שרשור מתמטיקה יום לפני בגרות

Katia18

New member
חחח ידעתי שזה לא הגיוני

אבל מכמה שרטוטים שונים שעשיתי זה נראה ככה חחח סליחה אם הטעתי

בכלל לא הטעית...

דווקא נתת הדרכה טובה. זה תרגיל בכלל לא קל לפי דעתי. ועכשיו בקול של אמא פולניה : לא הגיע הזמן להיות במיטה ולקום מחר עירניים ?

Katia18

New member
מזל באמת שאמא שלי לא פולניה! ../images/Emo13.gif

טוב נו... יש משהו בדבריך
לילה טוב

SmartToyBoy

New member
שאלה במרוכבים

איך מוצאים את המקום הגאומטרי של כל הנקודות שמקיימות |z-1| / |z+1| = אחד במישור של גאוס.

0Magic0

New member
בעיות קיצון

ניסיתי לפתור את הבעיה בקובץ המצורף ולא הצלחתי... סימנתי נק' השקה ב-t ועשיתי שיפוע לפי נגזרת בנק' ולפי שתי נקודות ובכל זאת לא הצלחתי את התרגיל... עזרה?

0Magic0

New member
בעיות קיצון

ניסיתי לפתור את הבעיה בקובץ המצורף ולא הצלחתי... סימנתי נק' השקה ב-t ועשיתי שיפוע לפי נגזרת בנק' ולפי שתי נקודות ובכל זאת לא הצלחתי את התרגיל... עזרה?

אסף אא

New member
ועוד משהו

אמרנו שהחסום הוא מפגש חוצי הזויות, אבל מהו הרדיוס?

באמצעות טריגונומטריה

בתרגיל יהיו נתונים שיאפשרו למצוא אותו מתוך משפט הסינוסים או הגדרת סינוס/קוסינוס וכו'. בהצלחה בבגרות !

onix 17

New member
מישהו יכול לשים קישורים של

הבגרויות של 006 משים קודמות? חיפשתי באתר של משרד החינוך אבל לא מצאתי שם של השאלונים 006, היה שם רק 06 וזה לא מה שאני צריך.. תודה!

yuria

New member
יש בפורום מתמטיקה של תפוז

יש שם גם פתרונות מפורטים

איך אני בודקת אם קיים קשר הסתברותי?

האם ע"פ הטבלה קיים קשר הסתברותי בען נטייה לצאת לבלות ובין מקום המגורים? מישהו מוכן להסביר לי איך פאקינג אני בודקת את הקשר הזה? מה מתוך מה? ומה להכפיל או לחלק?

B o n a n z a

New member
שאלה טכנית בוקטורים

וקטורים גיאומטריים - כשאני משתמש במשפטים על התיכון במשולש ועל התיכון בטטראדר, אני צריך להוכיח אותם? הדעות חלוקות...

למעלה