סקרנות טבעית

קיאני

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo41.gifהמשך לאש

הבנתי קודם מרם שיש לך בעייה עם מפות "מקושקשות"ובתור אחת עם מפה לא למתחילים את בהחלט הצלחת יפה אז........לפי דעתי אם תשקיע זה יכול להגיע רחוק

nomi12

New member
קיאני : רם התכוון שהמפה שלך קשה

לפענוח, עם הרבה זוויות. ויחסית מקושקשת וזה לא אומר שזה לא מצא חן.

קיאני

New member
לנומי

כן אני יודעת. והגבתי בבדיחות ושעשוע ולא מתוך רצינות.

לקיאני

תודה רבה על המחמאות
ומצטער שלא הגבתי קודם, פשוט עד עכשיו לא התפנתי למחשב. לגבי השאלה שלך לגבי הירח המלא, נתנו לך תשובה מעולה שאני לא יכולתי לתת לך פשוט כי לא היה לי מושג. (כמו שאמרתי - חובבן שיש לו עוד מה ללמוד.) לגבי הלקיחת אתגרים שלי- אכן אני נוטה להיות אופטימי ו"לקפוץ מעל הפופיק" ולקחת אתגרים גדולים מדי ואז להתקל בקשיים אדירים שגורמים לי לנטוש או להתמהמה יותר מדי זמן- אחד הסיפטומים של מפה הרמונית כמו שלי. (במקרה הפעם זה הצליח לי, אבל לא כל החיים זה אסטרולוגיה.)

קיאני

New member
לאש../images/Emo41.gif../images/Emo127.gif

האמת...חיכית אתמול לתשובה אבל שיערתי שהלכת לעבודה או משהו כזה. לפחות לך יש מפה הרמונית שלא כמו..נושא שיחתנו - אני - מי יודע אולי יום אחד היאת תהייה הרמונית יותר. היה לי נחמד מאוד לקבל את הפירוש שלך ואני באמת חושבת שיש לך יכולת טובה מאוד להעמיק ולהשקיע בנושא האסטרולוגיה. תודה,אני

קיאני

New member
../images/Emo35.gifלאש

אשמח אם תוכל לומר לי מה אומר חזרת כוכב שבתאי לחיי (ציינה כאן נומי)במזל סרטן?בגדול על מה אחראי הכוכב הזה ואיזה השפעות הוא מקרין?? דרך אגב הסתכלתי במפה שלך ובהשוואה לשלי אכן שלך נראת יותר מפוקסת וממוקדת משלי.זה נראה לי כאילו שאצלי במפה איפוה שיכולים הכוכבים להתפרס הם אומרים למה לא?בואו נכסה את כל השטח..וזה נראה לי מוזר ,די מוזר.

