האח הגדול -התוכנית הספרדית כעת -שידור

מיק101

New member
אמאלההההההההההההההההההההההההההההההה

אתם רואים מה קורה בספרד?

השרוף45

New member
שידור לבית האח ב3 לפנות בוקר ג"קי מלך

לבית האח הגדול שלנו בזמן שבספרד ג"קי סחף אותם בשירים וריקודים וצחוקים ולימד אותם לאגיד התחת שלי במים ישבו אצלנו כל המשעממים החפרנים והסתכלו בהלם וקנאה ג"קי צועק להם לקום ולרקוד והיבשים החפרנים לא זזו ג"קי נחשב בספרד למספר אחת גם בסקר רחוב וגם בחדשות הערב בספרד אוהבים את ג"קי היה אחד שהציע אותו קמע לקבוצת כדורגל גדולה הייתה גם תגובה על זה שלידיה העציץ כך היא מכונה שם תישאר פה בספרד מקבלים 3 מליון הם נמצאים בתוך הבית קרוב ל 6 חודשים הם התחילו 26 אנשים בשני בתים שמחולקים לבנים בנות

סמירנו23

New member
זה שהם נמצאים שם ים של זמן! חצי שנה

אולי יסביר לחלק מהאנשים פה...למה הם רצו ברגע שהם שמעו שהגיע מישהו חדש.. במילים אחרות... גם אם יורם (או הפסל של העז)היה מגיע לשם הוא היה הופך להיות מלך ב-3 ימים...זו המציאות חברים.. ואני חושב שההפקה של האח הגדול עשתה בשכל שהיא שלחה את הליצן החביב ג'קי(לא בציניות) אבל בין זה לבין...הוא הזוכה הגדול? עברנו כולה 1/3 מהדרך.. אז שלא יעבדו עליכם.

סמירנו23

New member
אני דווקא ראיתי את עמיר רוקד ושמח בשבילו

וגם אתה מוזמן לצפות בקטע שעמיר דיבר על כולם שכולם היו מעניין מי באח הגדול יהיה לו את האמת לעשות זאת גם כן ועד אז.. תעשה לי טובה.. תתנתק

סמירנו23

New member
ואתה סוג של

קוקסינל... שחוץ מדיבור מסריח בפורום ב-4 וחצי בבוקר לא עושה הרבה אז תן גזזז מתוקי

זהר77

New member
הבנת שפת גוף וניואנסים בפנים היא חלק

מאינטליגנציה ריגשית - וזה מסתבר אין לסמירנו. כי מי שיש לו אינטליגנציה רגשית רואה שקוף לגמרי את הקינאה בכל ניד עפעף של עמיר כשהוא מסתכל ו/או מדבר על ג'קי.

אתה עושה נזק גדול לעמיר...

אני חושבת שעמיר מקסים וגם מאוד אוהבת את היחס שלו לסיוון. אבל אנשים לא אוהבים שדוחפים להם לגרון, וזה מה שאתה מנסה לעשות. עמיר לא יזכה העונה, אלא אם משהו דראסטי יקרה. גם את אלירז גילינו אחרי שלושה שבועות. ועל הקסם של ג'קי אין עוררין... למרות שאתה מנסה לערער בכל כוחך. אתה עושה לעמיר שירות דוב, אנחנו נוטים להאמין לאנשים אובייקטיבים ולא למשוחדים ומקורבים. חבל.

סמירנו23

New member
דבש מתוקה

אני כולה חושב שעמיר תותח זה הכל...זה שאנשים אוכלים כל מה שאני כותב (שאני מכיר אותו) לא בעיה שלי
אני בשיחה עם אנשים שמהרגע הראשון רק ירדו עליו..והמשיכו עד היום בלי סיבה.. עמיר יגיע לגמר והכל פתוח.. ג'קי ליצן מצחיק מאוד ואני גם צוחק עליו בלי סוף אם תקראי את ההודעות של ''לא מתרשם'' תביני שהוא כותב סתם בשביל לרדת סוג של אפס.. אני טיפש שאני מתייחס בכלל לטיפוס הזה..זה בטוח

סליחה שאני כותבת את זה כך אבל...

