כמה שאלות:

Mapisto

New member
../images/Emo49.gif כמה שאלות:

1. למה אני מצליח לכתוב הודעה לקבוצת הדיון? איך עושים זאת? 2. איפה נערכות הפגישות.... עכשיו קצת על עצמי........ אני גיא בן 16, בוא נגיד שאם תראו מסתובב ברחוב לא תצביעו ותגידו הנה פריק מחשבים... אני מאוד אוהב מחשבים ובעיקר תכנות זה נותן מן תחושת אלוהות שאתה יכול לשלוט בכל מיני דברים , דבר שני אני חושב שמחשבים זה בעצם מטמתיקה מעשית (לא שאני מי יודע מה טוב מתמטיתקה הבעיה היא שהרעיון שלי בסדר אבל כל העבודה השחורה שעושים בתיכון - לשווא!). בזמן שאני לא מתכנת אני אוהב: לשחות, מועדונים (רוק, אפילו יש לי חולצות של פריקים), כדורסל נו דברים רגילים. בכל מקרה, אני דיי שולט בפלש, VB, JAVASCRIPT,ASP אנשים אמרו לראות מזה C# אני חושב להתחיל מVISUAL C לאט לאט. לא יצא לי לפתח ב.net אבל הבנתי שזה משלב את הנוחות של VB והעוצמה של C נו שיהיה. תלמיד גאה! (כותבים גא אבל חפיף( במטמתית פיזקלית (אנו חולה על פיזיקה, זה כמו מטתמיקה רק עם הרבה הגיון) בוא נגיד שבמחשבים הפסקל שאנחנו לומדים זה בולשיט! אני יודע יותר מהמורה...

MasterPotions

New member
המפגשים....

המפגש הבא יתקיים ביום שלישי, 16 ביולי 2002 בשעה 16:00 נושא המפגש: פיתוח מול מסדי נתונים מקום המפגש: משרדי מיקרוסופט, רח´ משכית 4 בניין C, הרצליה פיתוח.

ronenaviv

New member
ולצערי

ולצערי גם למפגש הזה לא אוכל להגיע:( חבל שלא עושים את זה בתל אביב יותר נוח לי להגיע, כי הרכבת מגיע ממש 2 דקות משם:(

למעלה