MY לקסיקון

N0 far

New member
../images/Emo41.gif MY לקסיקון ../images/Emo41.gif

מכיוון שמזמן זה בר לא נעשה פה אז... יאללה כל אחד רושם את..
המילים שהוא כל הזמן אומר..
המילים שבחיים הוא לא יגיד
המילים שחברים קרובים שלו כל הזמן אומרים
המילים שהוא הכי שונא לשמוע
המילים שהכי מצחיקות אותו לשמוע
המילים הכי מוזרות ואם יש עוד איזשהי קטגוריה.. תוסיפו חופשי
[ההודעה נרשמה בלשון זכר אך מיועדת לשני המינים כאחד]

N0 far

New member
אניאניאניאניאניא

המילים שהוא כל הזמן אומר.. מטומטמ/ת, מותק,אההההההה יופי, אהה בסדר/טוב, קצת[
], ממש, וואיי/וואווו, אולי, חצופ/ה, לכ/י לישון/לנוח, את/ה עייפ/ה, דוגרי,ANYWAY [והיו עוד המוןן אבל פתאום שכחתי
]
המילים שבחיים הוא לא יגיד בת אלף
, אנא, [כל המילים שמסתיימות עם ה"נה"-שבנה, בואונה..
]
המילים שחברים קרובים שלו כל הזמן אומרים מותק, דוגרי, שוש, שתקי/ שתוק, מותק, תחת
, תירגע/י, OMG
, אוקוצור, שיהיה, אוקיי, מת'אומרת [ויש עוד כמה מילים אבל הם לא במקום לכתוב אותם פה
]
המילים שהוא הכי שונא לשמוע שיואוווו, תנוח/י, שיהיה [וואווו והיו לי עוד כמה ממש מעצבות..:/ אבל אני לא זוכרת..
]
המילים שהכי מצחיקות אותו לשמוע פויה, קטגוריה, קלפטומניה, מטאטא..
המילים הכי מוזרות כל המילים הארוכים והמצחיקים האלה..
המילים שהוא כותב כל הזמן באייסי/מסן מממ, טובבב,.מותקקק, הכל טופ, גמאני, ילד/ה , טחחחח, פפפפ, חחחח, אראראר, [חח אם זה נקרא מילים בכלל
] יש לי עוד הרבה אבל נחכה שאתם תרשמו כי אני לא זוכרת כלוםם
[עלאק כלום
] וכן עניתי כ"כ מהר כי עשיתי "העתק הדבק" אני הולכת לישון קצת

N0 far

New member
אהה טחחח אני גם אומרת

ביותר/ברמות, ענארף, כוסאמק, פאק, [יש עוד כמה... כן יש לי אוצר מילים לא כ"כ יפה בחלקו
]

../images/Emo12.gif השאלון כתוב מוזר.

המילים שאני כל הזמן אומרת : שמנע , שיט, דאמיט, פאק, אומייפאקגאד , לא , אין לי כוח , טיפשה, כואב לי .
המילים שבחיים אני לא אגיד : פצצות, אניוויאי .
המילים שחברים קרובים שלי כל הזמן אומרים : הולי שיט, ג'רארד, שמנע, זונה, לכי תיז .
המילים שאני הכי שונא לשמוע : נו , די, לא, תאכלי ירקות, תעשי ספורט.
המילים שהכי מצחיקות אותי לשמוע: שישליק[
] , פפריקה , ציפה.
המילים הכי מוזרות: קופסא, טוסטר , מקלדת, מרפק

../images/Emo26.gif

המילים שהוא כל הזמן אומר..:קול,קטלניסטי,מצחיק פה היום,,אוווף,איזה ברוך,לכלכת,חושך המילים שבחיים הוא לא יגיד:את גברית(אמרו את זה לחברה שלי בגרמניה,זה אחד מהעליבים..) המילים שחברים קרובים שלו כל הזמן אומרים:פאנן המילים שהוא הכי שונא לשמוע:כוסון,מאמי המילים שהכי מצחיקות אותו לשמוע:קול,חירבון המילים הכי מוזרות:גבעול

וווואי שכחתי..איך שכחתי?!?!?!

אני גם תמיד אומרת:אתה בסדר אתה..!תמיד אני אומרת את זה!בטח אני אזכר בעוד כי לפני יומיים ספרתי עם 3 חברים כמה מילים יש לי שאני תמיד אומרת והגענו ל-10..

../images/Emo6.gif

בטיול פסח חברה שלי נכנסה למצב רוח חרמני ביותר,היא בכתה לי על קמה שהיא רוצה להיות עם מישו ואז עלה עליה חיפושית והיא לא רצתה לרדת ממנה..שעה אנחנו מנסות להעיף אותה והיא חוזרת.. אז סתם בצחוק אמרתי לה:"לכי להזדווג עם החיפושית" חח זה היה מצחיק חח ואז תקנתי אותי כי היא לא לסבית אז אמרתי לה :"לא לא בעצם לכי להזדווג עם החיפוש"ומאז אני לא מפסיקה להגיד לך להזדווג עם חיפוש חח(אני משתמשת בזה אבל לא במצבים שכאלו חחח פשוט אם מישו מעצבן אותי מואהאהאהא אני אומרת לו בצחוק..לך להזדווג עם חיפוש) חפרתי=]

N0 far

New member
חחח../images/Emo6.gif

אההההההההההההההה חיפושש.. חשבתי חיפוש..[שמחפשים משהו..] טחחח אוויייי אווי אווייי
ואני חשבתי שאני במצב גרוע...|מוציאלשון|

ח0חו0ית1

New member
../images/Emo12.gif

המילים שאני כל הזמן אומרת: דאמ, לא, שמנע, גאד, אנערף,וואו, קול, מגניב, :ם, כפרע, אפרת, זונע, פריק, כוסית (יש לי אוצר מילים רחב) המילים שאני בחיים לא אגיד: מאמי
המילים שחברים שלי כל הזמן אומרים: בעיקרון אותן מילים כמו שלי+ יואב, בלינג בלינג וסיגריה וכל מיני מילים בסיומת: או (כמו הצליל של האו באופניים, לדוגמא דגו, אפרתו וכאלה), אצבעות
המילים שאני הכי שונאת לשמוע:-0, אני אשתדל, אולי המילים שהכי מצחיקות אותי לשמוע: מדדה
דגו! המילים הכי מוזרות: פופיק

RaZiK4

New member
אני:)

המילים שהוא כל הזמן אומר.. "שקר כלשהו" המילים שבחיים הוא לא יגיד "מגה ____" המילים שחברים קרובים שלו כל הזמן אומרים [*] המילים שהוא הכי שונא לשמוע "גרוע" [במבטא מוזרXD], "כל הבאסה" המילים שהכי מצחיקות אותו לשמוע [*] המילים הכי מוזרות [*]

למעלה