MuadDib

New member
צילומי מחברות משנה ב´ (מעודכן)

להלן המידע המעודכן למה שקורה עם הצילומים, וזאת לאחר כל האירועים שקרו עם האגודה: א. מחיר הצילומים לא השתנה שכן דוד מהצילומים עובד כרגיל, וזאת לפי אחראי ועדת צילומים. ב. מושירה (יו"ר האגודה שלנו) הבטיחה שבכל מקרה, בנק בחינות יחולק, וזאת ללא תלות באירועים האחרונים. כל מי שמעוניין בצילומי מחברות ופתרונות בנק-בחינות, יפנה עם הסכום הנדרש לנציגות ועדת-צילומים: לימור שפסה או נעמי רבינוביץ´, וירשם לצילומים שהוא רוצה. תאריך אחרון להרשמה ותשלום: יום שני הזה, 14 בינואר ולהלן, שוב רשימת הצילומים: (שימו לב, מדובר בצילומים רק עבור סמסטר א´. צילומים עבור סמסטר ב´ ניתן יהיה לרכוש בתחילת הסמסטר). ביולוגיה, מחברת, 22.55 ש"ח 161 ע"מ סטטיסטיקה, מחברת, 9.95 ש"ח 71 ע"מ כימיה אורגנית, מחברת, 20.50 ש"ח 146 ע"מ כימיה אורגנית, פתרון*, 6.90 ש"ח 49 ע"מ מחשבים, מחברת, 1.55 ש"ח 11 ע"מ פיזיקה-חשמל, פתרון*, 5.80 ש"ח 41 ע"מ ---------------------------------------------------------- פתרון* = פתרון בנק בחינות.

MuadDib

New member
מועד ב´ בתחילת סמסטר ב´

שלום לכולם. לכל המבחנים שבסוף סמסטר א´, יש מועד ב´ בסוף סמסטר ב´. אולם, ניתן להעביר מועד ב´ במקצוע אחד לתחילת סמסטר ב´ (בין ה-24 ל-26 במרץ), מבין המקצועות הבאים: ביולוגיה סטטיסטיקה כימיה כללית פיסיקה-מכניקה אם אתם מעוניינים במועד ב´, בתחילת סמסטר ב´ (במקום בסופו) באחד מן המקצועות הנ"ל, הצביעו בסקר. איך מגיעים לסקר? מעל כותרת הפורום ("מקצועות הרפואה י-ם") יש שורה אפורה כהה, עם מילים בלבן. השורה נראית ככה: • חברים • צ´אט מקצועות הרפואה י-ם • קישורים • מאמרים • סקר • לוחות • קבצים לחצו על המילה סקר, בחרו במקצוע הרצוי, ולחצו "הצבע". במידה ויש בעיות טכניות בסקר, ואתם לא מצליחים להצביע, שרשרו תגובה להודעה זו המציינת את שם המקצוע. (שימו לב, עשו זאת רק במידה והסקר לא עובד!) MuadDibשי.

babydol

New member
סטטיסטיקה

סטטיסטיקה כמובן בעדיפות ראשונהת ביולוגיה שניה וכימיה שלישית

piql7

New member
הצילומים יחולקו ...

הצילומים של המחברות משנה ב´ יחולקו ביום חמישי 17.01.02 בשיעור כימיה אורגנית. למי שלא יכול להגיע נא לפנות ללימור שפסה או נעמי רבינוביץ´. Have a nice day. PIQL7

MuadDib

New member
תודה לכל מי שהצביע לסקר

בקשר למועד ב´. התוצאות: עדיפות ראשונה - ביולוגיה (6) עדיפות שנייה - כימיה כללית (4) עדיפות שלישית - סטטיסטיקה (3) סה"כ הצביעו 12 איש, האם זה אומר שזה לא מעניין אתכם, או שאתם פשוט לא נכנסים לפורום? בכל אופן, מי שמצביע - משפיע! (ובינתיים, עד שאני אמצא רעיון לסקר חדש, יחזור הסקר הקודם של דירוג המרצים). אם מישהו רצה להצביע ומסיבות טכניות התלויות בפורום/בי/בו לא התאפשר לו, אני רוצה לשמוע על זה! אפשר לפנות אלי ב-EMAIL: [email protected] או דרך דף קשר
/פנים אל פנים
: שי אופיר. MuadDibשי.

babe1234

New member
עוד אפשר להשפיע

זהו? כבר נגמר הסקר? אני מעונין לבחור בכימיה ועוד לא מצאתי את ההזדמנות - עוד אפשר להשפיע?

