החלטתי לפרוש מהפורום

vi li

New member
כן אהה פולי

נבואה ניתנה לשוטים , כבר מסיקים , ירדתה לה שמירדתה לה , גם אותך היא תעיף , יא חמאר ובלה בלה... הקיצר אם מידת הטמטום שלכם הייתה שווה כסף יכלתם לקנות את גיידאמק , אני לא רוצה ואין לי כוונות לקטול אותכם כי אתם שווי ערך לשערה מהתחת שלי , תולשים 1 צצים עוד 10

01MaKaVeLi

New member
חבל שחוש ההומור שלך הוא לא כמו..

חוש הליקוק שלך... כי אז היית ללא ספק הבדרן הגדול מכולם..יא חתיכת קוקסינל אהבל.. תגדל ביצים אחרי זה דבר.. מפגר מדבר כמו כוסית לאיזו בחורה כי חושב שיצא לו זיון ממנה מהאינטרנט איכס אתה חולה נפש חח אתה יודע מה יא משקפופר חסר חייפ תמשיך לחיות חיי בלוגים ולהביא ביד כי זה הכי קרוב שתגיע לסקס יא דגנרט..

vi li

New member
ברשותך האדיבה

אוי אוי כמה שאתה כועס בזמן שאתה רואה שהאמת מנצחת , יש בשמך דבר אחד שממש הולם אותך וזה ה"אפס" בהתחלה אי לכך ובהתאם לזאת ,אם יורשה לי ברשותך האדיבה להעביר אותך ולמקם אותך לצד האשך הימני שלי.

putimakansi

New member
תזהר שהלשון שלך לא תידבק לתחת שלה

גם אתה תיפול !!! יא חסר עמוד שידרה !!! חכה גם לך היא תקרא "יהודון" בסוף !!!

01MaKaVeLi

New member
יש בעיה אחת...

ההנחה שיש לך אשכים לפי דעתי היא די מוגזמת...דווקא השם שלך הוא די מתאים.."ויייייליייייייי" שם של ילד חולה תסמונת דאון הומו שמחפש שמישהו יביא לו בתחת חח שהדבר הכי קרוב לסקס שהגיע בחים שלו זה ללקק לבחורה באינטרנט חחחחחחחחח..שאני אכעס על מישהו מפה? לא נראה לי אני פשוט משתעשע בלוזרים חסרי חיים כמוך חחחחחחחחחח

לא הבנתי את הקשר לתיסמונת דאון../images/Emo35.gif

דביל. ותסימונת זאת לא מחלה, זה ליקוי. והלוואי והיית רבע מילדים שלוקים בתיסמונת דאון.

01MaKaVeLi

New member
מה אמא שלך רוצה יא אהבל..

תוריד לעצמך כאף ותפסיק לנבוח אידיוט מדופלם שכמוך חח

01MaKaVeLi

New member
במקרה שלך לפיצוחים יש פירוש אחד..

רוצה רמז? זה משהו משפריץ חחחחחחחחחחחחח

../images/Emo13.gifסוף סוף אי זוכה בהתערבות

מי חייב לי 100$? זה היה מהיר הכניסה בילולי המוח הכרזות אהבה ובסוף יורק לבאר ששותה מממנה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ועוד אחד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

EMANUEL29

New member
שחר אתה החבר של ../images/Emo109.gif נכון ?

איזה בעסה
זה לתת בראש למיס פיגי אה ..

למעלה