CSI LV, 524, ערוץ 11

guy145

New member
פאק לא ראיתי..

ראיתי את העונה ה-3 באקסטרה הוט ובכלל שכחתי מזה.. מישהו יכול לספר לי בקצרה מה היה?

שאלה כללית בנוגע לכותרות עם

שם התוכנית ,העונה והמס' המצורף. זה אמור להיות המס' של הפרק? זה פשוט לא נשמע לי הגיוני, כי בכל עונה יש 20 ומשהו פרקים,לא? ואנחנו כולה עונה 6..אז מה זה המספרים הללו?! ואגב, לא ממש הבנתי את האזהרות של החבר'ה פה לגביי הפרק של אתמול (ערוץ 11)-"לא לבעלי קיבה חלשה" וכדו', ראיתי את הפרק ולא הבנתי מה בדיוק יכול להרתיע את אותם "בעלי קיבה חלשה"..זה קשור יותר לפרק ה-2?!

kerry cordano

New member
בדיוק

זה 524 או לפעמים נהוג S05E24 והפרק היה די לחוץ גם יחסית לפרקים של CSI.. מעיים, קלסטרופוביה, וההמשך יותר בפרק הבא..

fashasha

New member
כולנו היינו בוכים במצב כזה

הוא נקבר בחיים למען השם.

הדמר

New member
האמת דווקא די הערכתי את זה

שהוא נרגע יחסית מהר, הוא בהתחלה היה בהיסטריה (שכמו שכבר אמרת זו תגובה שכולנו היינו מגיבים)אבל אחרי זה הוא שמר על קור רוח עד לרגע שבו הגיעו אליו (שבו אני חושבת שגם כולם היו מגיבים באותה צורה)

הילה הץ

New member
התגובה שלו באמת זכויה להערכה

אני לא הייתי יכולה להירגע. הקטע של "לא לבעלי קיבה חלשה" זה לא רק בגלל המעיים גי באמת היו פרקים עם דברים הרבה יותר גרועים, אבל היו שם הרבה רגשות ולחץ, נגיד אני קצת קלסטרופובית והיה לי קשה להירגע.

אני לא אומרת שזה דבר רע

ברור שזו התגובה הכי אמיתית שיוצאת ברגע כזה. פשוט רציתי לדעת אם זה באמת היה בכי או שזו פשוט הייתה צעקה כזאת.

צירוף טרנטינו = טעות

הפרק לא נראה כמו פרק של CSI אלא כמו פרק ממוצע בסדרת משטרה רגילה. חבל.... נקווה שהפרק הבא ייראה יותר כמו פרק נורמלי של הסדרה הענקית הזאת :)

הילה הץ

New member
ממש ממש לא

זה באמת היה מאוד שונה מכל פרק אחר של csi, אבל אי אפשר להשוות אותו לסדרות אחרות. הוא היה כל כך מדויק וחכם, אולי לא ראית אף פעם סרט של טרנטינו, או שלא הסתכלת מספיק טוב.

kerry cordano

New member
השיר שניק שר בהתחלה

What was the name of the song that Nick Stokes was singing in the season finale of "CSI"? הזמר:בוב ניוריט Bob Neuwirth והשיר הוא lucky too It was Christmas in Las Vegas, when the locals take the town Theresa hit a streak and laid her waitress' apron down She'd been playin' penny poker over at the ol' Gold Spike She won at Texas Hold'em, and again at Let It Ride Over on Fremont Street, six bits won her a car So she rode it up the Strip where the flashy hotels are First she hit a royal -- not a dirty one this time Then she drew four deuces -- and then five wilds Hundred dollar "Homerun" -- three coin "Red, White and Blue" "Double Jackpots" -- "Double Diamonds" -- (both progressives, too) Five buck "Black and Gold", five times in a row "Blazing Sevens" seven times, so the story goes She even hit "Big Bertha" -- five grand for just one coin She placed it on a parlay -- took the Cowboys and the points She had the 'Niners and the "over" -- the "under" and the Jets She took the whole college schedule and she won every bet She picked the six in Powerball -- she called the Super Bowl She even had the Triple Crown - win, place, and show At baccarat and blackjack, she could not seem to lose At French roulette she pressed her bet, four times on 32 She held the dice forever -- at least it seemed that way She won a million dollars and then she walked away It was Christmas in Las Vegas, when the locals take the town Theresa hit a streak and laid her waitress' apron down In her room after New Years at the Thunderbird Hotel On the back of a winning keno card they found this living will My friends get all my money -- may they always have enough To my enemies I leave my luck -- only maybe not quite so tough The dealers get my "bones" -- may they keep 'em on a roll The Devil's had my body, now may the Good Lord take my soul So do not try to find me, for I will not be found I'm gonna keep this stake alive -- I'm headed out of town It was Christmas time in Vegas, when the locals take the town Theresa hit that streak, and laid her waitress' apron down

הילה הץ

New member
לא ציפיתי לזה.

טוב האמת שכן כי אם זה לא היה כל כך טוב הייתי מתאכזבת. רוב הפרק הייתי לי בחילה פשוט כי דאגתי לניק (אני גם קלסטרופובית) אז אני מניחה שזה לא עזר. הפרק לדעתי היה מעולה הוא נראה לי כמו חמש דקות. מההתחלה רואים שהפרקים האלו יהיו אחרים, רואים שהם הולכים להתבסס על הצד האנושי ולא המדעי, המדע היה שם ממש משני. רואים את בשיחות ה"סתמיות" שגם כל כך מאפיונות את הסרטים של טרנטינו, ובזה שאנחנו שומעים את עובדי המעבדה והחוקרים מדברים על דברים שאין להם שום קשר לאיזו שהיא חקירה. תמיד אהבתי את הסרטים של טרנטינו ואני רק אוהבת אותו עוד יותר עכשיו. רואים שהכל שם עם מחשבה, אין צילום, שיר, שיחה, משפט או מילה שלא המחשבה תחילה, אפילו הדברים הכי לא קשורים כביכול. אני יודעת שמה שכתבתי עכשיו כתוב קצת מבולבל ולא קשור, זה כי עדיין בתהלכי עיכול של הפרק, וכאני אחשוב עליו יותר (ואראה אותו עוד פעם) יהיה בטח עוד מה להגיד. אף פעם לא ציפיתי ליום שני כמו שאני מחכה עכשיו...

למעלה