החלטתי לפרוש מהפורום

LunasRose

New member
מיס פיגי מי שעשתה אותך

יא חתיכת חולרה מהלכת על שניים בואי יא חתיכת מושפלת כל החיים שלך זה הבלוגים ואין לך כלום חוץ מהבלוגים . stiks and stones can breake my bones but words cant harm me לכי תחפשי מי ידחוף לך מקל של מטאטא בתחת לכי תמצאי עבודה. חחחחחחחחחח בחורה בת 31 בלי חיים עצופ עצופ מאודדדדדדדדדדדד תנחומי מואהההההההההה את יכולה לנשק את התחת הענק שלי יש בו הרבה מקום יש איזה הומלס ליד דיזנגוף סנטר שמחפש זונה , רוצה שאני אתן לו את הטלפון שלך בייבי לונה

../images/Emo23.gifסינבאדדדד

ובלי קשר לכלום- פולייייייייייייי אני מטורפת עלייך... מואההההההההההההההההההההההה

../images/Emo191.gif

מה אתה בכלל תופס מעצמך? "מי שמשקיע שוקע" חחח הצחקת אותי. הפורום הזה התחיל לפנייך וימשיך עוד אחרייך. "עמוד פורום מדהים"? לזה אתה קורא מדהים??? עוד לא ראיתי שום המלצות שלך לספרים, אתה יודע לקרוא בכלל ? אתה יודע מה אתה יכול לעשות עם האצבעות שלך. (דחף אותם ל...) בזה אתה טוב. מצליח ואהוב??? ממש לא נראה לי, כולם חושבים פה שאתה סתם ילד חרמן ומתלהב. פגעו לך בכבוד??? את משחקי האגו שלך תשאיר לכפר במרוקו אתה בינתיים לא חי שם.אין על מה לקרוע את ה... פה יום ולילה אנשים לא ישנים פה יש להם חיים מעבר לפורום. אז אתה בעצמך אין לך מה לעשות פה . "הטבות שמגיע למנהל" ??? לא שמעתי משום מנהל פורום שיש לו איזה הטבות מיוחדות, כולם פה כי זה בכייף שלהם. איזו תרומה בדיוק הייתה לך פה ? להזהיר את הנשים מהגברים ולהיפך? לשאול את הגולשים על הרגלי הגילוח שלהם? לפרסם סקרים מטומטמים? לבקש מהגולשים להעביר לך את הסקרים שלהם ואתה תיקח עלייהם את הקרדיט ? לענות לגולש מאוהב בצורה כזו ? ("תפסיק לקשקש על געגועים ואהבה וכל החרטה שאתה רגיל להגיד לבחורות מה קשה להגיד שמעי ... אני חרמן ורוצה לזיין אותך"). לבכות לגולשים עם ההודעה הזו ? ("כל החיים שלי עזרתי לזולת. אך השבועיים האחרונים נכנסתי לצרה צרורה וכמו שכבר ראיתם לא הייתי פה הרבה זמן. פניתי "לחבריי הטובים" וקיבלתי מהם יחס מגעיל. כנראה שחיכו שאני אפול. היום אני מבין שכל האהבה שלהם אליי הייתה רק שאני נתתי להם אבל שאני ביקשתי עזרה הם הפנו לי את העורף.") מה חשבת ? שתקבל איזו תמיכה כספית כאן ? לשם זה חפש את פורום "תפוז למען הקהילה". אם אתה חושב שהעולם מסריח מה אתה עושה בו בכלל ? והנה הציטוט שלך "כל העולם המסריח ,שאנו חיים בו סובב סביב כוס של בחורה. ומה זה כוס? כולה חור עם חתיכת בשר מסביב ,ובשביל זה אנו מסוגלים להרוג. לא חולני?חחחחח" ככה מדבר מנהל פורום בתפוז. ואני יכולה להמשיך עוד ועוד, אין סוף לטימטום שלך. כל הודעה שנייה שלך אתה נועץ או שם עלייה "המלצה" תתבגר. רואים אותך גם אם אתה לא למעלה. בהקשר למה שאמרת על ענת עם גברים מצליחים בוא ואחדש לך יש המון נשים שמצליחות הרבה יותר מגברים בימינו אנו, ועכשיו אתה יכול לדחוף אחת מעשר האצבעות שלך ל... מסביבה של ענת יש המון גברים מצליחים ואתה אפס מאופס לידם ולענת אף פעם לא הייתה בעייה איתם, אז חלאס לתפוס מעצמך מקס' מינ' מנכ"ל העולם. לא יקום ולא יהיה זה שיוכל להפריע לענת בדרך. ולא יקום ולא יהיה זה שיעשה את זה יותר טוב ממנה. אתה גם שקרן בנוסף לכל "חסמתי רק בחורה אחת", שנספור כמה גולשים חסמת כאן? "והחליטו לשים לי רגל." "פגעו לי בכבוד" "באמת נפגעתי" "עלה לי בניהול הפורום" דיי לבכות כולהההה פורום בהתנדבות. לך לכותל תבכה שם.

למעלה