החלטתי לפרוש מהפורום

sinbad69

New member
../images/Emo51.gifהחלטתי לפרוש מהפורום

ככה זה בחיים מי שמשקיע כנראה שוקע. לפני שהפכתי להיות מנהל לא היה בפורום הזה כלום. לא סקרים.לא המלצות לספרים.לא ניהול.לא תכנים חדשים. לא עמוד שער מדהים.ממש כלום. ואני ב-10 אצבעות לקחתי את כל הניהול על עצמי למרות ששאר המנהלות היו רשומות, אך אני עשיתי את כל העבודה ועדיין פירגנתי להן. כנראה כאב לכמה אנשים שאני מצליח ואני אהוב והחליטו לשים לי רגל. פגעו לי בכבוד.ומי כמוכם יודע שאצל מרוקאי הכבוד חשוב אפילו יותר מכסף.השקעתי ,קרעתי את התחת שלי יום ולילה בשביל הפורום הזה ואפילו ויתרתי על ההטבות שמגיע למנהל.אבל לא רק בפורום יש קנאים גם קנאים יש בהנהלת תפוז.לא נורא אני יודע שאת תרומתי יזכרו. אני לא מתכוון לקחת בפורום הזה חלק יותר.באמת נפגעתי. יש לי מסר לשתי בחורות - גרייס-אני מצטער על היום שהכרתי אותך.רק עזרתי לך ונתתי לך את הנשמה וכנראה שזה עלה לי בניהול הפורום.לא נורא. תמיד אהבת את עצמך. ענת-גם ממך אני מאוכזב מאוד.כנראה שהיה קשה לך מאוד עם גבר מצליח. אולי הפרעתי לך בדרך.שתהיה לך הרבה הצלחה בהמשך דרכך. בשבילך תפוז זו עבודה.בשבילי זה רק תחביב.אולי בגלל זה אני עושה את זה יותר טוב ממך. ואחרונים חביבים-אתם חברי הפורום.שאני אוהב את כולכם ובאמת יש לי אוזן קשבת ואהבה לכולכם.במשך השלושה חודשים שהייתי פה מנהל ,תתפלאו, חסמתי רק בחורה אחת וזו גרייס.תחסרו לי מאוד. אוהב אתכם נורא.תמשיכו לעשות חיים. ס י נ ב א ד

ראאבק

New member
משייאה בלאה רזעה

אם אתה מרוקאי - תבין את זה ואם לא - בתרגום חופשי "תלך בלי לחזור" או בשכונה "סלאמאת"

Stranger or Not

New member
צר לי לשמוע, אכן השקעת המון.

אין לי מושג מה הסיבה שהחלטת לפרוש, או מה הסיבה שנידו אותך מניהול הבלוג. אבל אם למישהו יש מושג או ניחוש למה אתה פורש אני אשמח לקרוא.

Bid

New member
סינבאד יקירי

לשמחתי אתה עכשו יודע הכל,אמנם בדרך הקשה אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא. אני מקווה שנמשיך לראות אותך כאן בבלוגים גם ללא הכבוד וההדר של מנהל. קח את זה בקלות,אין טעם לבזבז את הבריאות על מחשבות שליליות. בהצלחה בהמשך הדרך.......

סינבאד

מה להגיד לך? זה חדש לך שיש בעולם אנשים שלא ממש מועמדים לפרס ישראל על טוב לב? צר לי עליך. אבל!: אל תיקח ללב. אתה ואני לא ממש מכירים, אבל ראיתי כמה השקעת כאן בפורום. סה"כ פורום. לא ללקחת ללב, ידידי. מאחל לך הצלחה מכל הלב. שאלה יהיו הצרות שלך...... בהצלחה. נ.ב. אתה לא היחיד שחושב שגרייס היא שגרירה של השטן בעולמינו. אני מרחם על אלה שחיים איתה.למזלך אתה לא אחד מאלה. אתה רואה? תמיד יש צד חיובי מסויים בכל דבר.

