שרשור פרק הבכורה

מוגלי7

New member
אני כל כך מקווה

שיחזירו את הקטעים הקצרים של שולה שהיא מדברת בשם כל מיני אגודות. זה אחד הדברים שהכי הצחיקו אותי בסדרה הקודמת.

יאאא נכוןןןןן

"אז אני צריכה לארח אותם בבית שלי?!" "אני מתה על הומואים, אבל הלסביות, נהגי המשאיות העלובות האלה..."

מוגלי7

New member
"מה הוא בסך הכל ביקש??"

"קצת אודם, ארוחה חמה?? חכי חכי שהוא יגלה שהתקשרת אז בכלל הלך עלייך!"

בואו נגיד את האמת...../images/Emo192.gif

זה לא מה שציפינו לו...נו לפחות לא מה שאני ציפיתי לו.... נורא רציתי את הטעם של הסדרה, את הפולסים, את החתיכות, את ההתעמקות העקיפה בין כל השכנים, את ההומור הזחוח והבורקסי להפליא, את מירי החזקה, דמויות הפכו לפוסטר יותר מאשר הוו דמות... זה כמו סקס והעיר הגדולה שהפכו לסרט... משהו התפספס לי פה... אבל אני מקווה שעם הזמן הטעם ישתפר למרות שהוא שונה....

itaikadosi

New member
תני לסדרה קצת זמן... אני היום ראיתי בצפייה שנייה ומאוד נהנתי... אל תשווי אותה לעונה הראשונה כי הסדרה הזו היא סוג של ספינאוף.. פשוט תני לה קצת זמן.. הרי את לא תפסיקי לראות אותה... ../images/Emo13.gif

gils33

New member
עשינו פיפי במכנסיים

רק מהמשפט "אפשר עוד מהקווה קקוה דה לה הומה הזה" מהצעקה שלה "נענע" בכינו פשוט בכינו - אין על הסדרה הזו

nk29

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifעל זה נאמר: "שמפו שמפו שמפו!"

נילס88

New member
להחזיר דמויות מהעבר...רביירה ועוד...

פרק הפתיחה לא היה מצחיק כמו העונה הקודמת אבל מחכה למקצה שיפורים והעלאת רף הצחוק והטירוף כמו עונה קודמת. להחזיר לאלתר את דמויות העונה הקודמת: האחיות הזקנות, ההומו הבלונדיני, הלסבית פאנג שוואי,עובדת הזרה רביירה ועוד ועוד...

itaikadosi

New member
כמה מהם יחזרו... חייקה תחזור... ליליאן תחזור תקווה תחזור... פשוט צריך לחכות הם יגיעו בפרקים מתקדמים יותר..

niro62

New member
מי זאת תקווה??

אני לא זוכר שהייתה תקווה וחייקה זה האחות העדינה או הגסה??

תקווה היא האחות של מירי מ-L.A

אווה היא הדמות שעושה אילן פלד - זאת שרוצחת את הדג במערכון עם חזי הקרפיון
.. חייקה היא הדמות של ארז בן הרוש....העדינה יותר נראה לי חחח

itaikadosi

New member
דעות על הפרק מצפייה שנייה...../images/Emo85.gif האמת שבצפייה שנייה זה יותר מצחיק... אני מאוד אהבתי לראות שוב את החברה' האלה על המסך. הפרקים עלילתיים ולא מובנים ממערכונים ככה שזה יותר זורם לי.. לאט לאט אני מאמין שיהיו משפטי מחץ מובילים. יודית ממש קודמה לאחראית משק הבית של מירי... חחח הצחיק אותי שהיא הסתתרה.. שולה - ענקית כמו תמיד. אם כי חייבים להחזיר לה את החריפות שלה בחזרה ואת הישראליות המכוערת והקיצונית שבה. אילנית - נראה לי היא תיהיה הדמות המצחיקה ביותר העונה הזו... אין עליה. הפחד העיקרי שלי מהסדרה זה שנקבל מנת יתר ממירי. כשזה היה מערכונים קיבלנו כל פרק מגוון דמויות וכל אחד קיבל את הזמן מסך שלו. פה העיסוק העיקרי של הסדרה זה במירי והפחד שלי שהיא תהפוך לפחות אהובה ודמויות משניות אחרות יעפילו עליה. אבל כמובן שצריך לחכות ולראות ואני גם מקווה שהרייטינג היה טוב לסדרה (הלוואי..!!) וזהו נתראה בפרק הבא (שהוא מצחיק מאוד!)../images/Emo15.gif../images/Emo15.gif

eranmc

New member
אני חושב שהקסם של אחד העם...

זה לצפות בכל פרק יותר מפעם אחת

icy tear drop

New member
להחזיר לשולה את מה???

להזכירך את הפסוק - "זהו שהיא חירשת לגמרי, נכון גוש טימטום?". חכה... בפרק הבא אתה משתין על עצמך. רק תגיד דבר אחד... יש יותר מצחיק מסצינת הסקס ב'אחד העם 1' כששולה מקבלת אורגזמה בחדר מדרגות מול כולם ואז מבקשת מהשכן סיגריה?

למעלה