ההפוך על הפוך לא אמין עכשיו. אני מניחה שאתה כן מכיר אותו, אחרת לא רואה סיבה שבגללה תקדם אותו באינטנסיביות כזה. ג'קי הוא לא ליצן. ג'קי הוא בן אדם מצחיק אמנם, אבל זו ממש לא המהות שלו. הוא מקסים, הוא בעל לב טוב, יש לו אינטילגנציה רגשית גבוהה ואני יכולה להמשיך עוד אם תרצה. ההבדל בנינו הוא, שאנחנו צוחקים איתו, ואתה ושכמותך צוחקים עליו בלי סוף כפי שכתבת. כמו אמרתי קודם, אתה עושה לעמיר שירות דוב. אני בטוחה שהוא לא היה רוצה להתפס כמי שהוא וחברים שלו צוחקים... על אחרים.

מיק101

New member
../images/Emo88.gifדבש, הבחור משקר, בדיוק כמו החבר שלו

והוא חבר שלו, הוא סיפר על כך מיד כשנכנס לפורום

סמירנו23

New member
אין צורך בסליחה

הוא לא ליצן? אז למה הוא לבוש כמו אישה בלי שיער בחזה? חשבת על זה שהבית בספרד שלא ראו איש חצי שנה...הפכו אותו..ל... פדיחה למדינה שלמה...אבל שיהיה אני זורם...אם זה מה שמצחיק אותך...(שיהיה לך לבריאות). ואני מכיר את עמיר בדיוק כמו מיק101 ...זה שהיא אוכלת סרטים..אני לא אשם בקשר לדביל -לא מתרשם..אני לא מגיב לו יותר..כי הוא מהסוג של יגאל..

אתה כותב שטויות

בלי קשר למה שכותבים לך וההבנה שלך לוקה בחסר. אתה בכוח מנסה לעשות דה-לגיטימציה לג'קי. למה? כי אתה כמו כולם הבנת שעמיר לא יוכל עליו? כי הוא הפייבוריט הרציני למיליון? כן, זה מה שמצחיק אותי. ולא רק מצחיק אותי, אלא ממש שובה אותי כמו את הרבים האחרים. שמחת החיים, הקסם, ההומור, הניצוץ בעיניים, האמת והעממיות שנשקפת ממנו גם בלי להיות העיפרון הכי מחודד בקלמר בחכמתו... ומסתבר שהספרדים חכמים יותר מעמיר ומהדיירים הישראלים וקלטו גם הם מהר בניגוד לאלה שפה. ולא, לא עשו ממנו פאדיחה, הדייר ההודי רץ בחוץ עם תחתונים וצעק, ולאחרת הכניסו עירבובים הזויים לפה... זה משחק! מטרתו צחוקים והנאה... אני מקווה שהמושגים הללו מוכרים לך. אני לא רואה טעם להמשיך בשיחה. הפורום מדבר בעד עצמו. ואם לא הבנת עד עכשיו, אומר שוב: אתה עושה נזק לעמיר. מקווה שמתישהו תפנים ותחדל. אחרת אם עמיר יראה את זה כשיצא, אולי כבר לא תהיו חברים כאלה טובים... לילה דבש.

סמירנו23

New member
את מצחיקה ביותר

המשחק כולה 1/3 מהדרך... מי מדבר על הזוכה הגדול? תעשי חיפוש על מה שכתבתי..ואם תמצאי שכתבתי דברים על ג'קי..אני לא כותב פה יותר,סגור? ועכשיו...היות ואת בכוח מנסה לכתוב כמה שג'קי כזה והוא כזה והוא כזה...ושובה...וקסם..והומור...וניצוץ אסור לי לכתוב שעמיר הכי לא סער ושי מה שכולם כל כך רצו לקבל ממנו? אז זהו...שעמיר..הכי לא שי... עמיר בא ממקום טוב...ועמיר גבר לעניין וכל הבנות בבית היו מתות להיות איתו בקטע מבינה אותי? זה לא מסובך ולא לוקה בחסר ולא כלום. לילה הר של דבש. ואני הכי לא עושה נזק לעמיר,אני מחזיר למי שחושב שרעל על עמיר יעזור לג'קי למשל כי זה ממש לא יעזור.

למעלה