שיבת שבתאי

בגדול שבתאי מסמל את חוש האחריות שלנו ואת היכולת להוציא דברים לפועל- ולא בצורה אימפולסיבית ומתלהבת כמו מאדים, אלא בצורה אחראית ומקצועית עם המון עבודה ותשומת לב לפרטים. אפשר להשוות את שבתאי לרס"ר של המפה שדואג לסדר, אחריות ומשמעת. כוכב די כבד שעשוי להיות מעיק, אבל יש לו תפקיד חשוב מאוד בחיי אדם- בעיקר בעבודה במסגרות ויצירת תוכניות לטווח הארוך. שבתאי שולט על הדרך בה אנו מביטים בעולם שבחוץ ומנסים לפעול ולהשתלב בו- לטפס לפיסגה ולהגשים את היעוד שלנו- אם באמצעות קריירה או בכל תחום אחר. המקום בו נמצא שבתאי הוא המקום שבו אנו צרכים לעבוד על עצמינו כדי לשפר ולבנות ולהתכונן מראש. הוא עשוי להאט ולהערים קשיים, אבל בסופו של דבר, למרות שהשעורים שלו נלמדים בדרך הקשה, הם נלמדים היטב, ומהווים יסודות איתנים לבנות עליהם את הבסיס לחיים. אצלך שבתאי בבית 6- בית שמסמל עבודה, בריאות, שרות, תזונה, התנהלות יום יומית ושגרה. הוא מראה אצלך על נכונות להיכנס לתלם ולמשוך בעול. את מוכנה לעבוד קשה כדי להתפרנס ויש לך מוסר עבודה גבוה. שיבת שבתאי מתרחשת בסביבות גיל 29, כששבתאי חוזר לנקודה שהוא היה בה כשנולדת. באופן כללי, כששבתאי שב, תהליך ההתבגרות שלנו למעשה הושלם, ואנו ניצבים כאנשים בוגרים ומלאים מול העולם ובשלים לכבוש אותו. שיבת שבתאי מהווה מעבר טבעי בין גילאי עשרים הסוערים והחויתיים לגילאי שלושים הרציניים והקרייריסטים. זה לא הזמן לטייל בעולם או ללמוד דברים חדשים ולהתנסות בעולמות זרים. זה הזמן להתחיל להגשים ולהוכיח מאיזה חומר קורצנו. שיבת שבתאי מסייעת לקבוע את יעודינו בחיים או לפתוח בקריירה רצינית שתימשך עוד שנים ארוכות ותהווה את הבסיס החומרי שעליו ישענו חיינו. הפעם הבאה ששבתאי ישוב לאותו מיקום יהיה בסביבות גיל 56. שיבת שבתאי כאמור מפעילה את כל הזוויות ששבתאי יצר במפת הלידה. אומנם אצלך הוא יותר זוויות הרמוניות לראש דרקון (הנקודה במפה שמסמלת את המטרה שאליה את חותרת בחיים האלה.) ולMC (הנקודה הגבוהה ביותר במפה המייצגת קריירה, מעמד ויעוד- כל הנושאים ששבתאי מייצג) כך שיש לך הזדמנות טובה להתחיל להגשים את עצמך ולפעול לעבר היעדים שלך, אבל מצד שני, הוא מפעיל מחדש את המבנה הדיסהרמוני במפת הלידה שהוא מהווה חלק ממנו (להזכירך, 90 מעלות לצמידות צדק כירון בבית 2 ו90 מעלות לאורנוס בבית 8 שבעצמם יוצרים 180 מעלות אחד לשני) כך שנושאים בעיתיים שאולי לא הצלחת לפתור בעבר יעלו ויצוצו שוב וידרשו את טיפולך. יתכנו בעיות כלכליות, או כאלה שקשורות למיסים, ירושות, ביטוח או כספי אחרים. יכולה להתלוות לכך תחושה כבדה ולא נעימה של "הנה כל מה שניסיתי להתרחק ממנו עד עכשיו, בסוף תפס אותי שוב." הפעם זה חזר כדי שתוכלי להתמודד עם זה ולפתור את זה אחת ולתמיד (ולא כדאי לחכות לשיבת שבתאי הבאה, או שאחד הקודקודים האחרים של המבנה הזה ישוב ויפעיל אותו- סתם המלצה שלי שלא קשורה לכלום.) את תתצתרכי להתמודד לא רק עם הבעיות המעשיות של ההיבטים הנ"ל, אלא גם הרגשיות כדי לפתור אותם. (אני מציע לך לחזור למה שכתבתי על המפה שלך על המבנה המסויים הזה.) זהו- על קצה המזלג. קחי בחשבון שאסטרולוג מקצועי יוכל לתת לך תשובות יותר טובות ממני. ולגבי ההתפרשות של הכוכבים במפה שלך- למה לא? ככה מגוון ומעניין יותר.

קיאני

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo39.gifלאש

אישי היקר,תודה רבה לך על כל האינפורמציה הזו ,בהחלט הארת את עיניי והוספת לי עוד חומר למחשבה. סתם בשביל הרקע הכללי :פעמיים בחיי הייתי אצל אסטרולוג מקצועי הראשון היה בגיל 20 והלכתי לאילן פקר ,הוא מצויין אך אני חושבת שבגלל גילי הצעיר לא כלכך עיקלתי את מה שהוא אמר לי ולא ידעתי לנצל את כוונותיו במלואם. השני היה בגיל 25 והלכתי לאריק אייל (זה שהוצא את הספר על הטארוט) הוא משהו ,משהו והוא אכן עזר לי להבין כלכל הרבה דברים וגם ליישם אותם .יש לפעמים מצבים שאני נזכרת בדבריו כי לצערי אין מושג איפוה נעלמה לי הקלטת שלו! היה מעניין ושווה . עד עכשיו לא נגעתי בתחום האסטרולוגיה כי תמיד זה היה נראה לי מסובך עם המון פרטים קטנים שיכולים לסבך אותך. אבל בעיקבות מה שאתה כתבת לי ..וואלה ממש הצלחת לסקרן אותי (ויש סיקרון טיבעי) נראה לי שאני אתחיל לקרוא ספרים בנושא . עד עכשיו התמקדתי בתחומים אחרים כמו (טארוט,נומרו'וכו') איך אתה התחלת??הצלחת להבין לבד או שהיית באיזה קורס?? תודה,אני.

