הכל על ערוצי הספורט

ronko

New member
לא שוב ערוץ 1!!! ../images/Emo7.gif

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1158852 עד מתי נמשיך לסבול? מתקלות בשידור, מפרשנות דני נוימנית ומה לא. רונקו

אומאגה

New member
מה קרה אתה מתגעגע ל-

תקצירים הלא ערוכים שארבל מקריא בחפיפיניקיות , ולסיכום של רק של ליגת העל בלי הלאומית ? התוכנית שנה שעברה בערוץ 10 הייתה בדיחה עלובה . אז המגישים והפרשנים בערוץ 10 היו תותחים ועל ברקוביץ' אני בכלל מת עליו על איך שהוא מפרשן אבל התוכנית הייתה עלובה . אז הפעם תהיה תוכנית נורמלית עם מגישים קצת פחות .

ronko

New member
מישהו אמר שאני מתגעגע לערוץ 10? ../images/Emo4.gif

איפה הימים שהיה הדקה התשעים ואחת? השנים שהיה תוכנית סיכום בערוץ הספורט עם מודי וכולם? ערוץ 1 זה אסון!!!
רונקו

Thierry Henry

New member
זה בערוץ פתוח

והיום אם אתה לא יכול לשלם 50 שקל בחודש בשביל לראות את ליגת העל בטלוויזיה ואין לך איך ללכת לכל המשחקים בליגת העל, זה הפתרון הכי הגיוני וטוב.

ronko

New member
הגיוני אולי. אבל טוב?!?! ../images/Emo31.gif

לא נראה לי כל כך. אפשר יהיה לראות את התוכנית על MUTE. רונקו

אז לא חייבים בערוץ הראשון....

שער חמש בזמנו הייתה תוכנית ממש איכותית, אפשר להחזיר אותה לספורט 5 הרגיל שבחבילת הבסיס.

Maccabean Loyal

New member
את מי מעניין משחק האימון המצ'וקמק הזה?

שעוד יש כאלו שמעוניינים לראות שידור חוזר של הזוועה

שערוץ הספורט ישמור על התקצירים שהוא משדר

במוצאי שבת. שבת שעברה ראיתי את הסיכום ב12 בלילה רק תקצירים. לא מבקש מעבר.

היום כבר לא שווה להרים

תכנית סיכום,היום יש 4 תקצירים של משחקים שהועברו בשידור ישיר,הליגה לא מעניינת היום וגם הרמה פחות טובה.בימים של שער 5 והדקה הערך של התכנית סיכום היה גבוה יותר.

dylan

New member
הכי טוב לראות את תכנית הסיכום בערוץ 5..

בלי דיבורים בין התקצירים..

כנראה שתצטרך לחכות ליום ראשון

כי אני לא חושב שערוץ 1 יסכימו שהם ישדרו את התכנית במקביל אליהם.

motti261

New member
למה יום ראשון ?

כל התקצירים יהיו באתר של ערוץ הספורט כבר בשבת בערב. אפשר לראות אותם שם, בלי תוכנית, בלי דיבורים, רק תקצירים..

borat1

New member
הליגה שלנו לא מקצוענית ונחותה

ערוץ 1 לא מקצועני ונחות-מתאים כמו כפפה ליד. אני בעד. בהתאם לרמה בליגה ככה גם צריכה להיות הפרשנות.

שומו

New member
אתה מעדיף לשלם../images/Emo35.gif

וחוץ מזה, חשוב על אלו שאין להם הוט\ייס\כבלים אנעארף.

וויר

New member
גם הליגה האטלקית נעלמה מ5+?

אני מנסה לברר? פשוט בשביל ליגת האלופות והליגה הגרמנית ספרדית ממש לא בא להיות ב5+ .

/tapuzforum/images/emo7.gif/tapuzforum/images/emo122.gif

4 שידורים ישירים מהסרייה בסוף השבוע הזה,הכל אצלם,אם הם ירצו גם את החתונה שלך הם ישדרו.זאת הרגשה נוראה להבין שהכסף שלך לא שווה הרבה,24 שקל בחודש לא מספיקים לך לטעום ממה שאתה אוהב,אתה צודק,ספורט 5 פלוס כבר לא שווה הרבה.

למעלה