באמת אין רפואה פרטית ב-BC?

ornit_band

New member
../images/Emo53.gifבאמת אין רפואה פרטית ב-BC?

אני בהריון בשבוע 26 עם תאומים. יש האטה בגדילה והתור הקרוב ביותר לגניקולוג שמתמחה בהריון בסיכון גבוה הוא ב 29 לדצמבר (!). אפילו ה GP שלי לא מצליח לדבר איתו כבר יומיים (חמישי + שישי). אמרו לי שאין רפואה פרטית פה ואם אני רוצה אז אני צריכה לסוע לארה"ב. נכון? למישהוא יש קשרים / עצות?

tricia

New member
אורנית....

אין לי מושג ברפואה ציבורית בBC אבל אי אפשר להגיע למיון ? אם יש צורך בסיפור סנסציוני כדי שיקבלו אותך היתי אומרת שאני לא מרגישה כל כך את התינוק . (דבר מאוד סוביקטיבי) היתי ממשיכה ללחוץ על רופא המשפחה. תפקידו ללחוץ אלה. בטח יש עוד גינקולוגים שיכולים לעזור פרט להוא שנתן תור ל29. מקווה שהכל הסתדר.

sweet pita

New member
../images/Emo24.gif אורנית מקווה שהכול בסדר

אני במקומך הייתי מתקשרת לכל הגינקולגים בעיר עד שהייתי מוצאת משיהו שיפנה אותך למומחה במיידי! גם הרעיון של טריסיה לגבי מיון נשמע לי מצויין : פשוט תגיעי תגיד שאת לא מרגישה טוב , שהרופא אמר שיש האטה ואת בלחץ ושיבדקו : אני בטוחה שיש מומחה במחלקת יולדות. בהצלחה! אני מטורנטו אז אני לא מכירה ולא כול כך יודעת לעזור : יש לכם נעמ"ת בוונקובר? אולי תתקשרי אליהם לשאול?

womandl

New member
מצטרפת למה שכתבו לך,

ללכת לבית החולים בטענה שאת לא מרגישה טוב. זה מה שאני עשיתי בהריון שליאה. כשרציתי שגינקולוג יבדוק אותי. (אגב, אין לנו פלאפון כבר שבוע ומשהו, וקו בבית לא יציב).

ornit_band

New member
../images/Emo51.gif לכולכן ועדכון:

הבוקר סופסוף ה GP שלי תפס את הגניקולוג (לא לפני שצילצלתי אליו שוב ואמרתי שאני בלחץ, בוכה ולא יכולה לישון - הכל נכון). וראו זה פלא - הוא בהכים שיש בעיה וקבע לי תור לאותו יום. זהו, באופן רשמי אני בשמירת הריון... שוב תודה,

Phoebs

New member
תלכי למחלקת יולדות בבי"ח בו תלדי

שם ישר יבדקו ויביאו רופא מומחה שנפלתי לפני חודש ישר עליתי למחקלת יולדות עשו מוניטור ותוך שעה הייתי באוטו בדרך חזרה הביתה בהצלחה!

למעלה