אף פעם לא למדתי בצורה מסודרת או....

במסגרת רשמית כמו קורס. זה הכל מקריאת ספרים, אינטרנט והשתתפות בפורומים. פשוט, אני מאוד מתעניין בבני אדם, ויש לי גם גישה לענייני מיסטיקה ורוחניות, אז זה משתלב יופי ביחד. (למרות שבנורמולוגיה אני פחות מבין, ובטארוט אין לי מושג) אבל עדיין, דברים כמו מפת עתיד או מפות אירוע, מפות קומפוזיט וסינסטרי (לבדיקת מערכות יחסים בין מפות) אני עוד צריך ללמוד, וגם בקריאת מפות לידה אני עוד בשלבי התמקצעות- זו לא סוף הדרך.

קיאני

New member
לאש../images/Emo141.gif

יש לי עוד מפה מעניינת של מישהו אחר אם מסקרן אותך לבדוק אותה אז תודיע לי.

את יכולה לשים אותה בשרשור נפרד...

ולהזמין את כולם לבדוק. זה יעניין את כל הפורום.

nomi12

New member
תודה. אני ממש לא מתעסקת בנומו'

אך חזרת שבתאי זה העיקר בחיים שלך כרגע, זה מאוד תלוי איך תקחי את העניין. חזרת שבתאי זה כמו התפכחות מחלומות, השאלה אם יודעים לטפל בה... אצלך הוא בבית 6 - שהוא בית השירות, הבריאות, וגם ההתייחסות שלנו לעבודה, נראה שאת צריכה לשנות את הגישה שלך בתחום זה כדי שגם חיי האהבה שלך יהיו טובים יותר(זאת הפרשנות שלי בלבד) כי היכן ששבתאי נמצא שם אנו מקבלים שיעור בחיים והשעור שלך בחיים נמצא בתחום זה. אם יודעים לטפל בו אז הוא מביא תוצאות. לצורך לימוד שלי שלנו: האם בבית שלך בילדות באו אליך בדרישות רבות זה אופייני להרבה אנשים שיש להם שבתאי בבית 6. את צריכה להבין שאסטרולוגיה עובדת על סמלים, ושבתאי במיקום שלך יכול לסמל הרבה דברים. על כל פנים במפה שלך יש ילדות לגמרי לא קלה. תימוכין לכך יש בקשרים בין בית 1,4,7,10. מחכה לתגובה.

nomi12

New member
רציתי לציין שאת ההודעה הזאת כתבתי

לפני שענית לאש. יופי של אסטרולוגיה.

קיאני

New member
תשובה ל nomi12../images/Emo127.gif

את אכן צודקת , הייתה לי ילדות לא קלה שלוותה בהרבה דרישות וצורך לרצות אחרים. כל זה אכן השתנה בשנים האחרונות ועדיין בתהליך שינוי. גם בנושא העבודה קיים שינוי שנמצא בתהליך עכשיו . אכן שבתאי עושה את עבודתו כמו שצריך!

nomi12

New member
אני מסתכלת על המפה שלך ומה שאני

רואה הוא חזרת שבתאי, היינו כל 29 שנים שבתאי חוזר למקומו הטבעי. אצלך במזל סרטן, רציתי לשאול אותך אם את עוברת תקופה קצת משונה.

nomi12

New member
לפורום: האם חזרת שבתאי מורגשת

רק עם ההצמדות של שבתאי לשבתאי או לפני כן. בטעות שלחתי את ההודעה עוד פעם.

למעלה