האח הגדול -התוכנית הספרדית כעת -שידור

בוףברכה

New member
הוא היתחפש...כמו חברה של מרסלו...שיווו

איזה...מצחיק...זה.היה.....,הם היתגלגלו..מצחוקק...............

טופי1212

New member
אין דברים כאלה. איך אפשר לישון?

ואת מי מעניין מה קורה אצלנו, כשג'קי עושה שם את ההופעה של הלייף עם האמת וחובה ו"מיקארו פאטוס"! אבל נראה לי שהם הרגישו קצת לא נעים כי חשבו שפגעו ברגשותיו כשהוא נכנס ללחץ ממה שאמרו לו להגיד. יש בהם רוע מסוים, אתם לא חושבים? נתנו לו משימות אלימות (הגילוח) ומשפילות כמו לליצן חצר. ואז הם הבינו שהוא כזה נשמה טובה, שלא הוגן לצחוק עליו. הם מה-זה יתגעגעו אליו כשייסע. ולדעתי, יזמינו אותו לעשות פרסומות בספרד אחרי התוכנית והוא יעשה ים כסף. מגיע לו.

לא ניסו להשפיל אותו, הוא התחפש ללאורה וכאילו

אמר את הדברים בשמה, היו שני בחורים לפניו שהתחפשו ואנופ רץ עם תחתונים בחוץ הם ממש לא רעים אליו, הם מתים עליו והוא לגמרי מנהיג אותם היחיד שיש בו משהו מרושע זה מרסלו וגם לו ג'קי שם גבול עם הקטע של הגילוח

ענק ענק ענק!!!

אני נשפכת פה מצחוק הוא עושה להם שמח! והם סבבה הם זורמים קלילים החוטה הזה ממש חמוד לא יודעת מה אתכם אני אהבתי אותו וגפ את קטי ופטריסיה מקאחו פטוס! מקאחו פטוס חחחחחחחחחחחח מי קקה? מי נו קקה? אבריבאדי קקה? אה אוקי אוקי נו פרובלם!! חחחחחחחחחחחחחחחח

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

איזה דרך לפתוח את הביוקר
יום טוב לכולם

inbary1

New member
הוי איזה מטומטמם הוא ! חחח

חוטה שואל ככה והוא עונה ככה, אין בניהם בכלל הבנה.... צוחקים מהטימטום שלו, זה מביך... חמוד, חמוד אבל טיפש...

poli88

New member
מישהו חייב להעלות סרטונים מה"אמת-או-חובה"!!!

יווואווווו אני חייב לראות את הסרטון המלא!! אני ממש מקווה שיהיה אפשר להשיג את זה.

למעלה