טיפים מסטודנט באת"א

כרוני

New member
../images/Emo53.gif טיפים מסטודנט באת"א

1. רפרנסים לשעורי בית - יש אתר שמרכז? למשהו יש דיסק שאפשר לצרוב ממנו? או חומר לצלם? 2. סיכומי קורסים - יש אתר שמרכז ? (מעבר למה שיש בוירטואל) 3. חוברות מבחנים? איפה קונים / איפה יש? 4. מרצים ומתרגלים: א) פיזיקה 2 מרצה: אלי כהן / אבנר סופר / בנימין סבטיצקי ? ב) פיזיקה 2 מתרגל: גד מכנס / איתי שטרנפלד / מיכל שחף ? ג) שדו"א מתרגל: אריה שאוס / ריקי רות גרין / מיכה פיגין / תם מאירוביץ / ללה אללישוילי? 5. הרצאות ותרגולים: הולכים למי שבא לכם בלי קשר למערכת או הולכים למה שרשומים? תודה מראש לעונים.

PooKiPsiT

New member
תשובה חלקית

פעם היה אתר שמרכז רפרנסים וקצת סיכומים, אבל חידשו אותו ומשום מה נשארו בו (כמעט) רק דפי נוסחאות. אלו דפי נוסחאות דיי טובים אז כדאי להכיר את האתר בכל מקרה. אולי גם משהו עוד ישתנה בו: http://www.nsof.info/?doc=150217 מעבר לזה אני לא חושבת שיש. אבל אין מה לדאוג בעניין הזה. אלו דברים שבדר"כ מתפשטים כמו מכתבי שרשרת
(מישהו משיג מחבר שלו באחד המחזורים מעל, מעביר לחברים שלו, החברים מעבירים לחברים וכו'). חוברות מבחנים אפשר למצוא באתר הזה: http://www.eng.tau.ac.il/~tauvh/links.html אם אתה רוצה אותן בהארד קופי, לקראת סוף הסמסטר מוכרים אותן בחדר של ועד הנדסה (בניין כיתות, קומת קרקע). קשה לפספס את זה. רק צריך להציץ בפרסומים על הדלת שלהם. מהמרצים לצערי אני לא מכירה אף אחד. כנראה כולם השתנו מאז שאני הייתי בשנה א'. אם לא יבוא מישהו אחר שמכיר אותם הייתי מציעה לך להציץ בסקרי הוראה במידע אישי לתלמיד. הם דיי נאמנים למציאות בדר"כ. בכל מקרה, אין שום בדיקת נוכחות ככה שאתה יכול ללכת לאן שבא לך (בתנאי שזה מסתדר עם המערכת כמובן). רק חשוב לברר לפני שהולכים לקבוצה שאתה לא רשום אליה שהמבחנים של כל המרצים בסוף הסמסטר זהים. מבחנים שונים נפוצים בעיקר בשנה א'.

אמִיר

New member
לא סבטיצקי

חוץ מזה, איתי שטרנפלד נחמד (הייתי בודק תרגילים שלו
)

Danielovich

New member
האתר עם הכי הרבה רפרסנים

לחשמל הוא הפתק הסגול. http://www.hapetek.co.il/

PooKiPsiT

New member
על כל המוסדות האחרים חוץ מהטכניון

כתוב שלא נמצאו קורסים. פספסתי משהו?

klemiki

New member
פה הטעות שלך...

האתר עם הכי הרבה רפרנסים - בכמה וכמה רמות הוא של בן גוריון. פה: http://eedep.bgu.co.il/ בהצלחה.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
זו מיכל סחף, אני רק מכיר אותה מהכתבות שלה

בגלילאו ונראה לי שהיא גם גלשה פעם בפורום מדע פופולארי. חוץ מזה לא יודע איך היא בתור מתרגלת, לא יכולה להיות כ"כ גרועה, נכון? (-:

KOPR5

New member
טוב אז כדלקמן

פיזיקה 2 : ד"ר אלי כהן !!!! איש יקר , סבלן ועונה לשאלות לא מובנות ( שזה דבר חשוב) מתרגל : אך ורק איתי שטרנפלד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בחור גם מבחינת הספק וגם מבחינה מקצועית. שדו"א אני אהבתי את ללה יש כאלה שפחות מסתדרים, הכמות תרגילים שהיא מספיקה בשיעור והדוגמאות היא לדעתי המעלה החשובה מאשר מתרגלים אחרים שמתעסקים בתפל, לדעתי היא ממש בסדר בהצלחה

KOPR5

New member
בטעות שמתי את זה פה, זה בשביל הסטו' השואל ../images/Emo13.gif

שיהיה בהצלחה

Danielovich

New member
זו הרמה להנחתה../images/Emo6.gif

בכל מקרה זה "פתרון" שמישהו מסמסטר עבר עשה לשיעורי בית שהיו לו. ואתה מלווה את זה כדי "להעזר" בזה בפתרון שיעורי הבית שלך.(ומקווה שלא המציאו תרגילים חדשים).

AnarchistPhilosopher

Well-known member
ד"א אני מבין אם מדפיסים פתרונות מסמסטרים

קודמים ואח"כ פותרים את התרגילים (בלי להסתכל כמובן על הפתרונות) ובסוף בודקים אם פתרתם נכון, זה כמובן עדיף מאשר לחכות שבוע עד שיפורסמו הפתרונות. אבל אם לוקחים את הפתרונות ועושים מה שכתבת אז זה פשוט נקרא לרמות.

PooKiPsiT

New member
../images/Emo45.gif

מנסיוני, כשאין פתרונות, ומפרסמים אותם מאוחר יותר (אם זה באמת אחרי שבוע כנראה שהמצב ממש טוב...) אף אחד לא מסתכל על הפתרונות האלה עד שלומדים למבחן. היו כמה קורסים אצלינו שבהם פרסמו את התרגילים והפתרונות ביחד. בעיני זה הכי טוב, בהנחה שלא מתפתים להסתכל על הפתרונות ישר כמובן.

Danielovich

New member
עוד הבהרות

רפרנס זה גם כאשר אתה לוקח פתרון של חברים מהסמסטר שלך שכבר הספיקו\הצליחו לפתור את השיעורי בית. ומשתמש בו. בכל מקרה אף פעם לא טענתי שהמטרה להעתיק על בליינד את השיעורי בית.כמובן עדיף לנסות לבד ולהשתמש רק אם לא מצליחים או בשביל להשוות תשובות כאשר כן מצליחים. בכל מקרה רוב הפעמים לא מצליחים....
שלא נדבר על קורסים שבהם יש שיעורי בית בלתי פתירים לסטודנט ממוצע.

כרוני

New member
מרמים? כששעורי הבית ברמת קושי כמו של פיצוח

סודות הגרעין אז מחפשים רפרנסים. לרמות? את מי? במקרה הגרוע את עצמי! אני בוחר איך ללמוד!!! ואם אני חושב שללא רפרנסים שעורי הבית לוקחים לי נפח זמן גדול מדי שאני מעדיף להשקיע בלימוד עצמי חוזר של החומר אז אני ארפרנס הכל. עם כל הכבוד יש גבול לצדקנות העצמית.

למעלה