../images/Emo10.gif וואלה ביעסת אותי אחי אתה תחסר

מאוד חיבבתי אותך ועדיין יחבב אותך אתה באמת אחלה בחור וחבל שאתה פורש ונשאר מבועס על מה שהיה בקיצור אחי היקר .. אין לי מה לומר לך מלבד .. בהצלחה בכל דבר שתעשה אמן !!! שלך איציק @

../images/Emo10.gif וואלה ביעסת אותי אחי אתה תחסר

מאוד חיבבתי אותך ועדיין יחבב אותך אתה באמת אחלה בחור וחבל שאתה פורש ונשאר מבועס על מה שהיה בקיצור אחי היקר .. אין לי מה לומר לך מלבד .. בהצלחה בכל דבר שתעשה אמן !!! שלך איציק @

vi li

New member
לכל סיפור 2 צדדים

אני חדש כאן ולא יודע אם השקעת כאן או לא , נחמד יהיה שאם כן אז לבטח תקבל מחמאות מהחברים ולא תרעיף דברי שבח והלל על עצמך. בקשר לגרייס : נכון היא אולי לא טלית שכולה תכלת - זה לא אומר שמותר לך לכפות את עצמך עלייה, לאיים ... במו ידך הפכת קשר ידידותי שמי יודע אולי היה מתפתח משהו לקשר כפייתי ובלתי נסבל, היא לא פריירית ויצאת קירח מכאן ומכאן ... כל גבר יכול להתקבל ובאותה מדה להידחות - קבל את זה אלו החיים , אבל בושה לסגור חשבונות דרך הבלוג ולנצל מעמד, אם זה אחד מהדברים הרבים ש"עשיתה" למען הבלוג אז שהחיינו שפוטרתה ולא כפי דברייך שהיתפטרתה. הקיצר - לא יצאתה גבר ממש ממש לא !!!

01MaKaVeLi

New member
עדיין לא הבנת ש..

כל הליקוקים האלה לא יובילו אותך לזיון יא חמאר?

vi li

New member
לכל סיפור 2 צדדים

אני חדש כאן ולא יודע אם השקעת כאן או לא , נחמד יהיה שאם כן אז לבטח תקבל מחמאות מהחברים ולא תרעיף דברי שבח והלל על עצמך. בקשר לגרייס : נכון היא אולי לא טלית שכולה תכלת - זה לא אומר שמותר לך לכפות את עצמך עלייה, לאיים ... במו ידך הפכת קשר ידידותי שמי יודע אולי היה מתפתח משהו לקשר כפייתי ובלתי נסבל, היא לא פריירית ויצאת קירח מכאן ומכאן ... כל גבר יכול להתקבל ובאותה מדה להידחות - קבל את זה אלו החיים , אבל בושה לסגור חשבונות דרך הבלוג ולנצל מעמד, אם זה אחד מהדברים הרבים ש"עשיתה" למען הבלוג אז שהחיינו שפוטרתה ולא כפי דברייך שהיתפטרתה. הקיצר - לא יצאתה גבר ממש ממש לא !!!

אתה מגוחך...

ואין לי כוונה לפגוע בך, פשוט אתה עושה את זה מצוין לבד.. זה בסה''כ פורום, תחביב, לא יותר. אתה מתאר את זה ככל עולמך ולא כנוסף לעולמך.. גרייס היא רק בחורה ויראטולית, שהצליחה להפוך את החרמנות שלך לאינטרסים שלך. מנהל פורום צריך פשוט לזרום ולהיות קליל, ולא לעבוד על הפורום לכאורה יום וליל. בנוסף מחקת המון תגובות שקשרו לגרייס, תגובות שלא נוגדות את תקנון הפורום, בתור מנהל אתה לא יכול לעשות את זה בגלל קשר אישי עם גרייס. ואגב, חבל שאתה משמיץ את ענת. אני שלוש שנים בתפוז, והכרתי אישה מקסימה שעזרה פה להמון גולשים גם בחיים האיישים בדרך שהיא יכולה. אל תלבין פני חברים לעולם. שיהיה לך בהצלחה.

