הכל על ערוצי הספורט

וויר

New member
קראו קטע- התקשרתי ליס לברר כמה עולה לי 5+

אמרו לי שמסגרת המבצע חבילת הספורט היא בונוס בחינם כלמור אני לא משלם שקל על 5+ . אמתרי זה לא יכול להיות כמה עולה לי הערוץ ? הם לא רצו להגיד לי . הם כנראה . נסיתי לברר החלפת הערוץ בערוצי צ'רלטון תמורת 5+ גם אם זה להוסיף עוד קצת כסף אבל הם מסרבים לומר הם כנראה הבינו שאנשים לא רוצים להיות פריירים . לדעתי 5+ הוא 20 שקלים לפחות אפשר לוותר עליו להוסיף עוד 30 ולקחת את צרלטון עדיף כבר .

Maccabean Loyal

New member
אין לך ברירה

או לראות באינטרנט ב-P2P או לשלם על פרשנות עברית רהוטה אבל בתור אחד שמעדיף לראות נאציו-רג'ינה על ריאל-ברסה או אולד פירם אני חייב לציין שאני לא ממש מרחם עליך

אתה מעדיף שיקאגו-ניו יורק/tapuzforum/images/emo163.gif

מאשר בארסה ריאל ואני לא מרחם עליך למרות שאתה מעורר רחמים.יש שידור בפוקס של הארטס נגד קילרמוניק?

Maccabean Loyal

New member
אני מעדיף ריאל-ברסה

אבל לא בהרבה אם אתה מעדיף לראות צלבי קרס והתנהגות בוטה של קהל בבונים ברומא מילאנו וליבורנו ומשחקים משעממים בלי קהל אז שאר על הסריה A מעניין שרק בישראל חושבים שהסריה A יותר אטרקטיבית מהפרמיירליג הרבה בגלל מגילות של אנשיך כמוך שלא מבינים שמהות המשחק היא מצבים וגולים ולא מסירות רוחב סתמיות והסברים טקטים מלומדים מפי המר"ן אבי רצון

ricki kaka

New member
ציטוט שלך

"שמהות המשחק היא מצבים וגולים" אתה יודע שבשנה החולפת הסרייה א' סיימה במקום השני מהליגות הבחירות מבחינת ממצוע שערים? רק הליגה ההולנדית עברה אותה הנה הבאתי לך עובדה, אבל אתה תמשיך לדבר שטויות ולהגיד שאין גולים

GurmaNigga

New member
משעממים? בלי קהל?? בלי גולים ומצבים?

מתי לאחרונה ראית את הסריה A? וכן יש כמה אירגוני אוהדים קטנים במיוחד ללאציו וטיפה רומא ואינטר שתומכים בניאו נאציזם, אבל יש את זה בכל מדינה וכל מקום ומבחינתי זה לא משהו יוצא דופן שמשפיע על רמת הליגה או הכדורגל.

GurmaNigga

New member
ואם כבר פרמייר ליג

שמעת על אירגון הhead hunters של או הדי צ'לסי ? שעל דגליהם מתנוססת דמות של גלוח ראש ניאו נאצי וגולגולת ה-אס.אס.?

Maccabean Loyal

New member
ומתי בפעם האחרונה ראית אותם ב-SB?

כרגע יש להם ישראלי בהרכב ואפחד לא פוצה פה באיטליה לא החתימו ישראלי(רוני רוזנטל)בגלל הניאו נאצים של אודינזה

GurmaNigga

New member
לפני שנתיים? מקסימום 3

ואתה חוזר 15 שנה אחורה? תעשה לי טובה. בכל ליגה יהיו התבטאויות כאלו ואחרות של ניאונאציזם, במינון נמוך, זו לא צריכה להיות סיבה לא לצפות בה, זה טבעו של עולם וקרוב לוודאי שזה לא הולך להיפסק, בגלל קבוצה של עשרים אנשים לא תצפה בליגה?

טל בנין הגיע לאיטליה

כי הוא היחיד שהיה מספיק מקצוען חסון ובעל הבנה טקטית כדי להשתלב בליגה הזאת.גם היום יש שחקנים טובים אבל הם לא מתאימים לסגנון החזק,לאנגליה אפשר לשדך בלוף כמו קטן כי הוא ספרינטר,לאיטליה דרוש קצת יותר וזה בעצם כל ההבדל.

Maccabean Loyal

New member
צריך שם מיומנות של שחקן תיאטרון

"לצלול" ברחבה כדי לסחוט פנדלים הרי מאז ימי רומי העתיקה הם מתמחים בזה

עכשיו זה כבר לטחון מים

אין לך את היכולת להבין דרישות מקצועיות בכדורגל,מה חשבתי לעצמי?

אומאגה

New member
אנגליה איטליה שתיהן ליגות טקטיות ומגעילות

הפרמייר ליג נהייתה טקטית אבל מסריחה כמו האיטלקית היא לא יכולה להיות גם אם היא רוצה בגלל שם המגרשים והקהל לא זוועה כמו באיטליה . אני הכי נהנה לראות את ליגת העל .

Maccabean Loyal

New member
הקהל באיטליה זוועה זה לא סוד

אוהדי פלסטיק מסריחים שנזכרים שהם איטלקים רק כשהם שודדים את גביע העולם לא באים למשחקים ואלו שבכל זאת באים הם נ"נ וקומיס

קיר קמט

New member
אה, הם גם נ"נ וגם קומיס?

אז מה אם אלו שתי האידיאלוגיות הכי הפוכות שיש... הם גם זה וגם זה, והכל בו-זמנית.. כמובן. אני שואל את עצמי אם אתה מאמין לשטויות שאתה כותב.

Maccabean Loyal

New member
ברור שלא דיברתי על אותה קבוצה

העניין הוא שהם מדגישים הבדלים פוליטיים ומה שמעניין במשחק כמו לאציו-ליבורנו זה לא ה
זה בטוח

GurmaNigga

New member
אתה באמת לא יודע על מה אתה מדבר

לפעמים אתה ממש לא ראוי לתגובה

אומאגה

New member
אנגליה איטליה שתיהן ליגות טקטיות ומגעילות , א

הפרמייר ליג נהייתה טקטית אבל מסריחה כמו האיטלקית היא לא יכולה להיות גם אם היא רוצה בגלל שם המגרשים והקהל לא זוועה כמו באיטליה . אני הכי נהנה לראות את ליגת העל . , הפרמייר ליג נהייתה טקטית אבל מסריחה כמו האיטלקית היא לא יכולה להיות גם אם היא רוצה בגלל שם המגרשים והקהל לא זוועה כמו באיטליה . אני הכי נהנה לראות את ליגת העל .

למעלה