אטופיק דרמטיטיס

fairy26

New member
../images/Emo53.gifאטופיק דרמטיטיס

שלום חברים, אני פונה בהתיעצות, יש לי מטופלת בת 53 הסובלת מאטופיק דרמטיטיס די קשה, ז"א כמעט על כל חלקי הגוף בידים רגליים חזה ובטן. פפולות אדומות מגרדות נורא,זאת פעם ראשונה שמתפרצת לה מחלה זאת לא סבלה מזה בעבר,עברה את גיל הבלות , לא מקבלת מחזור יותר, יש חום פנימי אך אינו דומיננטי,יש הרבה סימני יובש וגרד חזק, הבחנתי לה רוח חמה חסר יין ודם והרגעת לב (הפרעות shen ), היא גם סובלת מאד בעבודה מבוסית חדשה שדי יורדת לחייה כבר חצי שנה. לכן קישרתי ללב.(יש לציין שאין סימני תקיעות בכבד) אני עובדת על הורדת חום מהריאות סילוק רוח וחיזוק דם ויין והרגעת shen . שאלתי היא איזה נקודות או שילוב נקודות טוב מאד אקוטית לסילוק רוח , מכיוון שהגרד זה הדבר שהכי מפריע לה , דיקרתי אותה עם tw6+gb31 ו ht3,ht7 וגם yin tang . אשמח לשמוע מנסיונכם על שילובים אפקטיבים . תודה רבה (-:

אדומה2

New member
אטופיק דרמטיטיס

היי, מצורף סיפור מקרה מאת אמיר קלי, המתמחה בטיפול בבעיות עור. סיפור המקרה דן באטופיק ונותן כיווני מחשבה וטיפול טובים שכדאי לקחת בחשבון. בנוסף, תוכלי לקרוא בסיפור המקרה אודות התכשירים שהוא השתמש בהם, ומתוך ניסיון אישי שלי (מקרה קל של אטופיק), ושל בעלי (מקרה קצת יותר מורכב ממני אבל לא מאוד קשה)- התכשירים הם מצויינים ומאוד יעילים. אני חושבת שהם יוכלו לעזור ובוודאי להקל על המצב מבחינה חיצונית. מבחינת המשך הטיפול- אומנם הגרד הכי מפריע לה, אבל הגרד כפי שאת יודעת הוא רק סיפטום למשהו עמוק יותר. כשתטפלי בזה הדברים יזוזו הרבה יותר מהר ותוכלי לתת מענה טוב יותר לבעיה. בהצלחה, יעל

שילובים אפקטיביים.

היי fairy26. ישנם צירופים רבים שיהו יעילים לטיפול בבעיה. נקודות שכדאי לחשוב לשלב, הן: Gb34 נקודת ים ואדמה, מטהרת חום, מרגיעה גרד בשל איכות המים שלה. Gb41 נקודת פלג ועץ של מרידיאן כיס מרה. מסלקת רוח וחום ומטפלת במגוון של בעיות עור. SJ5 הנקודה מפזרת רוח מהעור ומסלקת חום. Co11 - חשובה, גם היא מטפלת בבעיות עור של חום וגרד. Liv2, Sp10, Co15 גם הן. לאלה מומלץ להוסיף נקודות שמזינות דם, כגון- Sp6 או Six Flower ונקודות שמזינות את Ht Yin/Blood. כמובן שיש להתייחס להמלצות בזהירות ולבדוק היטב, האם אלו נקודות שתתאמנה למצבה הכללי של המטופלת. והמלצה נוספת.. שלב/י פורמולת צמחים, זה חשוב מאוד בסוג הזה של המחלות. בהצלחה. שירי.

למעלה