שרשור פרק הבכורה

itaikadosi

New member
ראיתי את הפרק הבא.. כן אבל היא חייבת להיות יותר עוקצנית!...

זיקי

New member
צפיתי עכשיו בפרק הראשון, ומעט התאכזבתי...

היה רק משפט אחד שהפיל אותי מצחוק, כשמירי אמרה ליהודית "איך את כל החייים כמו צל"... מסכנה יהודית, היא אחת הדמויות המצחיקות... ובחזרה לביקורת - מאכזב אותי לגלות שהתוכנית הפכה לסדרה, כלומר שיש המשכיות בין הפרקים. יותר התאים לסדרה להיות סוג של סיטקום! אהבתי יותר את הפורמט של המערכונים, שגם גרם לאיזון בין הדמויות... קיבלנו פרק שלם שסובב סביב מירי ואני חושש שזה ימאיס אותה... מעבר לכך שהיא מאוד מוגזמת במשחק שלה, והיא שונה.. עצוב לי
בנוסף אכזבה אותי האווירה החדשנית והעשירה של הסדרה... זה לא מתאים לדמויות האהובות מהשכונה. אני מאוד מקווה שמירי תחזור ללבוש את מדי הפקחית, ועל הדרך שיחזור אליה גם הבטחון העצמי שלה... לאורך כל הפרק היא שידרה חוסר בטחון, נימה מתנצלת... זו לא המירי שאני מכיר! מירי שאני מכיר, הייתה מעיפה את שולה ואת שתי הגבירות האלה מהקומה ה 70 עם בעיטה בתחת ויורדת לטחון את המלפפונים... כי כשהבטן שלה רגועה, הכל רגוע
בכל מקרה - אני מקווה שזה ישתפר בהמשך, כי נראה לי ששומרים את התותחים הכבדים להמשך הסדרה, אז יש עוד סיכוי לעתיד טוב יותר!

יא איזה מצחיק ../images/Emo6.gif!!!!!!!!

עלק מירי לא מכירה את אילנית
היו כמה קטעים חלשים אבל בסה"כ מאוד נהנתי. ולכל אלה שהתאכזבו - קסם של עונה ראשונה אי אפשר לשחזר. והעונה החדשה היא לא ממש המשך. וכן,שולה הייתה קצת חלשה. (גם אני מקווה שיחזירו את הקטעים המפגרים שלה שבה היא מייצגת עמותות ומלכלכת
.) מחכה לפרק הבא

מישהו יכול לתת את רשימת השחקנים

בפרק הראשון? וגם את רשימת השחקנים האורחים?
ואם לדייק יותר, מה השם של הדוגמן שהיה בסוף?XD

itaikadosi

New member
../images/Emo41.gif והרייטינג הוא: ../images/Emo41.gif + ביקורות... גבוהה! לפי MAKO. אחד העם 101 קיבלה נתון מרשים של 26.6% רייטינג. נתון יותר גבוה ממשחקי המונדיאל... והייתה מקום ראשון לאותו ערב. ולכתבה... לעומת הרייטינג הגבוה... הביקורות? לא היו להיט... ביקורת של וואלה! ביקורת של YNET

eranmc

New member
מעבר לביקורות הלא רלוונטיות, הטוקבקים...

היו מענייים בניגודיותיהם. אני שמח שהסדרה הצליחה ליצור מחלוקות, אחרת היא הייתה עוד סדרה. לא מבין למה אנשים חשבו שאחרי 7 שנים יעשו עונה שלישית, זאת לא עונה שלישית!

icy tear drop

New member
מה שלא היו עושים, האספסוף היה מתלונן.

ערב רב שכמותם. תמיד חייבים לחרוץ בציפורניהם המאוכזבות ולקטרג בלי הכרה.

למעלה