יום עצמאות

../images/Emo46.gif../images/Emo7.gifיום עצמאות

אתמול בלילה הלכתי עם כמה חברות , הסתובבנו ופתאום אנחנו שומעות קולות של גור חתולים . אני לא יכולתי לסבול את הבכי והלכתי בכיוון הקולות של הגור , מצאתי את הגור בתוך שטח סגור שכתוב ליד הגדר בשלט גדול (סכנת זיקוקים) , הגדר ענקית והגור סגור בפנים . ראיתי את הגור והוא רק התחיל ללכת כי הוא לא הולך יציב . ישבנו ליד הגדר בערך חצי שעה ואז חברה שלי לקחה אותי כדי לקנות שתייה , כשחזרנו ראינו כמה ילדים זורקים על הגור אבנים . זה נורא מעצבן שאי אפשר לעשות כלום כדי לעזור לו ... אני הולכת לחפש אותו שוב היום ואם אני ימצא אותו אני יטפל בו וישכנע את ההורים שלי לאמץ אותו .

tamar brandy

New member
../images/Emo7.gifאוי...

אישית, אני הייתי עושה הכל כדי להוציא אותו משם... אני גם לא חושבת שהוא עוד קיים אם היה רשום על הגדר סכנת זיקוקים, אם הוא לא נפגע פיזית מהזיקוקים אז הוא בטח נבהל מהם
בעניין הילדים- היית צריכה להעיף אותם משם... את ברנדי מילאו בספריי ורק שחזרתי ראיתי, אני נשבעת שאם אני אדע מי עשה את זה אני אשבור אותו (ואני רצינית)

../images/Emo7.gif

את הילדים שהציקו לגור העפתי משם אחרי כמה קללות , אבל אני בטוחה שבגלל שהגור מילל באו ילדים אחרים וניסו לזרוק עליו אבנים . מה שמנע ממני לטפס על הגדר ולהוציא את החתול זה שאולי יש לו אמא בתוך השטח הסגור ....

קונצרטה

New member
אין דבר כזה אי אפשר לעשות כלום!!!!

אפשר היה לקחת אותו משם ואז לנסות למצוא לו בית. לבכות פה בפורום שאין מה לעשות זו חוכמה מאוד קטנה.

קונצרטה

New member
אין דבר כזה אי אפשר לעשות כלום!!!!

אפשר היה לקחת אותו משם ואז לנסות למצוא לו בית. לבכות פה בפורום שאין מה לעשות זו לא חוכמה אפילו שאת קטנה.

למעלה