../images/Emo46.gif

נראה לי שהבית ספר שלי שכח את המשמעות של "חופש גדול" או שהוא סתם מנסה לשעבד אותנו גם כשאנחנו לא במסגרת שלו
בכל אופן, הרגע קיבלתי מכתב שאני צריכה לעשות להגיש בתחילת השנה עבודה- 2 עמודי פוליו, על "תפקידיה של ההיסטוריה בגיא אוני" (ואני גם משתדלת להאמין שבסוף מישהו יטרח לקרוא את זה). למישהו יש חומר שיתן לי על הספר רקע כללי (אל תדאגו, אני אקרא אותו).

מ ס ט י ק

New member
גיא אוני.. דווקא אהבתי את הספר...

האו מספר אם אני זוכרת נכון על ההקמה על ראש פינה ועל כל המ שקרה שם.. ספר מומלץ!

דיברתי עם חברה שלי על זה

(היא חובבת ספרים יותר ממני שזה בהחלט נס) ואמרה לי שהיא התחילה לקרוא את זה אבל לא היו לה מספיק כוחות נפשיים לסיים לקרוא, אז אמרתי לה שעכשיו תהיה בטוחה שהיא תחרוש אותו ותלמד לאהוב אותו כמו גדולה... זה לא מצא חן בעיניה

מ ס ט י ק

New member
כמעט כל הספרים בהתחלה משעממים!

אבל המשך הם מאוד מעניינים.. נתנו לי לקרוא אותו בכיתה ח´ (גם דרך בית ספר) ואהבתי אותו... הוא באמת לא נורא...

מ ס ט י ק

New member
../images/Emo9.gif

ועוד ספר שמומלץ לקרוא. אם את אוהבת לקרוא תיקראי את 10 כושים קטנים - ספר מאוד חביב, לא רוך במיוחד.. ספר יותר ארוך - מנסרות של אפרת חבושה, זה בערך 600 עמודים אבל זה ספר נהדר!

../images/Emo63.gif

אני אוהבת לקרוא אבל בזמן האחרון אני לא מוצאת את הסבלנות (ועד עכשיו לא מצאתי את הזמן בגלל הבגרויות) אבל בשבת אני קוראת המון1 ואין לי בעיות עם ספרים ארוכים! אני אראה כבר את הספרים האלו...

עבודות לחופש!

לך יש ולי אין, לי אין ולך יש, נה נה נה נה נה. מצטער, אני לא יודע מה קרה לי. אנא סלחי לי. פשוט הייתי צריך להוציא את זה מהסיסטם. זהו.

למעלה