...

PennyLane

New member
../images/Emo53.gif...

לידיד שלי יש יומולדת... הוא מטורף על ברי, ואני רוצה להביא לו מתנה קשורה. יש למישהו רעיון? (יש לו כבר את כל הדיסקים, כמובן..) חשבתי על תמונה חתומה מברי, או ספר אקורדים של ברי (יש?..) או מפרט- שהוא הכי ישתגע על זה.. אבל בשביל זה צריך ליצור קשר עם ברי- ומכיוון שאין כרגע הופעות.. איך עושים את זה?

giba70

New member
יש ספר אקורדים

אמנם לא לכל השירים, רק לחלק מהם, והוא גם יצא לפני "האחר". הספר נקרא "אש במיתרים" נדמה לי. לגבי מפרט, זכור לי שיש כאן חבר פורום שקיבל מברי מפרט אחד או שניים בהופעות. אולי הוא יהיה מעוניין למכור לך

ענת1986

New member
תפני אליי למסרים כדי ליצור קשר ../images/Emo9.gif

לא עם ברי מיידית, אבל עם ניצן זעירא ואולי הוא יוכל לעזור לך. מעבר לכך- לגבי ספר המיתרים זה אחלה. אם הוא מנגן על גיטרה, הוא ממש יאהב את זה. אפשר אולי חולצה עם הדפסה שקשורה לברי, משפט משיר או משהו. אני אחשוב על עוד
תמסרי לו מזל טוב, ושניכם מוזמנים לפורום

israel1986

New member
נצל"ש... ../images/Emo32.gif

מצטער שאני נדחף ככה באמצע... מישהו אולי יודע איפה אפשר להשיג את Another Beginning של רוקפור? אני כבר הרבה זמן מחפש ולא ראיתי את זה באף חנות. בטאוור רקורדס המוכר אמר לאח שלי (שנשלח לשם לחפש
) שאין דבר כזה... אז אם למישהו יש את זה, אני אשמח לדעת איפה אפשר לקנות. תודה!

ענת1986

New member
כנראה שהמוכר צודק... הסבר קצרצר

another beginning יצא ונמכר, אבל באותה תקופה רוקפור חתמה על הסכם עם חברה חדשה, ואחרי זה הוציאה את one fantastic day, שהוא מעין שדרוג של another beginning. אז כנראה שאי אפשר להשיג אותו יותר בחנויות... כנס למומה ותראה שהדיסקים ממש דומים זה לזה. אפילו בעטיפה

israel1986

New member
../images/Emo4.gif

אני יודע שהעטיפות דומות... משום מה חשבתי ש-another beginnig היה הדיסק הראשון שהם הפיצו בחו"ל. רציתי דווקא אותו כי יש בו את שני השירים היחידים של רוקפור שאני מכיר באנגלית
(את השירים בעברית אני מכיר). באסה. אז מה עדיף לדעתך? supermarket או one fantastic day? ותודה רבה

ענת1986

New member
ג'יבה המליץ לי על סופרמרקט

כרגע יש לי רק את for fans only! כנראה באילת אני אקנה את סופרמרקט

למעלה