../images/Emo4.gifתפסיקו ללקק לו עם כל הכבוד

הוא לא כזה כמו שהוא בפורום. הבנאדם שונא אותי מוות בגלל שאני לא רוצה להפגש איתו . סורייייייי מה לעשות אני וירטואלית !אני אוהבת להיות בבלוג ולהשלות אנשים (אני פה בשביל הצחוקים והסטלבט לא פגישות ולא בטיך) סקס לא חסר לי חחחחחחח זה ברור! הוא מתחיל לקלל אותי בגלל שאני מדברת עם גברים אחרים בבלוגים ונטרף מקנאה. בא לי לדבר עם מי שאני רוצה חח ואני לא דופקת לאף אחד חשבון . מה התחתנתי פה עם מישהו?חחחחח ואל תראו אותו כזה תמים! הוא ממזר גדול!הוא רצה להפגש איתי בשביל סקס ואיים עליי שאם אני לא יפגש איתו ואפגש עם אחרים מהבלוג הוא יראה לי מזה... עבריין מקלדת".תת רמה..
ואם אני רוצה מותק אני אזדיין ואפגש עם מי שרק בא לי ואותך שבטח אני לא אשאל! אל תתגרה בי! אמרתי לך להפסיק המשכת להתקשר...עכשיו החלפתי סלולרי! פנטז עליי בלילה חחחחח ביי דודי החתיך מחכה לי בבלוג שלו

יאאאאא ../images/Emo67.gif

רק לא הייתי בפורום בערך שבוע וחצי ועוברים עליו תהפוכות... סינבאד אני לא יודעת על מה הענין אבל מההיכרות הקצרה שלי איתך גיליתי אדם מקסים,קצת חנפן(לדעתי) לפעמים,באמת,אני לא מכירה את גרייס יותר ממה שהיא כותבת פה... יכול להיות שלפעמים שפטת אותי מהר מדי בגלל שלא עניתי לך כמה ימים וחשבת שאני מתעלמת ממך,מה שהיה לא נכון,אבל לכל אחד יש פאקים..כמו שכבר דנו בזה לא פעם... אתה אדם נהדר,ואיש שיחה מעולה,עד כמה שהכרתי אותך!אני מקווה שאתה רואה את ההודעה שלי...(אם בא לך אני אשמח שתחזיר לי הודעה). חבל שלקחת יותר מדי ברצינות פורום קצת פחות רציני,אבל אין ספק שאילולא היית פה הרבה דברים לא היו מתקדמים בפורום...בכל מקרה אני מאחלת המון המון הצלחה בהמשך ושתמצא את המקום המתאים לך! אליענה

putimakansi

New member
הגנת עליה ובסוף אכלת אותה !!!

ואני אישית עד להגנה שנתת לה !!! חבל - באמת היית מנהל טוב והעלת את הרמה רק חבל שנתת למגעילה הזו שהביטויים שהיא משתמשת בהם לא ראויים להכתב (שלחה לי מסר שאם הייתי מפרסם מה שכתבה שם היתה עפה מפה בטיל !) ולא זו בלבד שכבר פעם אחת חסמו אותה והיא התנצלה בפורום על מה שאמרה ! למנהלים האחרים פה - מקווה שתדעו איך לרסן אותה !!! למי שלא הבין - מדובר בגרייס

vi li

New member
הגנה ????

גרייס לא צריכה "הגנה" היא יכולה להגן עלייך ועל "הזיקית" . ממש הגן עלייה ניתן לו את פרס "רובין הוד החרמן" הכל היה כזה תמים בלי אינטרס פשש רק השקיע הבחור בתום לב.

putimakansi

New member
וי לי כנראה שהוא ליקק לה

וניראה לי שאכל אותה !! אבל גם אתה עכשיו עושה אותו דבר מסנגר עליה מלקק לה ומה אתה מנסה ? גם אותך היא תנפנף !!!

למעלה