתהיה בריאה... עבר, הווה, גבר עם לב טוב, עולם הבא, גלגול חוזר, אלוהים ישמור
מסכנה ז'אדי - בטח חתיכת בלאגניישן היא עשתה לה בראש
נזירה - מיקרה אבוד ניראה לי
וטוב שלפחות עם טיו עלי היא מצאה שפה משותפת באמת - אחרת היינו רואים אותה בוכה כל היום
איווט הצחיקה אותי לאללה
חחחח קודם כל - עם איך שהיא ישר אמרה לדאוזיטה "או קיי את יכולה להישאר פה", היא כזו חביבה לכולם סיימפרה חחחח וישר פותחת ת'דלת בפני כל מי שצריך
היא באמת סה"כ אישה עם לב רחב... ועוד אח"כ - היא הרגה אותי עם איך שהיא ניפנפה את העיתונאי הזה
לאונידס רק אמר חצי מילה לגבי היותה האישה שנונקה לא יהיה לה תחליף - והיא ישר קפצה על המציאה מחדש חחחחח לא מפספסת הזדמנויות הא?!
אחלה פרק היה... מעניין מה יהיה עם התינוק של דאוזיטה

למעלה