מה תעשו בערב הסילבסטר?

ttzz

New member
beatman ודנטל,בגלל זה לא

נחגוג ביום השואה או באבל...את לא מבינה את הקשר שיוצאים מאבל על חללים ליום העצמאות?

דנטל

New member
הקשר ברור ביותר

ובכל זאת עורר אינספור דיונים במהלך השנים על התופעה, שהיא מזעזעת בעיני רבים. בעיקר אלה שמתאבלים על ילדיהם וקרוביהם. עכשיו, פה הקשר ברור ועדיין מזעזע. בין הסילבסטר לחגיגות השנה האזרחית אין שום קשר.

TwistedBunny19

New member
דנטללל, גם פה את מנהלת?!

אני מבינה שלאט לאט את משתלטת על הפורומים של תפוז

JONE BOY בת

New member
אני מתכוונת לחגוג עם אהובתי

ביחידות. היא חוזרת אחת לשבועיים מהצבא ובסילבסטר היא חוזרת הבייתהההההההההה
אז זהו. עדיין לא הוחלט אם זה יהיה בביתי או בחוץ בים... תלוי במצב הגשם. יש לכם רעיונות נוספים אין להעשיר את אותו ערב , שיהיה רומנטי ביותר?

y e g e r

New member
נראה לי ש..

אם זה בבית-אז להכין ביחד איזו ארוחה טעימה אך פשוטה וקלילה להזמין סרט טוב בדי.וי.די מתחת לפוך עם נרות וקטורת ברקע וכמובן לא לוותר על בקבוק יין או שמפנייה שתפתח בחצות-בול,ולצרץ לזה נשיקה רטובה וסוערת... בסוף הסרט אם ישארו הנרות אפשר להעביר אותן למקלחת או לאמבט ולעשות מקלחת חמה משותפת[להדליק לפני כן את הדוד חח]ואם ישנים ביחד אז אחרי האינטימיות האירוטית מתחת לסדינים אפשר לישון ביחד ולקום עם הרבה חיוכים אושר ואהבה לשנה החדשה!!!

זה התכנונים שלי..

פחות או יותר עם החבר P: סילבסטר מהנה לכולם!!! :] ודיי זה לא חג של נוצרים!!

roytr

New member
אחלה מועדון - הייתי שם...

תאמיני לי, אין כמו להשתמש בתירוץ "זה חג של נוצרים" ופשוט לישון ולדמיין את כל הבלאגן שיש בעולם עכשיו...

דנטל

New member
יש פה באנר בצד לגבי הכבלים

אם לא הייתי יוצאת, לא חושבת שהייתי הולכת לישון ובטח הייתי גולשת ורואה טלויזיה.

zebra25

New member
אני עובדת בליל סילבסטר. אוף...../images/Emo10.gif

אם לא הייתי עובדת - הייתי חוגגת בטוח. ובכללת בתור רוסיה שחוגגת כל החיים את ראש השנה האזרחית - מישהו מוכן להסביר לי מיהו הסילבסטר הזה ומה הוא עשה שלכבודו קראו היהודים לחג חילוני לגמרי?

דנטל

New member
מרויחים יותר?

זה כמו שאני הייתי צריכה לעבוד ביום העצמאות (כי יש לי רשיון להפעיל זיקוקין) ומרויחים יותר. באותה שנה במילא לא היה לי מה לעשות, אבל בשנים אחרי זה העדפתי לבלות. סילבסטר הוא אפיפיור שבמקרה מת ב- 31/12 ואין לו שום קשר לחילופי השנים.

למעלה