מה תעשו בערב הסילבסטר?

Dino

New member
../images/Emo48.gifמה תעשו בערב הסילבסטר?../images/Emo48.gif

תנו רעיונות ליציאה של הלייף!

adiryosef

New member
כן

בבאר שבע או בפורום או במרכז הירדים משהו פצצה הולך להיות!

שלמונזה

New member
האממ סילווסטר? ../images/Emo168.gif

אני בדיעה של "זה חג של נוצרים ואני לא חוגגת" אבל שיהיה בכיף

דנטל

New member
הולכת למסיבת אלכוהול

שזה מה שאני עושה כל יום שישי, כך שזה לא בדיוק גיוון בשבילי, ואני גם לא מעונינת בגיוון. מה שאני כן מעונינת זה להיות עם החברים שלי והמסיבה הזו היא בדיוק המקום בשביל זה.

דנטל

New member
לא מתביישת בכלל

לא יודעת מה התאריך העברי וזה בערך מענין לי ת'עכוזון.

למה לי להתבייש????

אני לא מתבישת בזה.. אין למה להתבייש שאני לא יודעת את התאריך העברי וזה גם לא מעניין אותי! אני חייה לפי הלועזי ולא לפי העברי! אני גם לא זוכרת מה התאריך העברי של היום הולדת שלי וזה לא מעניין אותי!

ttzz

New member
דנטל וכולם,תאריך עברי ולועזי זה

לא שיך למי יהודי או לא...הוא לא אמר שהוא הולך לפי העברי,הוא אמר שהוא יהודי,בגלל שכל העולם הולך לפי תאריך לועזי אז גם הוא הולך לפי תאריך לועזי... תחשבו אם ביום שפרצה מלחמה נוראה היתם הולכים לבלות.זה בדיוק מה שעשו ליהודים בגלות לפני שנים...

דנטל

New member
לי אתה לא צריך להסביר את זה

אני הרי חוגגת את ציון השנה האזרחית החדשה למרות יהודיותי. זה משהו שצריך להסביר לאלה שלא חוגגים את זה מסיבת "אני יהודי". רק מה הקשר לקטע של המלחמה והבילויים?

ttzz

New member
דנטל,מה שאמרתי זה שאסור

בגלל הסיבות האלו לחגוג את זה ביום שהרגו כל כך הרבה יהודים רק בגלל השנה החדשה להבדיל כמו שבבית ספר עושים בלאגן רק בגלל סוף שנה

דנטל

New member
אויש, אפשר לחשוב

אתה טוען דבר כזה במדינה שמפוצצת זיקוקין לציון יום העצמאות כמה שעות אחרי צפירה של אבל?

beatman

Member
תגיד לי השתגעת ?

תחשוב על השואה,במשך כל ימות השנה נרצחו שם מאות ואלפים !!! אז בגלל זה לא נחגוג אף חג וכל השנה נהיה באבל ??

למעלה