Lir האחת

New member
../images/Emo46.gif

אוףףףףףףףףףף!! אני שונאת לעשות תמונות פספורט!! אני אף פעם לא יוצאת בהן טוב! גם ככה אני לא פוטוגנית!! אז בתמונות פספורט אני יוצאת עוד יותר נורא!
בתהליך ההרשמה לתואר השני, נדרשים לצרף לשאלון גם תמונת פספורט, אני מקווה שזה לא מהווה חלק משיקולי הקבלה!
כי אם כן, אין מצב שמקבלים אותי
לא זכור לי אם בתואר הראשון צירפתי תמונת פספורט.. איך זה היה אצלכם? אולי אני אעשה שוב?
אוף.

נו לירי....איך את יכולה לצאת רע?

האמת שאצלנו היו צריכים לצרף תמונת פספורט (תואר ראשון)- וגם כשבאנו להוציא תעודת סטודנט-היה צריך להביא להם... אני זוכרת שאפילו צילמו אותנו במכללה -לתעודת סטודנט...ממש במקום. ואם חייכת יפה למי שהיה אחראי על הצילומים-הוא היה נותן לך עוד הזדמנות לצילום (אם יצאת לא טוף) אה..זו כולה תמונת פספורט...אבל אם את ממש ממש שונאת אותה- אז לכי ותצטלמי שוב.. כמה זה עולה בכלל?

Lir האחת

New member
ככה ../images/Emo26.gif../images/Emo5.gif

המצלמה לא אוהבת אותי. ואני לא אוהבת אותה
הוא נתן לי 3 הזדמנויות! גם מבלי שאני חייך אליו
בחרתי את הכי "יפה" מבין השלושה. זה עולה 20 ש"ח, וזה 8 תמונות!!
לא העניין של הכסף, אני פשוט אף פעם לא יוצאת טוב בתמונות האלהההה

ChilD SouL

New member
כמדומני, בכל מקום צריך להוסיף.

ואם לא אהבת את התמונה - למה לא ביקשת להצטלם שוב
לרוב הצלם\ת שואל\ת אם את אוהבת או לצלם שוב פעם. ולסיפור שלי על תמונות פספורט - אני כמו הברווזון המכוער. יש לי תמונות פספורט מכיתה ו', ט, י"ב והאחרונה שעשיתי לפני כחודש. אני חייבת לציין שכל אחת ואחת מהתמונות פשוט מזעזעת ומחרידה בצורה בלתי רגילה - זאת למרות שהצילום הסופי הוא הפעם העשירית בערך שביקשתי עוד פעם ועוד פעם, חוץ מהתמונה האחרונה, הנוכחית - שיצאתי בה פשוט מדהים ואף שקלתי להגדיל אותה ולשים אותה במסגרת [זה גם מה שכולם המליצו לי לעשות איתה]. איך אומרים אצלנו
כנראה אני כמו יין טוב, משתבחת עם השנים כנראה.

@יעל@

New member
תתעודדי....

גם בבר אילן וסניפיה מבקשים פוטורצח
וגם אני לא יוצאת שם כמו בנאדם. אני בכלל לא פוטוגנית.

היינו צריכים...

ולמזלי דווקא מצאתי תמונת פספורט נורמלית, יחידה במינה אצלי, כי אני יותר לא פוטוגנית- בטוחה ב-100%!

maverick 42

New member
עצה מועילה לתמונות פספורט

תצטלמי בבית עם מצלמה דיגיטלית, ותחתכי את התמונה למימדים של תמונת פספורט (הכי קל בעולם - אפשר עם פאוורפוינט אפילו), כך שיראו רק את הפנים שלך - לא חשוב הגודל האמיתי (דווקא יותר גדול זה יותר טוב - ייצא יותר חד), מה שחשוב זה המימדים (היחס בין הגובה לרוחב)! עכשיו, צרבי את אותה תמונה על דיסק, או שימי אותה על חמורון (DiskOnKey=DOnKey=חמורון), או כל דרך אחרת להעברת מדיה (תשנני בראש את כל ה 1 וה 0 שיש
), לכי לחנות צילום קרובה לביתך, ובקשי כי יעשו לך X עותקים בגודל פספורט של התמונה. ככה אני וידאתי כי תמונת הפספורט שלי תצא בול איך שאני רוצה, בלי להיות נתון לסבלנותו של הצלם לצלם אותי שוב ושוב ושוב. חוץ מזה - יותר לא צריך לבכות על תמונת פספורט נהדרת שנגמרו העותקים שלה. העותק ה"רך" שמור אצלך במחשב! במידת הצורך, פשוט מכינים עוד עותקים. אפשר גם לחתוך מתוך תמונה קודמת שיש לך! חסל סדר תמונות פספורט מזוויעות עם תאורה לא מחמיאה, זוויות מוזרות ומבטים מפחידים!

beniNC

New member
חחח מסכנה

אני יוצא סבבה בתמונות, רק שעכשיו חשבתי לשנות תיספורת לקוצים...מספיק שיער חלק:p ד"א יש פה סטודנטים הלומדים באוניברסיטה הפתוחה?

Lir האחת

New member
החלטתי.

אני הולכת לעשות שוב. הפעם במקום אחר. משנה מקום משנה מזל? תאחלו לי בהצלחה
עידכונים בהמשך!

PianoGirl20

New member
אממ...

האמת שגם אני צריכה ללכת היום לעשות תמונת פספורט. האמת שלי אין כל כך את הבעיה הזאת כי למזלי אני פוטוגנית.. אבל לא נורא, תאמיני לי שאף אחד לא מסתכל על התמונות האלה יותר משתי שניות...אל תחשבי על זה בכלל.

PianoGirl20

New member
אוף, התמונה שלי יצאה גרועה!!!

הכל בגלל ההוא שמצלם, שהוא המליץ לי על איזו תמונה שבקטן נראתה דווקא בסדר, אבל אחרי זה הסתבר לי שזו הייתה ממש טעות...

Lir האחת

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo70.gif

עשית היום גם?? חחח, בקיצור.. בואי נלך לעשות שוב יחד

maverick 42

New member
למה לא מנצלים את העצה שלי?

זה ממש מקל על התהליך.... וגם זה יוצא יותר זול, כי זה רק עלות של פיתוח תמונה!

למעלה