MuadDib

New member
על הסקר היה מוגבל בזמן

אני מצטער אם לא עלה בידך להכנס לפורום ולהצביע, אבל כך בחשבון שהועד היה צריך לתת תשובה לרונית אראל, ולא יכול היה לדחות עוד את תאריך נתינת התשובה. הסקר וההודעה עליו נכנסו ביום ראשון בערב. ביום שני בבוקר עומר נתן הודעה בכיתה ואמר שיש להצביע עד יום חמישי. שיש 3 ימים להצביע: שני, שלישי ורביעי. ביום חמישי בבוקר עומר בדק את הסקר ורשם את התוצאות. מה המסקנה מהעניין? א. להקשיב למה שאומרים בכיתה, ביחוד בשיעורים רבי-משתתפים בג. רם. ב. להכנס לפורום על בסיס יומי. נכון, הרבה פעמים אין שם שום דבר של הועד, אבל הרבה פעמים יש, וזה לוקח בדיוק דקה. בד"כ גם הודעות של הועד עצמו מוכנסות תחת הכותרת
הודעות ועד ובעניין של נגישות: אנשים אומרים לי שאין להם חיבור לאינטרנט מהמעונות. אז הנה חדשות: גם לי אין. ובכל זאת, אני מספיק כמעט כל יום להכנס לפורום ולנהל אותו, וזאת גם בימים שאני בגבעת-רם. בעין-כרם יש גישה חופשית לאינטרנט מהחדר מחשבים שבכניסה וכן בקומה שמעליה (איפה שבודקים אי-מייל), וניתן לבדוק את הפורום משם. בגבעת-רם, ניתן להכנס לאינטרנט מספריית מדעי-הטבע (הרמן), [למרות שקצת מפוצץ שם בשעות מסויימות]. בגבעת רם ניתן להשתמש ב-USERNAME שלכם, אך צריך קודם לשלוח אי-מייל לhelp@pob (לא זוכר כתובת מדוייקת - יש הוראות מפורטות בספריית הרמן, ניתן לשלוח מייל גם ללא יוזרניים) ובו לציין שאתם לומדים גם בגבעת-רם וגם בעין-כרם ושיש לכם כבר חשבון פעיל בעין-כרם ושאתם רוצים שהוא יופעל בשני הקמפוסים. אם יהיו בעיות נוספות, אשמח לעזור לך במייל [email protected]

קנייה מרוכזת

בקרוב מאוד תתבצע קנייה מרוכזת של חלוקים וספרי וחוברות היסטולוגיה בסך 260 ש"ח mas o menos באדיבות הגזבריות עדי ו איילת

MuadDib

New member
צילומים משנה ב´ - תאריך אחרון בהחלט

בשל ביקוש גדול ואנשים שאמרו "לא שמענו, לא ידענו" - ניתנה לכם הזדמנות נוספת לקנות את הצילומים משנה ב´. למי שלא מעודכן, מדובר בצילומי מחברות בסטטיטיקה, ביולוגיה, כימיה אורגנית ומחשבים וכן פתרונות של בנק בחינות בכימיה אורגנית ופיסיקה-חשמל. מחר, יום שני, ה-21 לינואר הוא התאריך האחרון לקניית הצילומים. על מנת לקנות את הצילומים, פנו לנעמי רבינוביץ´ או לימור שפסה, עם הסכום הדרוש. ועדת קשר עם שנה-ב´ מתנצלת בפני הסטודנטים שרכשו חומר ולא קיבלוהו. החומר שנרכש יחולק בהקדם. המחירים ופרטים נוספים שלא השתנו נמצאים בהודעה הקודמת, שאפשר להגיע אליה מכאן.

רכישה מרוכזת של ספר היסטולוגיה../images/Emo130.gif

הועד מארגן רכישה מרוכזת של מס´ פריטים לסמסטר ב´. הראשון הוא הספר בהיסטולוגיה. עלות הספר 160 ש"ח. מחיר הספר עלה ביחס לשנים הקודמות (על פי מה שנאמר לנו ע"י ספקי הספרים השונים...) גם בגלל העלאת המחירים של המו"ל, וגם עליית שער הדולר... הרישום לקנייה המרוכזת מתחיל מחר ואיסוף הכסף בשבוע הקרוב. כל מי שמעוניין בספר מתבקש לגשת לגזברים השונים ולהירשם ו/או לשלם 160 ש"ח (הרישום יותר דחוף כדי שנוכל כבר להזמין... אך גם התשלום צריך להיות מהיר...) דברים נוספים שמתארגנים: רכישה מרוכזת של חלוקים למעבדות בכימיה חוברות בהיסטולוגיה. תודה צוות הגזברים

למעלה